Žraločí tornádo 3

(TV film)
  • USA Sharknado 3: Oh Hell No! (více)

Popadněte deštníky, počasí na nejbližší dny je následující: budou opět pršet žraloci! Čeká nás další film, v němž se Fin a April budou i tentokrát snažit zachránit občany Spojených států před smrtícím nebezpečím. Bouře začne v hlavním městě Spojených států, ve Washingtonu D.C. V tomto boji už ale nebudou sami. Spolu s dalšími lidmi udělají vše proto, aby zastavili dravé predátory, kteří se postupně prokousávají až dolů k Východnímu pobřeží do města Orlando na Floridě. (Universal Channel)

zdeny99

Nadupaných prvních 15 minut, kdy žraloci padají z nebe a zabijí lidi. Proti nim stojí Steve z Beverly Hills a zabijí je motorovou pilou. Poté až do konce filmu žraloci stále padají a padají, Steve je zabijí, občas města rozbouří tornádo. Na samém konci dokonce žraloci už létají i ve Vesmíru spolu s Mitchem Bjůkenenem z Pobřežní hlídky. Až z toho všeho Tara Reid porodí. A pozor! Při pádu z Vesmíru vevnitř žraloka. Kurňa, co je to za člověka, kdo vymyslel takovou chujovinu? [344. hodnocení, 54. komentář, 42%, 68. nejrozporuplnější film] ()

inutihar

Od začátku je vidět, že třetí díl už je v podstatě jen jedno velké popkulturní pomrkávání na fanoušky série (což potvrzují i desítky cameo roliček lokálních US celebrit a jiných bulvárních hvězdiček). Úvodní pasáž ve Washingtonu je natolik nesmyslně přepálená, že kdyby to v takovém tempu pokračovalo až do konce, bylo by to dílo, které by natrvalo změnilo dějiny kinematografie. Bohužel to tak nepokračuje a ani konec, byť hodně tlačí na pilu (i doslova), už nemá takové grády. Kdo viděl předchozí dva díly, ví, co čekat. Objektivně strašlivá slátanina, subjektivně o kapku lepší než dvojka, fanoušci podobných filmů budou nadšeni, ale já už jsem se u některých dějových "zlomů" nudil. A upřímně, nakonec mě z celého filmu nejvíc šokovalo, jak moc je na Hasselhoffovi vidět stáří (nebo chlast?). ()

Wallis3 odpad!

Kdo chce vidět žraloka padajícího z vesmíru, který je použit jako záchranný modul pro průlet atmosférou a následné přistání a v druhém, těhotná ,,hrdinka" porodí zdravé mimčo a ještě za ním vyleze, nechť si nechá koštovat. Jinak stejná zhovadilost, ne-li ještě horší, než celá tahle vyblblá série, kterou tvůrci museli natáčet absolutně vožralý nebo zhulený anebo obojí. Sledováno jen z hecu... ()

sadlokan

Žralouni dokousají White house již v titulcích!!!!V Olympus has fallen to trvalo 12 minut!!Okusuji plovák pobřežního hlídače blahem!!! ()

Olík

Ajajajaj....neměl jsem tu čest s předchozími dvěma Žralokonády a tak jsem koukal jako třicetiletý panic na kojící sousedku, když se na mne snesla první parybí přeháňka. Ale nakonec, proč ne?.....tohle je to správné "Béčko"....no "Béčko"?....jaké jsou další písmena v abecedě? Žraloci útočící z nebe, krvavé efekty vytvořené žáky základní školy v hodině kreslení, pomalu zapomenuté filmové (nebo televizní) hvězdy v hlavních rolích, i sexy obnažená těla.....no prostě klasika :D Opravdu to je strašná kravina........kdo zasedne před obrazovku v póze univerzitního profesora, tak ten si hlavu ukroutí.........ale když k ní jako ke kravině přistoupíte, tak se Vám dostane určitého stupně uspokojení. ()

kluzo

Vetsi slataninu,aby clovek pohledal. Tenhle film by byla urazka inteligence divaka, ale me nastesti idiot urazit nemuze, tak to neberu osobne. To jsem chtěl napsat původně. Po desátém shlédnutí musím napsat, že ten film nemá chybu :-) Dělám si srandu, tohle vidět 10x nejde... ()

zberatel

Diel od dielu to zacina byt ... neviem ci kvalitnejsi, vtipnejsi ci stupidnejsi.. shit :D Parodovanie scen z Olympus has fallen, Armageddonu, Die Another Day, Gravity, Space Cowboys, Jaws a neviem akych este mi vyrasilo stupidny usmev na tvari. Zralokom vo vesmire sekanych laserovou motorovkou moze konkurovat snad len sam velky MACHETE IN THE SPACE :D ()

E lan

Žraloci ve vesmíru se jen tak nevidí a to si prostě * zaslouží. Scénář pitomoučký až hrůza, neherecké výkony postupně gradují a triky, které snad kreslili borci z Jen počkej zajíci. Tak takové to asi bylo... ()

Psycho.R

U trojky už se nikdo nesnaží předstírat, že je to katastrofický film, ale rovnou se jede na parodické vlně. Čtvrthodinová záchrana prezidenta či "vesmírná tělesa" na konci jsou úsměvný, stále, ale nemůžu říct, že bych si zapamatoval něco z další hodiny filmu. Kdo se bude chtít podívat, tak stejně dopředu bude vědět o co jde, tak to nebudu řešit. Jen doufám, že příště to bude ještě víc ulítlé. ()

RypavaDvojka

Po zhlédnutí jedničky a dvojky jsme měli od trojky velká očekávání. Společnost Asylum, proslulá svými nízkorozpočtovými braky, v předchozích dvou dílech rozjela vcelku milou sérii, již jsem hltal plnými doušky. Trojka je však pro nás velkým zklamáním. Počínaje třetím dílem zaniká veškerá zápletka, dějová linie se vytrácí a celý film je jen nudné pobíjení žraloků, jež se stává nudným. Konec tomu jen nasadí korunu... Žraloci ve vesmíru? Jak napovídá název - Tohle Žralokonádo? Hell no! ()

darthhokro

Tahle sága je každým dílem lepší a lepší :) Ještě větší porce zábavy než v předchozím díle. Epické finále ve vesmíru s Davidem, je prostě epesrades :) ()

Domca94

Žraloci opět útočí. Trojka je mnohem lepší než dvojka, nicméně pořád si budu stát za tím, že Sharknado je série, která nemá hlavu ani patu. A vlastně po vidění filmu se sami sebe ptáte: "What the hell!" ()

megan017

Netušila jsem, že tenhle film bude mít více pozitiv, než jsem schopná přiznat. V první řadě tvůrci dávno ví, že točí dokonalou blbost, o to víc se jim vyplatí doplnit příběh bizardnosti, jako jsou žralokotornádový lovci. Ze Sharkanada se pomalu stala značka. Příběh je okořeněn hláškami, které mě až překvapili, jak jsou dobré a jak k hercům pasují, nemluvě o tom finále. Pokud bude 4.díl, tak si ho nenechám ujít, protože i když příběh není zrovna sofistikovaný, smysldávající, tak je to příjemná kokotinka, u které člověk nemusí přemýšlet a užije si absurdity branou sakra vážně. Nelze popřít, že tohle téma je originální, dementní a geniální zároveň. Kdo se na tuhle sérii podívá, tak jí musí brát s velkým nadhledem. ()

brabbik odpad!

Jako jednicka byla sranda pri 4 promilich pod kuzi, ale tohle uz nekdo totalne znicil. Skoda toho fakt spatneho zacatku. Slo to natocit jiste lepe. ()

Knor

Tak jsem to dokázal a dokoukal poslední část téhle inteligentní trilogie. Myslel jsem, že v předchozích dvou dílech už jsem viděl všechno, ale lidská fantazie a smysl pro absurdum jsou nevyčerpatelný studnice a to, že žraločí tornádo ničí mrakodrapy, Bílý Dům nebo hází žraloky do letadel, trezorů apod. už nikoho nepřekvapí, tak tvůrci museli tuhle šílenost povýšit o level vejš. A tak se tentokrát za pomoci Miče Bjůkenena podíváme až do vesmíru :-D . Co se tam bude dít nechci prozradit, ale garantuju, že je to fakt mazec. ()

Godhaj odpad!

,,Soucítím se žraloky, ale ničí naše školy, nemocnice a cesty.“ Tvůrci dosáhli tímto dílem patrně absolutního vrcholu stupidity. To není nikterak na závadu, ale bohužel je jinak celý film nezábavný. To, že padají žraloci z nebe na různá podivná místa, kde byste si žraloky nepředstavovali, to nám tvůrci cpou už potřetí a mě to již nudilo. Co mě vysloveně iritovalo byl naprosto zběsilý střih, který se to snaží udělat akčnější, než to ve skutečnosti je. Steve si pořád hraje na drsňáka a všichni mu to ve filmu žerou. Cameo Hasselhoffa nebylo nic moc. A na Taru Reid už se nedá vůbec koukat, a to ani s bezpečnostním pytlíkem po ruce. Děj, to jsou hodinu a půl pršící žraloci, a tu a tam je to vystřelí až do vesmíru. Třetí pokračování filmu o žraločích tornádech je prostě jen velmi nudé céčko. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3