Žraločí tornádo 3

(TV film)
  • USA Sharknado 3: Oh Hell No! (více)

Popadněte deštníky, počasí na nejbližší dny je následující: budou opět pršet žraloci! Čeká nás další film, v němž se Fin a April budou i tentokrát snažit zachránit občany Spojených států před smrtícím nebezpečím. Bouře začne v hlavním městě Spojených států, ve Washingtonu D.C. V tomto boji už ale nebudou sami. Spolu s dalšími lidmi udělají vše proto, aby zastavili dravé predátory, kteří se postupně prokousávají až dolů k Východnímu pobřeží do města Orlando na Floridě. (Universal Channel)

rottenpolo

Tak znova ten záver nemal chybu :D:D:D nad moje očávakania :D zatiaľ najlepší diel podľa mňa :D sa divím, že ma to ešte dokáže prekvapiť :D TOP: 75 caliber mascara, Shark in space :D ()

krenator

Po dlouhém rozmýšlení mezi třemi a čtyřmi hvězdami jsem se rozhodl pro čtyři. Za prvé proto, že je to zatím absolutně nejlepší film od Asylum, jaký jsem viděl. Další důvod je za Davida Haselhoffa a žraloky ve vesmíru. Třetí hvězda je za hezké holky a naprosto šíleně překombinovaný závěr, kdy jsem nestačil valit oči. Poslední hvězda je za možnost hlasování, jestli April zemře nebo ne a to na http://www.syfy.com/sharknado3/does-april-live-or-die. Svobodně jsem se rozhodl, aby žila, ale už se jí asi v připravované čtyřce nepodaří překonat porod dítěte uvnitř hořícího žraloka prolétávajícího stratosférou. ()

massive.at

TY VOLE TY VOLE TY VOLE!!! Tohle je prostě neuvěřitelný! Poslední půlhodiny jsem na to koukal s otevřenou pusou a střídavě se křenil do pantů! A ten závěr - EPIC! EPIC! EPIC! ()

Bazinka odpad!

Nemohu poprit, ze jsem se hodne nasmala a nemohla prakticky odtrhnout oci od vsech tech kasirovanejch trikovek, umyslne trapne patetickejch hlasek, Steva Sanderse, kterej vypada lip nez, kdyz mu bylo "16" v BeHacku a ze me mrzelo, ze jsem jeste nevidela jednicku a dvojku a ze se na ne uecite nekdy kouknu :)))) presto nemohu dat jine hodnoceni nez odpad...k filmum s byt jen jednou hvezdou v mych hodnocenich by to proste nebylo fer... ()

predator.1

Shark Vader vs světelná motorová pila. No do prdele, Lucas musí mít mrtvici jestli tohle viděl. A ten návratový žraločí modul v závěru Vás odrovná všechny !!!! Jedna *, protože v tomto díle bylo vystříleno 5 miliard kulek a spáleno paliva jako vody v Tichém oceánu. Těším se na čtvrtý díl ()

VanBradley89

Hell yeah. Finále trilogie jak má být. Pokud jsem si myslel, že šílenější už to být nemůže tak jsem se zmýlil. Naprostá bomba jejíž závěrečnou část naše opilá parta prožívala z otevřenou hubou. Bez jediného slova. A co víc po skončení filmu jsem byli schopní o něm ještě dobu živě debatovat. Mimochodem jsme také vymysleli několik dalších pokračovaní. Synopse ke čtvrtému dílu nám zabrala půl hodiny. Takže asi stejnou dobu jako trvalo Thunderu Levinovi napsání scénáře ke trojce. ()

DZOUKR odpad!

Neškutečná kravina. Chlap ve vesmíru vlítne do žraloka, protože jeden takovej schlamstnul jeho holku. Žralok pak propadne atmosférou, chlap přežije, prořeže se z žraloka a z toho vedle vyleze jeho holka, která tžam mezitím porodila dítě. Neskutečný. ()

Nikolas__ odpad!

Výborná zábava! V trojce už je tolik nesmyslů že to není možný, a jsem za to opravdu rád. Pořád ale příšerný. ()

lilekbig

Ano je to naprostá chujovina, bejkovina a blbost, ale co naplat Sharknado 3 mě bavilo a navíc tomu dodávala šťávu Ryan Newman a Cassie Scerbo za mě 80% ()

Reanimator

Po laciné jedničce a nezáživné dvojce je třetí Žralokonádo konečně tím, čím jsem doufal, že bude. Skvostný, ujetý začátek s parodickými výjevy a naprosto šílenou akcí je následován slabším středem, ale zachráněn opět šíleným závěrem, kde nechybí pro sérii typická debilní logika, ujeté způsoby likvidace žraloků a jako třešnička na dortu sám David Hasselhoff. Jen si nedokážu představit s čím chce přijít čtvrtý díl, ale jestli bude tak šílený jako tenhle, tak se je na co těšit. ()

buchannon

Řád zlaté pily. Hlášky typu "Tohle je za Ameriku!". Tohle snad ani není možný. Musím uznat, že je to fakt sranda, zvlášť když žraloci lítají i v budovách, kde rozhodně není žádný vítr a už vůbec ne tornádo. Vrchol filmu jsou pak žraloci ve vesmíru nebo porod dítěte v letícím žralokovi. Ale řekl bych, že velice originální téma létajících žraloků je možná už vyčerpané, i když... no necháme se překvapit. Pokud tento díl může mít 41 procent, pak 15. díl v roce 2027 může klidně získat oscara. Už se "těším". Musím ale uznat, že mi tato trilogie přijde daleko víc zábavná než mnohé "komedie". ()

blade23mc

Po extra bídné dvojce přišel pořádnej kopanec v podání 3.dílu, který je od začátku do konce jen samá akce, nelogika už se tu tolik neobjevuje, spíš jen spousta ztvárněných nápadů, které scenáristu asi napadli především ve snu, jinak si to nedokážu vysvětlit - žralok + vesmír a závěr! porod dítěte ve žralokovi..na scéně opět krasotinka z jedničky a má i jednu pěknou polonahou scénu. A o čerstvě nově jmenovaném panu Hoffovi na scéně ani nemluvě, to už je jen taková mini třešnička na tak už bláznivém dortě. Skončilo to jak to začalo, takže ..50% ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3