Reklama

Reklama

Timeless

(seriál)
Trailer
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, (2016–2018), 20 h 4 min (Minutáž: 42–86 min)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Matt Frewer, Goran Višnjič, Sakina Jaffrey, Paterson Joseph, Claudia Doumit, Hiro Kanagawa (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(27)

Obsahy(1)

Historik, voják a programátor se pustí do cestování časem, aby sledovali zločince, kteří chtějí narušit časové kontinuum. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

misterz 

všechny recenze uživatele

Jeden z mojich najobľúbenejších námetov - motív cestovania v čase. Sľuboval som si veľa, no moje očakávania sa nenaplnili. Nebol som síce vyslovene nespokojný, avšak čakal som niečo zaujímavejšie... Hlavný nosný príbeh o tajnej organizácii Rittenhouse a o tom, ako chce ovládnuť svet mi prišla až moc detinská a nedomyslená, akoby bola zbúchaná na rýchlo na kolene... Čo sa týka jednotlivých výletov do minulosti a s nimi spojených časových paradoxov, niektoré diely sa mi páčili viac, niektoré menej, no v zásade som bol spokojný, nenudil som sa. Len škoda, že tá americká história je tak malá, takže viac ako do konca 17. storočia sa divák aj tak nedostane. Podľa mňa by bol seriál omnoho lepšie prijatý divákmi, keby celá myšlienka o ovládnutí sveta dostala globálnejší rámec a cestovanie do minulosti by sa obohatilo a spestrilo o ďalšie krajiny so širším záberom do minulosti. Bolo by viac zábavy a viac zaujímavých časových paradoxov. Lepší priemer. 65/100 ()

jh666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Timeless je typickým příkladem oddychové sfi-fi. Nahlédnutí do historie jsou fajn, i když bych ocenil víc výletů mimo USA, hlavní herecké trio je celkem sympatické a dobře spolu funguje, pak tu máme padoucha, kterého je vám občas docela líto a pak samozřejmě tajnou organizaci, která stojí za vším zlým. Když to teď čtu, zní to jako strašné klišé, ale kouká se na to fajn. 70 % ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Trojice agentů honí napříč časem padoucha a zachraňuje lidstvo. Takže nic složitého. Ale to by nevadilo a dalo by se přehlédnout i to, že je to naivní a místy až blbé. Jenže to by se tu musela sejít charismatičtější herecká sestava a náhledy do minulosti by nesměly působit tak lacině a teď tím nemyslím jen výpravu. Protože mám cestování v čase rád, vydržel jsem do pátého dílu, ale dál už to nešlo. Vyšší měřítko splňuje jen pilot. 30% ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Komplet. Druha seria uz bola prekombinovana do nudna, ale ako celok podareny serial. A co je uber chvalihodne je ze pribeh s ukoncenim serialu plne uzavreli. // Zatial do S01e10: trochu skoda, ze sa obmadzuju na americku historiu a tiez ze nevidime nasledky v sucasnosti castejsie. Inak ale dobre sa sledujuca oddychovka. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Je tu sci-fi novinka od NBC. Cestování časem už je sice trochu provařené, ale tohle je další seriál s touto tématikou. Ačkoliv se snaží být v jistých věcech originální. Jinak je to jednoduše udělané na americký způsob, aby každý všechno hned pochopil. Nezatěžují nás technickými detaily stroje času. Případně to, že postavy tak ochotně souhlasí s tím účastnit se této mise mi přijde taky trochu divné. Obsazení není špatné, ale žádné velké hvězdy to zrovna nejsou. Pilot nás zavedl do roku 1937 k havárii vzducholodě Hindenburg. Od té doby se skáče napříč americkými dějinami od jedné události ke druhé. Náš tým neustále honí záporáka Flinna a zároveň se snaží zničit prohnilou organizaci jménem Rittenhouse. Dost často zde dochází k vtipným situacím. Konec je dost otevřený. Alespoň pojetí cestování časem se mi líbí. 2. série je tu a s ní i pokračování boje proti Rittnehousu. Do děje se zapojí víc postav a všechno se zvětší. Některé zase děj opustí. Můžeme jen doufat ve 3. sérii, protože finále je dost otevřené... "Jo, a Obama je prezident!" :D ()

Galerie (572)

Zajímavosti (3)

  • Během úvodní znělky každého dílu se v posledních čtyřech písmenech názvu Timeless objeví rok, do kterého bude tým cestovat. (Pria)
  • Stanice NBC, na které se seriál vysílá, se dostala do soudního sporu s tvůrci španělského seriálu El ministerio del tiempo (od r. 2015), kteří ji nařkli z plagiátorství. El ministerio del tiempo sleduje trojici hrdinů snažících se zachránit historii cestováním v čase. (Pria)

Reklama

Reklama