Uvolněte se, prosím

• Slovensko Uvoľnite sa, prosím
Talk-show / Komedie
Česko, 2004, 240x40 min

Účinkují:

Jan Kraus (moderátor), David Kraus, Jitka Asterová, Dan Bárta, Iveta Bartošová, Kabir Bedi, Alice Bendová, Lucie Benešová, Dagmar Bláhová, Pavel Bobek (více)

Late night show je standardní světový formát, který pozdě večer vysílají televize v mnoha zemích západní Evropy i Spojených států. Jedná se o velmi oblíbené pořady, které jsou vždy spojené s osobou moderátora. Velmi důležité je, že se povídání odehrává před diváky.
Od 19. listopadu 2004 se vždy v pátek na prvním programu ČT objevuje talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím, která právě z podobného formátu vychází. Natáčí se v pražském divadle PONEC. Pro diváky v sále je připravené představení zhruba v délce hodiny a půl, v televizi pak diváci uvidí půlhodinový sestřih.

Povídání se třemi hosty ze světa politiky, kultury a dalších zajímavých lidí z normálního života by mělo být neformální. Prvoplánově nepůjde o třeskutou řachandu ani vážné klábosení.Po celou dobu je na jevišti s Janem Krausem i kapela jeho syna, Davida. S kým vším si muzikanti zahrají a zazpívají, uvidíme v budoucnu... (Česká televize)

morena.jea

Kraus je výborný. Stále zarypuje pokiaľ sa mu nepodarí dostať zo svojich hostí nejakú tú pikošku. Skrátka má vrodený talent vytáčať ľudí okolo seba spôsobom ktorý je na hranici slušnosti. ()

Brain-D

Výborná legrace a show Jana Krause, která je sice okopírovaná z amrické Late night show, což nevadí. I tak máme něco oreginálního a to Jana Krause, který má úžasný humor. ()

MIGHTTREE

Můj osobní favorit a jeden z malá tv pořadů, který je možné sledovat, bavit se a někdy se i něco nového a zajímavého dozvědět. ()

fabecc1222

Kraus v životní formě, a nejlepší talk-show u nás. Ve své době tenhle pořad dokázal odbourat kariéru několika politikům, podnikatelům, celebritám... ()

cross

Přesně tento formát tv talk show v Čechách chyběl a Kraus a nikdo jiný, je nejspíš jediný bavič-moderátor, který je podobný pořad schopný ukočírovat... Zábavnost je samozřejmě proměnlivá, to dle návštěvníků, co ale vždy zásadně rozhořčí je děsivý výkon Davida Krause, kterého nemůžu vystát už jen "od pohledu"... ()

masw

Paráda Jan Kraus je výborný a dokáže hosta zlomit tak, že řekne i to co říci nechtěl, jediné mínus je, že se věnuje až moc často politice. ()

fojty

Kdysi jsem to měl hodně rád jenže postupem času tato talk-show upadá. Dneska už dávám přednost všechnopárty Karla Šípa. ()

JKL

Kraus je borec. Podařilo se mu nesmazatelně zapsat do české televizní zábavy formátem, který u nás není příliš obvyklý. Ačkoliv začal s něčím novým (teď mě napadá, jak jsme zaostalí), daří se mu v tomto pořadu znatelně lépe než následovníkům. Mr. GS si ani neškrtne... ()

mirec88

Videl som síce len pár dielov a ešte "vystrihnuté" scény, ktoré vyšli na DVD a dobre som sa bavil. Jan Kraus má inteligentný humor, ktorý je v dnešnej dobe už skvostom. Najviac sa mi páčila časť s Vladimírom Mečiarom, keď si nasadil helmu a šiel sa pýtať na Elektru. Tak to som sa šúľal od smiechu :) ()

Puyi

Skvělá, velmi zábavná talkshow. Jan Kraus má spoustu dobrých, hodně vtipných hlášek a celkově velmi dobře vystupuje a reaguje na dané téma... samozdřejmě, že kvalita jednotlivých dílů závisí na hostech, ale většinou se nadmíru bavím už jen díky skvělému Krausovi. :) ()

Mr.KarlAdler

Jo, byly doby, kdy dělal Jan Kraus zábavný pořad. Rád jsem si k tomu každý pátek sedl a poslouchal jeho dialogy s hosty, jejichž jména byla po celý týden tajemstvím :) Ovšem nic nevydrží věčně stejné. Postupně šla kvalita dolů, a když přešel na Show Jana Krause, přestal jsem ho sledovat. I tak je to jeden z mála televizních pořadů, na který jsem se snad i těšíval. ()

Madlene

S pribyvajicimi dily zel podstatne ubylo toho dobreho. Kraus necekane sklouzava do neprijemne polohy a klade vtirave otazky mnohdy ve snaze hosta ztrapnit. Byvalo to daleko lepsi ()

pfa

Dobrá osobitá zábavná talk show. Jak kdy, záleží na hostech a na tom, jak Honza Kraus může "nabíjet", ale celkově výborné. [8/1O] ()

U.Tarare

Ze začátku to byl naprosto geniální pořad. Ale poslední dobou se mi zdá, že jeho úroveň značně klesá. Už to holt neni, co to bejvalo. Bohužel ()

Krasus

Sice je to stále na jedno brdo,ale Kraus vždy zaručeně pobaví.Nejlepší díly zpověd Sobotky a mistr světa v sudoku. ()