poster

Helicops (TV seriál)

 • Německo

  HeliCops - Einsatz über Berlin

 • Slovensko

  HeliCops - Tím AK 1

 • Slovensko

  Helicops

Akční / Krimi

Německo, 1998, 36x45 min

Hudba:

Curt Cress

Hrají:

Christoph M. Ohrt, Doreen Jacobi, Iris Junik, Dietrich Hollinderbäumer, Juraj Kukura, Joachim Paul Assböck, Valeria Cavalli, Alexander Held, Erwin Leder, Werner Dähn, Misel Maticevic, Clemens Schick, Peter Simonischek, Saskia Valencia, Florian Panzner, Christoph Grunert, Udo Kroschwald, Tilo Prückner, Matthias Matz, Susanne Sachße, Brigitte Karner, Thomas Limpinsel, Gennadij Věngerov, Tina Bordihn, Paul Faßnacht, Peer Jäger, Michael Brandner, Max Volkert Martens, Rolf Kanies, Dieter Mann, Nikolaus Paryla, Frank-Leo Schröder, Oscar Ortega Sánchez, Thomas Huber, Wolfgang Winkler, Matthias Bullach, Fabian Harloff, Christian Tasche, Emilio De Marchi, Tanya Neufeldt, Veit Stübner, Hans Diehl, Herbert Fritsch, Veit Schubert, Holger Kunkel, Felix Bresser, Ronald Nitschke, Axel Gottschick, Joachim Kretzer, Harald Effenberg, Rainer Winkelvoss, Victor Schefé, Frank-Michael Köbe, Robert Mika, Nikolaus Neureiter, Johannes Hitzblech, Georg Prang, Ill-Young Kim, Lutz Herkenrath, Claudius Freyer, Meylan Chao, Joachim Raaf, Dirk Nocker, Anette Hellwig, Frank-Otto Schenk, Sonja Kerskes, Gerd Wameling, Claudia Theresa Muench, Gabriele Völsch, Silke Matthias, Werner Karle Jr., Jurij Kramer, Anja Schiller, Uwe Zerbe, Ulrich Simontowitz, Drago Ragutin, Arno Reckers, Maverick Quek, Rudolf Bissegger, Uwe Jellinek, Judith Steinhäuser, Heribert Czerniak, Christoph Jungmann, Matthias Zelic, Stefan Mehren, Vladimir Weigl, Boris Bianchi-Pastori, Ulli Lothmanns, Johannes Nikolussi, Antje von der Ahe, Wolfram Teufel, Tabea Tiesler, Boris Ponev
(další profese)
 • BMAJTZ
  *

  Abych předešel veškerým fámům, řeknu to asi takhle, i tento seriál je tak špatný, že je škoda materiálu na kterém byl natočen. Další krásná ukázka z německé produkce která se chce tvářit neskutečně americky, ale přitom si zachovat německý ráz. Dohromady to skloubit nelze a proto nechápu to neskutečné množství snahy, které je tomu vynaloženo, ale budiž. Proč jsem vůbec začal sledovat tenhle seriál? Tak pokud si dobře pamatuji bylo to v době kdy v televizi prostě nic jiného neběželo a všechno ostatní co bylo na dlaších stanicích bylo buď stejné nebo horší. Druhým důvdem potom byla návnada v podobě seriálu Airwolf. Jde o seriál ze kterého si HeliCops bere úplně všechno a snaží se mu vyrovnat, což mu ale nejde. Airwolf byl zajímavý osmdesátkový seriál, takže řekněme lehce podprůměrný na dnesní standarty, ale zábavnost se mu vytknout nedala. HeliCops oproti tomu jede v duchu všech německých kriminálních seriálů, příběhy se nemění jenom se řeší pomocí helikoptéry. Víc k jednotlivým příběhům říct nejde, je to pořád to samé dokola. Herecky a reřisérně si jde přesně v duchu německé televizní produkce, lacinst kam se podíváš a reckylace kažým coulem. Odpad tomu nedám jenom z toho důvodu, že je mnoho horších německých seriálů a to opěd dokonce s helikopterou. Jenom si vzpoměňme na Medicopter 117 to byla ukázka naprosté ubohosti.(24.1.2011)

 • lesumir
  odpad!

  juuuva, dalsi skopcacky dementni serial(6.7.2007)

 • Snorlax
  odpad!

  Je hrozná zvrácenost něco tak blbého natočit, je ještě větší zvrácenost se na to dívat. Bezduché příběhy policistů s nadpřirozenými schopnosti jsou doprovázeny takovými vychytávkami, že vím, že v Německu nemá cenu se maskovat. Policista sedne ke kompu a během pár vteřin stejně odhalí identitu pachatele včetně adresy a seznamu, kdy naposledy pachatel trpěl průjmovým onemocněním.(24.3.2014)

 • Karlos80
  *

  To je tzv. německý a v poslední době velmi oblíbený mischung..:-((14.5.2006)

 • Rikky007
  ***

  Nevím proč to extrémně nízké celkové hodnocení. Prostě německý ekvivalent Airwolfu a podobných záležitostí postavený na o něco realističtějším základu. Žádné velké umění, ale pro náctiletého kluka super seriál. Schumann a Rubelli byli sympatická dvojka. Jakmile osazenstvo přeobsadili, tak to rázem dost kleslo.(11.8.2012)