Sharknado 2 (TV film)

• Kanada

• Austrálie

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2014, 88 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (229)

Opakovany vtip nie je vtipom. a niektore vynimky potvrdzuju pravidlo. Navyse je super, ze tvorcovia mali vyssi rozpocet, takze si mohli dovolit malickosti na ktore sa v jednotke nedostalo. Napr. graiding a....a tak. takze je to automaticky lepsie ako original. Tym padom minimalne na 11/10😂(15.8.2018)

A je to tu! Napjatě očekávané pokračování gigahitu Sharknado mě ani trochu nezklamalo, naopak! Hned úvodní scéna mě přivedla do stavu mírně hysterické euforie. Pokud máte fobii ze žraloků, nelétejte letadlem; buďte si totiž jisti, že před nimi nejste v bezpečí ani tam - třeba letušce Osborneové, nebo Wilu Wheatonovi žralok za letu ukousne hlavu. Nevěříte? Zdá se vám to šílené? Nebo nemožné? Nikoliv. Je to možné. Důkazem je tenhle geniální film. Ale to je teprve začátek - žralokonádo se totiž řítí přímo na New York a tam nebudete v bezpečí ani v metru! Natož v ulicích, kde řádí nejen střemhlaví žraloci, ale třeba i valící se hlava Sochy Svobody. Žralokobijec Ian Ziering opět v akci, ale jelikož na Manhattanu nemůže sehnat motorovku, musí si zpočátku vystačit s baseballovou pálkou, prakem nebo hasičskou sekerou. Ale nebojte, i na motorovku nakonec dojde, a je to... snové, neskutečné... A jednoruká blondýna Tara Reid s maflem, nebo tlustá černá megera Vivica Fox s mečem - to už je fakt pohled pro bohy. A ten konec s rukou a snubákem... oh... Prostě vrcholně vrcholová zábava a perla filmotéky každého filmového fajnšmekra. A pozorní diváci možná ocení i fakt, že se stejní komparsisté objevují v jedné scéně střídavě ve dvou záběrech (vagón metra i perón). No a zapšklí suchaři, nebo jedinci s nevyvinutým smyslem pro ujetý, pokleslý humor a nadsázku - ti ať si tenhle film holt radši nepouští.(9.10.2014)

To už není možný..........Jen tak dál, ještě tak osm dílů!(31.3.2015)

yea.Opravdu úžasný film, který neskutečně dobře simuluje situaci, která by nastala v případě, že by svět ohrožovali létající žraloci. Film vskutku nepostrádá přiběh nabitý akcí i humorem. Nesmím také zapomenout na kvalitní efekty, za které by se nemusel stydět ani Bay. Po jedničce jsem se na tohle opravdu těšil a musím uznat, že zklamaný jsem nebyl. Dávám 5*. Peace(22.3.2015)

Pozor spoiler A kde jinde uvidíš ženu držící se letícího letadla jednou rukou? Kde jinde uvidíš jak hlava Sochy Svobody lítá po New Yorku a ničí auta? Kde jinde proletí chlap s motorovkou žralokem? Kde jinde si někdo osedlá letícího žraloka a napíchne ho na špičku mrakodrapu aniž by se mu cokoliv stalo?(7.8.2014)

Absurdně dokonalé! Nečekal jsem, že může bejt něco větší kotel než jednička. Hořící žraloci! Hořící žraloci!! Čelíme spadu 5 cm žraloků za hodinu!!!!!!!! Fin je prostě Fin!!!! Plastové plamenomety!!!!!!!§§§§§ Mrrrrtvá rrruka!!! Mrrrtváá rrruka!!!!!!(22.12.2014)

Nekompromisní svaaz(21.3.2015)

Druhé Žralokonádo už zahodilo veškeré zábrany a stalo se totálním cheesefestem, který si dělá srandu ze všeho a ze všech, a úplně nejvíc sám ze sebe. Ještě se však nepokouší o "megalomanské" příběhové oblouky a je střídmější v popkulturní parodii (to začalo ve větší míře až ve trojce) a svou koncentrací na několik málo postav a umístěním jen v jedné lokalitě skvěle funguje jako frenetická akční jízda, která se nezastaví a ve které se může stát v podstatě cokoliv, i když to odporuje fyzice, logice i dobrému vkusu. Po úvodní, dokonale zábavné "Sharks on a plane" sekvenci sice nastává asi dvacetiminutové kecací volno, ale pak už je to nehorázná prdel až do konce, a závěrečná sekvence zničení žralokonáda a vším, co následuje, je doslova narvaná badass momenty. Někdo může být na pochybách, jestli je vše na tomto filmu tak dementní a technicky špatné záměrně, ale na to spolehlivě odpovídá "reálná" meteorologická relace, která po celou stopáž filmu dění na obrazovce odborně vysvětluje....aneb jak lépe dohnat ad absurdum už tak značnou koncentraci ujetostí, než se je s naoko vážnou tváří pokoušet vysvětlovat. Geniální komedie. Nebo nekoukatelný trash bez špetky míry, záleží na tom, jak jste nastaveni.(14.8.2018)

Bigger!!! Better!!! Faster!!! More!!! Aneb Shark Me Baby One More Time! Líbí se mi, jak si tvůrci uvědomili potenciál jedničky a její přepálenosti a vyhnali to všechno do neskutečných otáček. Při tomhle vám vyteče mozek ušima, abyste si ho mohli hezky nalít do skleničky, vhodit třešničku a vypít zpátky stříbrným brčkem. Pozemský ekvivalent vogonské poezie. Ian Ziering opět mocně vládne, vyžilá Tara Reid vypadá o chlup líp než v jedničce - i bez ruky. Tohle není film z kategorie A, B ba ani C, na tenhle dementní výplach je abeceda krátká. Těším se na trojku s Hugačaga Mitchem Hasselhoffem.(23.3.2015)

Kultovní záležitost, 5 hvězd a rád bych dal i šestou za Wila Wheatona.(20.12.2016)

Námět hodný génia.(16.7.2015)

Jednotku to predbehlo o svetelné roky, jednoducho musíte vidieť :D(10.8.2014)

Takovému filmu se dá přidělit buď nula nebo plný počet hvězdiček. Je to pochopitelně totální úlet plný otřesných triků a přehrávajících amatérských herců, ale to k tomu prostě patří. Hlavní devizou filmu jsou hlášky, které z nepovedeného thrilleru dělají skvělou komedii. Předpověď počasí: "Očekáváme, že naprší pět centimetrů žraloků." Přiznávám, že jsem plakal smíchy - plný počet.(1.11.2014)

Dialogy, scénar a efekty - neuveritelné... tesim sa uz na trojku :D(17.7.2015)

Je potřeba si uvědomit, že Sharknado (ať už 1,2 anebo 3) je specifická filmová série plná poměrně dost pitomých scén, které mají, a doufejme, že to tak i pan Ferrante zamýšlel, za úkol netradičním způsobem pobavit diváky. Po náročném dni, když se člověk chce zasmát, je to dobrý (v)tip. Doporučuji sledovat s bandou přátel u rázovitého pití a bonga :-D(26.9.2015)

Masakr!!! To bylo ještě lepší než jednička. Tolik nesmyslů v jednom filmu se jen tak nevidí, ale takhle mě nerozesmějou ani Cimrmani s Červeným trpaslíkem dohromady. Fakt by mě zajímalo, jestli to tvůrci mysleli vážně,nebo mají správně zvrácený smysl pro humor, anebo mají přístup k zajímavým halucinogenům...(6.2.2017)

Jak se to stalo, že z vysmívaného největšího outsidera mezi filmovými studii je dnes producent momentálně nejlepších existujících parodií? Obě Sharknada jsou zcela novým levelem filmové zábavy, do kterého Asylum vkročilo přímo veleúspěšně. Z většinou nechtěně komických srágor, proslulých všeobecným amatérismem (od dementního scénáře přes neherecké výkony až po diletantskou postprodukci) se vyvinuly totální nářezy, dělající si tentokrát už zcela bezpečně a cílevědomě srandu úplně ze všeho včetně sama sebe. Pokud to u jedničky snad ještě někomu nebylo úplně jasné, u dvojky to snad už konečně musí pochopit i ten největší trouba. Záměrné přehrávání (Ian Ziering je v něm naprostý Mistr, ale i další dřevění herci se vskutku činí :o)) vyvolává vzpomínky na doby, kdy kašpáři ve filmu zcela běžně řvali a deklamovali jako na jevišti meziNárodního divadla velikosti parkoviště kamiónů, aby je slyšela i honorace v lóžích. Božské nactiutrhání a shazování amerického hurá-vlastenectví a uslintaných prorodinných žvástů je ve dvojce místy až geniální. Na rozdíl od 99% současné filmové produkce je Sharknado 2 vskutku královská jízda až k potrhání smíchy a krom toho i zrcadlo, nastavené dnešní pošukané společnosti, debilizované idiotskou masovou zábavou, kultem celebrit a podobnými ho*ny. Je docela junda pozorovat, jak se lid globálně rozdělil na dvě poloviny (na imdb hezkých 49%) - v první jsou ti, co už pochopili, že je to nehorázná pr*el a ve druhé ti zaprděnci, kterým to ještě nedošlo a nebo si to spíš odmítají připustit. Zatím zdaleka nejlepší komedie roku. B-) Mmch už se mooooc těším, až tenhle film místní shitomilné obludy odstrkají kamsi do černých čísel. Milé české venkovské hlávky (i Praha je globálně vzato řiť vesmíru), i kdybyste se na svoje duté lebky stavěly, fuckta nezměníte. F*** u all!(10.8.2014)

Úžasné! Už úvodní záběr ocasu letadla pomalu se vynořujícího nad mraky nastartuje správnou atmosféru. A začne smršť! Hlášek, nadsázky, přehrávání, neuvěřitelné akce a samozřejmě žraloků. Je to jízda, okružní jízda po místech tak oblíbených v akčních filmech. Letadlo, metro, mrakodrap, stadion, velkoměsto, .... Bavila jsem se moc a začínám vyhlížet třetí díl.(12.11.2014)

Opět nás jako napůl dokumentární film o fyzice nezklamal!(12.6.2015)

Potom ,čo som zistil ,že je aj dvojka som neváhal a pozrel som si ju. A neľutujem. Takúto vtákovinu som už dlho nevidel :D Myslel som si ,že to bude úplnenudné ,ale zábava akoby neprestávala ani po záverečných titulkách. Proste ďaľší "super-hrozný" film ,ktorý za niečo stojí. Za pobavenie dávam 5*(29.4.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12