Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

Macik odpad!

Stupidita největšího kalibru.Kdyby radši ty prachy co utratili za natočení tohohle filmu dali do Afriky chudým dětem,udělali by tím asi nejlíp... ()

Jayem

Myslím že toto ma sklamalo na plnej čiare. Jediné na čo sa tu dá dívať okrem tých jatiek su celkom sexi baby. Zabíjanie hlava nehlava bez chvílky napätia a tá otrasná hudba čo sprevádza celý film no hrôza. ()

Eldoth

Na desáty díl po více jak 20 letech od natočení jedničky stále ještě koukatelné, velkolepý masakr se vším všudy. ()

spiritus odpad!

Tak tohle je opravdu moc špatný..Vyvarujte se tomuhle odpadu širokým obloukem...Nemá to z Pátkem 13 vůbec nic společného..NIC...Pouze Jasona, který je ovšem spíš karikaturou..Proč tohle lidi tvoříte ? PROČ ? ()

mosnak odpad!

Jason X byl poslední film,který jsem viděl na VHS. A bohužel to bylo jako zlý sen. Jason zabíjí v budoucnosti lidi ve vesmíru. Co víc říct - 0% ()

Nightbreed

Celkovo niesom fanusikom piatkov 13steho.Na tento film som sa nechal nalakat ukazkov a strasne som to olutoval.su tam sice nejake svetle stranky ale stupidita to znadhladom prekrije. ()

chalp

Ono sledovanie toho ako sa chudák Jason za všetky tie roky dostal z Crystal lake až do vesmíru je zábavnejšie ako ktorýkoľvek diel sám o sebe.Som zvedavý čo bude nabudúce, možno Jason the beginning: Cave man. ()

andio

Super sci-fi vyvražďovačka. Jason je sice trapnej, ale zbytek mi krásně sedí a bavil jsem se u toho. Člověk tyhle filmy nesmí zařazovat do frenchise, ale brát to jako samostatný tituly který s původním Jasonem nemaj nic společnýho. Pak si to teprve dokáže pořádně užít. Taky mě pobavila super narážka na Star Trek :) 6/10 ()

no2

7/10 - Pro mě nejlepší díl od Zitova Friday the 13th: The Final Chapter. Na rozdíl od předchozích pokračování méně trapné, více zábavné a temné, spíše vůbec ne špatné akční sci-fi než horor - a navíc si to dovede dělat legraci samo ze sebe. Přesto opět klasická vyvražďovačka s jedním z nejodpornějších mordů celé série. Celkové hodnocení 36 % mi přijde málo, takže ke třem jasným hvězdičkám přidávám ještě čtvrtou za souboj Jasona s androidkou a za Cronenberga. ()

Venous666

Až trochu více trapné, dialogy jsou na přes držku ... Rádoby frajírci a když se objevil Jason , tak všem zmrazil úsměv. Dokonce jedné dotyčné celá hlava. Hvězdu jen za to, že Jasonovi fandí ... 10% ()

KosiR_ksr

Pokud od tohoto filmu čekáte akční "céčko", pak si jej docela užijete. Osobně považuji Jasona X za nechtěnou parodii (a to obecně akčního a hororového žánru, nikoliv samotného Pátku třináctého) a slušně jsem se nasmál. Jinak Jasonův laciný scénář a efekty jen těžko zaujmou (na druhou stranu vzhledem k nastaveným reáliím nemá mnoho děr - až na scénku "Brodski se vrací" (kdy Brodski přilétne ze zcela nelogického směru), která se mi před lety vryla hluboko do paměti). ()

pend

Pokus dostat Jasona pryč od Crystal Lake nějak nevyšel. Problém je, že velká část scén by se klidně mohla objevit ve druhém či třetím díle Vetřelce, dále že Jason je prostě nezničitelný všemi typy zbraní včetně těch z 25. století, takže žádná atmosféra se nekoná, protože víte, že stejně všechny dostane, a kdo přežije, uhodnete minutu po úvodních titulcích. Na druhou stranu je to určitě lepší díl než devítka. ()

Aurus

Nevím co proti tomuto filmu všichni máte! Jason X je perfektní horor který se odehrává hlavně v budoucnosti což je velmi dobré prostředí. Já tam báječná atmosféra a simpatičtí herci. 90% ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)