Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

megaslash

Myslel som si ,že po Jason goes to hell sa už nedá klesnúť ešte nižšie.Bohužiaľ pán Isaac ma bez problémov presvedčil,že to ide. ()

xxxblade

Ani sem nečekal horor proto 3 hvězdy. Věděl sem že film nebude nic extra ale mě docela pobavil a myslím , že jsou mnohem horší horory s mnohem horsima efektama. . Mě film docela oslovil. ()

Rathe odpad!

Na tenhle film se můžu dívat ze dvou pohledů. Buďto jako nějaká absolutní novinka, kterou s Pátkem třináctého nebudu spojovat a nebo jako pokračování dlouhé tradice. Bohužel se přikláním k pokračování série a tím tenhle film odepisuji na absolutní sračku. Teď už nejde jenom o toho podělanýho nesmrtelnýho hajzla, ale dokonce dementní roboti??? Ačkoliv jsem se chvílemi i bavil, tak tohle je absolutní thresh... Škoda, že něco takovýho vůbec vylezlo. ()

SidVicious

Serie se od osmého dílu zatratila.Jason X nestojí za nic vůbec jako slasher nebo horor a ani jako horor.Vraždy bez smyslu,není co říct. ()

tXtX odpad!

Des a hrôza. Od začiatku do konca. Najodpornejší Jason s hnusnými sivými brčkavými vlasmi a prižmúreným okom, ktorým zazerá ako kokotko. Tu sa už nikto ani len neobťažoval aspoň “ako tak” nadviazať na sériu Piatok trinásteho. Absolútne ani vzhľadom Jasona, ktorý vyzerá akoby sa mu v častiach 2-8 nič nestalo.. Škoda rečí. 0% ()

panfilmu

PRSA PRSA A ZASE PRSA v AKCI. Občas naznak kalhotek, tak tohle mi zůstalo v hlavě po osmnácti letech, kdy jsem to videl poprvé. Ten rádoby horor, nebyl ničím jiným než parodií na kultovní žánry a taky to tak beru. Úžasná LEXA DOIG, která si snad od té doby v ničem nezahrála...……..pardon Hvězdná brána, řada 9 a 10, ano ty dvě řady co stály tak za hovno. Mě přesvědčila, že tento snímek musím vidět. Přesto, ale byl film velmi vtipný a zábavný. Na scénu kdy dvě lesbické tábornice z virtuální reality balí JASONA a ten je obě zabije dost kuriozním způsobem, nikdy nezapomenu. A hláška UŽ UDĚLAL TÁBORNICE, se opravdu hodila. ()

Aceboris

Volám sa Jason a zabijem všetko čo sa hýbe. Asi tak by sa dal popísať celý dej filmu. Do takých 30tich minút sa to zdalo v celku slušne spracované a dokonca som si myslel , že to za niečo bude stáť, ale potom nastal zvrat , jedna hlupejsia scéna striedala tu dalsiu, čo je však zaujive , že produkcia dosiahla to , že z filmu spravila totálnu sračku. Už len myšlienky toho , že na samotného Jasona neplatí nič, nijak ho nevies zabiť a vždy ožije je tupost sama o sebe , traja do neho strieľajú a on sa im stratí a objaví sa aby ich všetkých zabil úplne v pohode bez skrabanca. Jason má neuveriteľne vlastnosti , silu , zručnosť , obrnený je ako tank, rukami prebíja železné steny, guľky sa od neho odrážajú , vidí v tme, dokáže sa plizit ako agent 007. Využíva chemikálie na zabíjanie, zoskočil z háku na ktorý je nabodnutý, Jánošík by sa mohol učiť, a takto by sa dalo pokračovať . Komédia nad komédiu waw . U mňa 2/10 aspoň za ten začiatok . ()

SNCIS

Jason řádí ve vesmíru! Některé efekty dost poukazovaly na nižší rozpočet, ale tragédie to nebyla. - 50%. ()

MrdDoHrnce

Mě se Jaškin IIIX líbil ještě více než ostatní díly kromě 5,7,9. Mě prostě vojela žába. Zábavné kousky zábavné a anavy at d . 40/133 ()

BartComicsCZ

Hrozná béčková hovadina, která ale dokáže celých 90 minut zabavit. Kinematograficky 0/10, příběhově 2/10 ale za zábavu solidních 8/10 (: ()

G.Bookwrom

Tahle hovadina - i když to tak autoři nemysleli - na mě působila jako docela dobrá parodie na horrory. Za pobavení ony tři hvězdičky ()

IamWerca odpad!

Začne to ako klasicky zábavný bečkový film ktorý chce urobiť z klasického horory sci-fi ktorému sa réžia James Isaac rada venovala. zo začiatku sa to nechce hrať na úplnú trápnosť ale ako sa dej posúva ďalej trápnosti a divných scén pribúda tento film neobháji už ani doba. Film sa bohužiaľ hrá na niečo čo nie je čo potopí celú jeho zaujímavosť  a vytvorí sa z neho veľmi nekvalitná, zbytočná a pochybná snímka., ()

RedHeadka

Absolutně miluji celou sérii s Jasonem, samozřejmě od prvního do posledního dílu jde o těžce béčkovou sérii ale to filmu vůbec neubírá na atraktivitě. Na to, jak nízký měli rozpočet a že film je z roku 2001 a je to desátý díl, tak za mě paráda a řadím ho k těm nejlepším, hned po předchozím dílu z NY. Jason ve vesmíru to je taková kravina až je to dokonalý. Nasmála jsem se u toho a bylo tam i pár zajímavých smrtí takže za mě kdo má rád tuto sérii tak tento díl nesmí vynechat. ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)