Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

Kingjiri

Jo, příběh je dle tradice posledních dílů debilní, herecký výkony jsou občas na úrovni školního divadla a efekty jsou v lepšim případě na úrovni lehce podprůměrnýho seriálu, jenže občas je Jason X nehorázná prdel. Těžko říct, jestli scény s androidem, jeho hlavou, mlácenim ženskejch ve spacácích nebo "přeletem" Jasona v kosmu z jedný vesmírný lodi na druhou, byly myšlený vážně, ale fakt jsem se u nich bavil. Druhá hvězda za pár hlášek, kompletní změnu prostředí, dost akce a upgradovanýho Jasona v závěru. ()

Sosak odpad!

To nemohli myslet vážně. Z Jasona vytvořili směšně nablýskaného idiota a z hororu vytvořili ubohou sci-fi taškařici... Než utrácet za lístek do kina na podobnou splácaninu, to radši hodim ty prachy do análu. ()

simplejack

Někde jsem tu četl, že tohle nic neřekne hororovému amaterovi, ale fandu rozpálí, no nevim horory opravdu můžu, ale tohle mě nechalo naprosto chladným. Už název mě moc nepřesvědčil a film samotný už vůbec ne, je to béčko a dal bych mu i víc hvězdiček, kdyby to bylo zábavné bečko, ale ja se nebavil skoro vůbec. ()

Camarro14

Přemístění Jasona do budoucnosti filmu rozhodně neuškodilo, ba naopak tomu dodalo velmi zajímavý kontrast !!! Jason vrah z 20. století kuchá posádku v daleké budocnosti a ani zde svůj smysl pro originální zabíjení nepostrádá ;). Navíc závěrečné vytunění Jasona na "intergalagtického" zabijáka je lahůdkou pro jeho fanoušky ;).... ()

Alexandre

Naprosto tragické a zbytečné pokračování. Všechno to, co dělalo tuhle sérii nezapomenutelnou a zábavnou, zmizelo kamsi do prázdna. Už to není Crystal Lake, kempy, atmosféra, zkrátka všechno je pryč... Vraha bych jako Jasona opravdu neoznačoval, to už zdaleka nebyl ten Jason Voorhees, jakého jsem doposud znal, sám nevím, jak bych ho slušně označil. Chápu některé fanoušky, kteří Jasonem X nepohrdnou, za sebe jakožto jeden z těch, které série Friday the 13th nadchla, říkám, že tuhle sérii měl ukončit osmý díl. Díl devátý vzniknout nemusel, ale Jason X rozhodně vzniknout neměl! Pro mě nuda od začátku až do konce - takže jedna hvězdička už spíš jen z úcty k prvním Pátkům... A na závěr k celé sérii Friday the 13th (nepočítám zde Freddy vs. Jason a remake): Zpočátku se mi do toho nechtělo jít, ale první díly mě nadchly a upoutaly. Některé díly byly lepší, jiné zas horší, ale rozhodně na tuhle sérii (a především na druhý díl) nezapomenu! Nikdy! Jen pro zajímavost - průměrné hodnocení série je u mě za slušných 66%, takže lepší nadprůměr. A tady je mé seřazení dílů podle oblíbenosti - 2, 6, 1, 7, 3, 8, 4, 5, 9, 10. ()

renoarko odpad!

Jedno, čo neznášam z celej duše, sú tupé vyvražďovačky. Tuto mali tvorcovia ešte akú takú snahu byť originálni, a nášho mega zloducha "zaonačili" do vesmíru.... Ale keby sa aj na hlavu postavili, tak mne sa ten film tak nepáčil. A pritom odpady nezvyknem dávať. ()

Sign

no mohlo to být i mnohem horší, jen ta maska mohla být furt ten samý starý typ jak ze všech dílů... ale pan Hodder je prostě nejlepší Jason, už jen ty pohyby, i když má masku, opravdu jasona HRAJE!!! ()

vincchuppo

Ve své kategorii béčkových hororů mě tenhle filmek dobře pobavil. Sci-fi story a vylepšení nano-technologií Jasonovi rozhodně neubrali na krutopřísnosti. A brutální vražednosti. :D ()

Mouchal

V hodnocení tohoto filmu záleží dost na přístupu, který vůči němu zaujmete. Já například Jasona X bral jako béčkovou sci-fi parodii na Pátky a horory obecně a musím říct, že jsem se čas od času opravdu dobře bavil. Scéna, kdy Jason přijde po robo-upgradeu je prostě boží ikdyž naprosto nesmyslná a přesně tak ten film musíte brát. Je to sra*ka. Ale zábavná sra*ka. 50% ()

Psycho.R

Je to bizarní a průměrný, což je o dost více, než předchozí šílenost. Vlastně se ani pořádně nedá říct, že je to Pátek 13. Ale svým způsobem jsem se bavil i když je to průměrný sci-fi, kterých se točilo na začátku tisíciletí spousta. ()

zipacna

Krásná komedie, kde si dvě postavy ze seriálu Andromeda vyměnili role. Jeden z mála "hororů" na který jsem se podíval, a který byl spíš úsměvný než strašidelný. Ale začátek se mi dost líbil to musím přiznat; nalezeni v hibernačních komorách v době kdy je Země neobyvatelná, vesmírná loď, nová planeta.... ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)