Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

lisa.ginmi

Neskutečná blbost s několika opravdu vtipnými momenty a zbytkem, který působí, jako když si banda puberťáků hraje na úchyly v plastové bedně. ()

beso74

Chudák Jason, kedysi dávno ako dieťa bol pri jazere Lake Crystal, čo sa mu však stalo osudným. Dosť dlho sa vracal na svoje lovecké výpravy výhradne tam, až si raz odskočil na Manhattan. Nebolo to síce vôbec zle, ale takéto výlety sa neopakovali, až doteraz, keď si to podobne ako Leprechaun, namieril priamo do vesmíru. A zarobil si katastrofu priam vesmírnych rozmerov. Rozhodne najslabšia časť, kde sa pri privretí oči neobjaví Jason, ale producenti medliaci si ruky pri pomyslení, že sa z publika dá ešte nejaký ten bubáčik vytiahnuť... ()

studiobadguy

První polovina filmu s klasickým Jasonem tak nějak ujde, ale část ve které se Jason promění v robota, to už je absolutní retardace. ()

Scraffy

Je to úplne iné, ako pôvodné Piatky trinásteho a to je celkom aj príjemná zmena. Síce sa pôvodné piatky snažili o zmenu, ale nešlo im to. Až konečne tento snímok dokázal urobiť niečo iné. A to že dosť. Nápad poslať Jasona do vesmíru je veľmi super a konečne mu to otvára nové schopnosti k boju. A že sa tu teda vyšantil! Jason vraždil zo všetkým, čo mu prišlo pod ruku. Koniec je síce už až moc prepálený, kde sa ukáže Jason-Cyborg, ale inak veľmi slušné béčko. ()

Worry77

Tak už mám tu továrnu na prachy, jménem Friday the 13th, konečně za sebou. Zcela revoluční sci-fi Jason X nám ukazuje, že tvůrci jdou za hranici toho, kam všude je možné dostávat svoje genericky tupý záporáky. Rozhodně to ale nebylo takový peklo, jak se mezi místními odborníky traduje. Paradoxně je to zasazení do budoucnosti docela dobrej nápad, když už nic jinýho. Upgradovanej Jason vypadá docela dobře a pár zábavnějších momentů se taky najde (jako třeba virtuální realita na konci), teda chci říct mezi tou většinovou nudou. Na mým osobním žebříčku téhle velmi originální série se film neumístí nikterak vysoko, ale na poslední místo to taky nepůjde. (45%) ()

Sir Ludvig

Hraju tu herci z porna. Vypada to na reziu niekoho kto predtym nenatocil ine ako porno. Vlastne je to porno ale bez skutocneho porna. Tento Jason je impotent. ()

Fungi odpad!

Sice sem viděl jen asi patnáct minut. Přesto si neumim představit, za co by si tahle věc zasloužila byť jedinou hvězdičku. ()

Arccos

Zapletka nesmrtelneho maniaka mi pripadala jako totalni pitomost. I kdyz pominu hromadu logickych lapsu, nebyl jsem si chvilemi jisty, kdy to autori mysli vazne nebo jestli se divamna parodii (na cokoliv). Na druhou stranu jsem to vydrzel az do konce, takze uplny odpad to neni :). ()

MutantMarana

Nezapomente na scenu se spacakama a mrazakem, ta pridava 2 hvezdicky! Uz jen kvuli tomu to je dobry (dnes ale staci jutub acjo, tj upadek) Pro mnohe, nechapajici, kdoz se ptaji, zadne pokracovani Patku ani niceho jineho to neni... ()

Pitryx

Velmi dobrý pokus spojení Jasona se sci - fi. Bohužel některé efekty dost poukazovaly na nižší rozpočet. Dějově to nebyla nijaká pecka, ale jako zábava to bylo perfektní. Z mé strany spokojenost, dostal jsem, co jsem čekal, a ještě něco navíc. ()

horor2 odpad!

James Isaac to všechno krásně podtrhl. Udělal nám z toho akční sci-fi komedii, která je tupá ve všech ohledech. 2x jsem se upřimně zasmál! Karaterobotka a vražda dvou holek ve spacáku :-D :-D Úlet jak prase, který se snažím vymazat z paměti :-) ()

JackBurda

Po dost ubohý devítce se to vyhouplo do šílený zábavy. Ne, fakt, proč se mi to tak líbilo? Vraždy super, Jason super, postavy byly taky fajn a celý se to nebralo vážně.(Simulace Crystal Lake) Jediný co mě neoslovilo byl začátek, ale jak se Jason rozmrazil, bavil jsem se nonstop. Asi nejlepší trash ever. ()

Blazkowicz

Ještě chvíli před koncem jsem byl rozhodnutý, že tomu dám dvě. Ale díky modifikovanému Jasonovi s maskou predátora to fakt nejde. Nejde úplně říct, že je to sračka, na to tam bylo docela dobré vraždění. Hřebíček do rakve to ovšem je. Ne do série, to už byl předchozí díl. Navíc tady je jenom Jason, se sérií to nemá nic společného. Je to poslední hřebíček přímo do Jasona. 1+* ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)