Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

Stanford

Hrůza a děs. Tento film neměl být nikdy natočet. Prvních sedm minut vypadalo zajímavě, ale pak se to zvrhlo. Místo stylu béčkový horor nastoupilo hrozné sci-fi. Isaac to prostě natočil špatně. Jeho filmy se mi vůbec nelíbí. Tento díl je nehorší z celé série. Ten kdo si nechce zkazit náladu, ať se na to ani nedívá. ()

veverysiak

Jasonovým údelom bolo vždy schytať o niekoľko desiatok guliek viac ako iní zloduchovia, tu sa však autori prepracovali k takmer dokonalej šialenej absurdnosti, lenže sme v 25. storočí, tak aj náš hrdina musí toho zniesť oveľa viac ako za čias konvenčných ručných zbraní, námet ako taký by bol celkom fajn, tento kúsok ale značne bastardia pridrblé dialógy a naivné akožeherectvo niektorých protagonistov, suverénne najlepšie obstál zase len Hodder, a to je dosť málo, takže 50%. ()

kishi_SO odpad!

Jason vrazdi uz 21 rokov a stale nie a nie aby to spravil poriadne! Tato navsteva buducnosti prinasa iba trapne vrazdenie bez cohokolvek co by mohlo uputat! Trapne trapne a este raz trapne! Jedine co mozem pochvalit je scena ked Jason mlati jednu holku v spacaku druhov holkou!!!!!! Som sa veruze nasmial :_D ()

halberdier

Tak to byl opravdu shit par excellence! Jason je filmu ukazován hned od začátku (nejde se divit když se jedná o 10. díl), herci naprosto trapní, trapné hlášky, úděsná hudba - jediné co může potěšit díváka-úchyla je zabíjení Jasona... ()

Arthoeas odpad!

Všichni hláškují v každé sitauci. Humor je na úrovni osmé třídy. Jedna dobrá vražda doktorky a originální umlácení dvou lesbiček ve spacácích tenhle kus hnoje nezachraní. Nedívat. Fakt ne. Není proč. Věřte mi. ()

st4nford

Musím uznat, že i když ty digitální efekty jsou hrozné a celkové prostředí ve vesmíru je nic moc, tak se to docela dá a u filmu se nenudíte. Furt lepší než hrozný 9.díl Jason goes to hell! Jestli chcete mít aspoň trochu logiku v držení linie příběhu, tak doporučuju zkouknout 1 až 7 díl, poté Freddy vs. Jason a na závěr Jason X. Osmý a devátý díl bych raději úplně vynechal. ()

Jason13

Po několika neúspěšných pokusech o jeho zabití je Jason Voorhees "odsouzen ke kryogennímu procesu". Ten se nepodaří přesně podle plánu, ale nakonec je Jason opravdu zmrazen a opět nalezen až v roce 2455. Chuť zabíjet ale ani po tak dlouhém spánku neztratil.. Ztotožňuji se s komentářem uživatele Slasher. Jason už teď opravdu neměl co ztratit, tak proč ne výlet do vesmíru.. Film přechází od celkem vážně se tvářícího úvodu k totální parodii a k šílenému "uberkonci". Ale i tak mi přinesl větší porci zábavy než dva předchozí díly.. Z vražd si zaslouží pochvalu hlavně ta se zmraženým obličejem a remake spacákový scény.. BODYCOUNT: 22 (+1 kravka, co se zabila sama, 1 vybuchlá vesmírná stanice a 2 virtuální slečny..) ()

spawnxp

Naprosto skvělej kousek! Jason Voorhees sejme kdekoho, hned v úvodu rejžu Davida Cronenberga například (ten jako nesympatickej Dr.Wimmer řekne asi 2 věty), Rowan LaFontaine (Lexa "Rommie" Doig) je "typicky" akčně roztomilá, Kay-Em 14 (Lisa "Beky" Ryder) je loženej geek sex symbol a ty názvy: kosmická loď Grendel, demolovaná space station Solaris.... A hlášky: Tsunaron: "You ready Kay?" Kay-Em 14: "I was built ready, baby." nebo lehce znepokojený Tsunaron: "He's done with the campers!". Vynikající, 5/5 ()

mr.twizta

Zajimavy slepenec vuvrazdovacky a vesmirneho dobrodruzstvi, ktery se sice misty priserne tahne, ale v pravy cas vzdycky vytahne tu spravnou slasherovskou proprietu, aby dokonale pobavil finale s trhacovskym Uber Jasonem. Zabavna sracka na pulnocni promitani, velmi slusny bodycount i boobage a navrch prima Cronenbergovo cameo. ()

Jason_1988

Tento horor ujde kouknu se na to jednou za 2 roky  HLAVNÍ POSTAVY 7/10 JASON 9/10 VRAŽDY BRUTÁLNÍ 10/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 10/10 HUDBA 10/10 KAMERA 10/10  ZASLOUŽÍSI TAK 69% MOJE HODNOCENÍ 66% ()

david141474

V tomhle filmu se naprosto ignoruje devátý díl, takže v tom mají bordel i ti tvůrci. No vlastně i tenhle film není žádný klenot. Tento film mi byl z části vyspoilerován, takže jsem tušil do čeho jdu, ale absolutně jsem netušil to co jsem dostal. Film je příšernej od začátku do konce. Film se také odehrává ve vesmíru nutné podotknout. O mnoho let v budoucnosti. No mohlo to být zajímavý, jenže provedení je bolest sledovat. Normální Jason je chvilkama dobrej a pak moc ne a to nejhorší, teď menší spoiler, vylepšený Jason podtrhnul příšernou kvalitu filmu. V klídku přežije ve vesmíru a pak ještě udělá pěstí díru do zdi. No je to odporné na sledování, co se logičnosti týká. Nedoporučuju nikomu, protože po sledování budete ještě dlouho vzpomínat na to co jste to viděli za krávovinu. 4/10 Mohli si tenhle díl odpustit a vysrat se na to. ()

Pan.Antonin

Desátý díl série Pátek třináctého tentokrát opustil planetu Zemi, vyrazil do vesmíru, zařadil se mezi opravdu bizarní filmové kousky a nabídl spoustu zábavy. Jason X je opravdu hodně béčková podívaná, která přináší dostatek zajímavých vražd, přehnaně komických hlášek postav a šílené nápady. Trikově to nemělo zrovna dobrou úroveň, atmosférické to moc nebylo, kvalit prvních dílů to zdaleka nedosahuje a závěr byl opravdu hodně přestřelený. Ale líbilo se mi to daleko víc než příšerná devítka a nakonec tomu hodím i slaboučkou třetí hvězdičku. ()

ap2001

No... je to sice pitomost, ale podle mě celkově lepší film než první PÁTEK TŘINÁCTÉHO. Občas jsem se u některé scény (třeba Jason vs. dvě holky ve spacáku) docela nasmál... i když, víc než horor to připomíná extra epizodu z Červeného trpaslíka. ()

xander

Podľa mna je Jason X absolútne nevydarený. Zopár vedľajších postáv nevie vôbec hrať a sami ich budete chcieť počas filmu zabiť. A prečo sa to odohráva v budúcnosti- trošku mi to púripomínalo Votrelcov. Najhorší je príšerný záver. Je tu síce zopár zaujímavých vrážd, ale aj dosť veľa humoru ktorý sa sem ani príliš nehodí. Dosť krvavé, ale nudné a hlavne béčkové. ()

shock369 odpad!

Při sledování tohoto filmu jsem nevěděl, jestli mám brečet nebo se smát.Toto dilema vyřešil až konec, při kterém už jsem se málem válel po podlaze.Mohu jenom konstatovat , že takovouhle blbost jsem už dlouho neviděl. ()

MRK odpad!

Fakt mizerný gýč. Kam takže dospela tak dobre rozbehnutá séria? Presne na dno stoky. Treba tu vôbec hovoriť o hercoch? Treba tu vôbec hovoriť o logickom a absolútne trápnom scenári keď o 400 rokov budú vedieť oživovať, ale teleportovať nie? Každá minúta je tu neuveriteľná nuda a ešte aj mordovanie je totálne o ničom a ja som aj tak nadržiaval skôr úbohému jasonovi pohybujúcemu sa kačicacím krokom ako tej kope zbytočných sexujúcixch postáv, pričom každá z nich si nenechá ujsť ani jednu príležitosť vypustiť z tlamy hocijakú perlu. K čomu to vlastne spejeme keď vesmírna loď vyzerá akoby spravená z lepenky a dočkáme sa aj akýchsi lacno spravených vesmírnych príšer. No a mizéria vrcholí v momente, keď sa zjaví obrnený jason pripomínajúci zloduchov z power rangers a v poslednej scéne dokonca veselo poletuje vesmírom a dopadá na zem ako kométa. Raz som sa zasmial a to v scéne keď trieska tie dve nahotinky v spacákoch o strom , ale ostatných 92 minút odpadu s navyše mizernou hudbou nič nezachráni a môžem už len dúfať v to, že o pár rokov nevylezie z jazera jason Y alebo podobná sračka s hocijakým iným písmenom abecedy za originálnym menom. ()

VincentXI odpad!

Tvorcovia museli mať dosť silné žalúdky aby natočili takúto kravinu. P. S. Zdalo sa to iba mne alebo naozaj kopírovali votrelca. ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)