Scénář:
Alexandr Kačan, Gennadij Kazačkov, Alexej Kiseljov, Andrej Rumjancev, Konstantin Gorskij (více)Hrají:
Jevgenij Sidichin, Sergej Selin, Andrej Fedorcov, Alexej Nilov, Anastasija Mělnikova, Konstantin Solovjov, Sergej Vorobjov, Taťjana Kolganova, Anna Lutceva, Jurij Kovaljov, Anna Ďukova (více)Epizody(32)
-
Rejndžery (S07E01)
-
Razvodka (S07E02)
-
Lovuška (S07E03)
-
Pod udarom (S07E04)
-
Toržestvo těchnologij (S07E05)
-
Prikaz vypolněn (S07E06)
-
DTP (S07E07)
-
Samooborona (S07E08)
-
Smerť za kadrom (S07E09)
-
Staryje sčety (S07E10)
-
Poputnoje zadanije (S07E11)
-
Maska zla (S07E12)
-
Sindikat (S07E13)
-
Mjortvaja voda (S07E14)
-
Nachodka (S07E15)
-
Točnyj recept (S07E16)
-
Pravozaščitnik (S07E17)
-
Slučajnyj poputčik (S07E18)
-
Zapadňa (S07E19)
-
Po zakonu sovesti (S07E20)
-
Gamlet (S07E21)
-
Podarok otca (S07E22)
-
Rasplata (S07E23)
-
Tělefon doverija (S07E24)
-
Speczakaz (S07E25)
-
Process (S07E26)
-
Nězvanyj gosť (S07E27)
-
Krot (S07E28)
-
Dorožnaja petlja (S07E29)
-
Dvojnoj zachvat (S07E30)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Solovjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Kolganova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Lutceva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jurij Kovaljov
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Ďukova
Sovětský svaz
Andrej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Darja Jurgens
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Roman Gribkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Petrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Rubljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Spjaščije (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anatolij Chropov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arťom Cypin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Dmitrij Podnozov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)