Kamera:
José Louis MignoneHudba:
Peter BernsteinHrají:
Holly Robinson Peete, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Steven Williams, Ray Walston, Robert Hooks, Lillian Lehman, Kurtwood Smith, Robert Lipton, Barney Martin (více)Epizody(22)
-
In the Custody of a Clown (S02E01)
-
Besieged: Part 1 (S02E02)
-
Besieged: Part 2 (S02E03)
-
Two for the Road (S02E04)
-
After School Special (S02E05)
-
Higher Education (S02E06)
-
Don't Stretch the Rainbow (S02E07)
-
Honor Bound (S02E08)
-
You Oughta Be in Prison (S02E09)
-
How Much Is That Body in the Window? (S02E10)
-
Christmas in Saigon (S02E11)
-
Fear and Loathing with Russell Buckins (S02E12)
-
A Big Disease with a Little Name (S02E13)
-
Chapel of Love (S02E14)
-
I'm Okay, You Need Work (S02E15)
-
Orpheus 3.3 (S02E16)
-
Champagne High (S02E17)
-
Brother Hanson & the Miracle of Renner's Pond (S02E18)
-
Raising Marijuana (S02E19)
-
Best Years of Your Life (S02E20)
-
Cory and Dean Got Married (S02E21)
-
School's Out (S02E22)
Hrají
Christianne Hirt
Kanada
Nejlepší seriály:
Lonesome Dove: The Series (1994) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Pásmo soumraku (1985) (seriál)
Michael MacRae
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Hardcastle a McCormick (1983) (seriál)
Gretchen Corbett
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Linda Darlow
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Moira Walley-Beckett
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Nebezpečný záliv (1984) (seriál)
J.A. Preston
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Gretchen Palmer
USA
Nejlepší seriály:
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Oheň Gabrielův (1990) (seriál)
Ned Vaughn
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Hal Havins
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Sam Vincent
Kanada
Nejlepší seriály:
Martin Mystère (2003) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Ranma ½ OAV (1993) (seriál)
Noah Beggs
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Richard Leacock
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Hodný holky (2018) (seriál)
Charles Boswell
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
David Cubitt
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Dean Hamilton
Kanada
Nejlepší seriály:
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
One Life to Live (1968) (seriál)
Jump Street 21 (1987) (seriál)
Tom Heaton
USA
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
David Lovgren
Kanada
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Roman Podhora
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Garwin Sanford
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Tom Bresnahan
USA
Nejlepší seriály:
Tam někde (2005) (seriál)
Private Practice (2007) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)