Režie:
Raoul W. Heimrich, Bettina Braun, Carsten Meyer-Grohbrügge, Gunter Krää, Alexander Wiedl (více)Hrají:
Anke Sevenich, Hans Sigl, Johanna Klante, Matthias Freihof, Berrit Arnold, Iris Junik, Andreas Bieber, Julia Biedermann, Leonore Capell, Hans Kraus, Lutz Winde, Sandra Keller, Judith Hildebrandt (více)Hrají
Anke Sevenich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans Sigl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Johanna Klante
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Matthias Freihof
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Berrit Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Iris Junik
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Andreas Bieber
Západní Německo
Julia Biedermann
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Leonore Capell
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Hans Kraus
Polsko
Nejlepší seriály:
2 roky prázdnin (1974) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Lutz Winde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Sandra Keller
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Judith Hildebrandt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Sladká Laura (2005) (seriál)
Stephanie Kellner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Henriette Richter-Röhl
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Christof Arnold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Sebastian Deyle
Nejlepší seriály:
Údolí divokých růží (2006) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Olaf Krätke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Isabella Jantz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Barbara Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)