Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

Aargh

Slušné atmosférické béčko, které holt nepatří do série o Michaelu Myersovi, smiřte se s tím. Dám tři body a jeden k tomu, abych trochu kontroval tak přehnaně negativní hodnocení ostatních. ()

cocrHeLL

Aaaaach jo... při hodnocení se mnou všechno cukalo a snažím se to hodnotit, jako by se jednalo o úplně něco jiného, než Halloween... To je takřka jako kdyby se Star wars: epizoda III odehrávala v mordoru a Critters by bojovali proti Gremlinům zvukovými meči. Kdybych to měl hodnotit jako díl Halloweenu, tak bych tomu stěží dal 1 hvězdu, ale samo o sobě to vlastně nebylo zas tak špatné. Pár logických chyb se tam našlo, nudných momentů tam bylo též docela dost, ale i tak na úterní večer to pobavilo. ()

filmmovier

O Halloweenu 2018 jsem se rozhodl zničit si život i tímto veledílem, Halloweenem bez Michaela Myerse, část, kterou vidět nepotřebujete a kterou jsem nepotřeboval vidět ani já. Jen mně celá ta léta zajímalo, jestli je to opravdu tak špatné, jak praví legendy. Inu, přátelé, není!! Je to sice naprosto šílené osmdesátkové béčko, má to nulovou atmosféru a herci jsou špatní, nicméně musím říct, že jsem se u toho docela slušně bavil. Kromě té vlezlé písničky na tom ale není nic moc zajímavého. Zápletka sice zajímavá je a ze začátku je také velice, velice slušně rozehraná, jenomže pak se to nějak zvrtne a už to tak slušně rozehrané není, naopak je to docela nezajímavé. Ovšem na druhou stanu těch závěrečných deset minut s otevřeným koncem jsou docela slušnou lahůdkou a hudba páně Carpentera je taky dobrá (ačkoliv ne TAK dobrá jako v nejmenovaném filmu, na který všechny postavy koukají) , ale ten film nepřínaší naprosto nic, co si budete pamatovat. Je to prostě béčko jako řemen a občas je to nechtěně a nezáměrně vtipné, ale koukat se na to dá. Skrznaskrz průměrný film, který je tady dle mého názoru opravdu podhodnocený. 55%. ()

Sfinkter

Bláhová představa možnosti vyřadit postavu Myerse se tvůrcům vrátila v černých číslech. Přitom samostatně by snímek určitě fungoval, hlavní postava je autentická a práce s napětím nadprůměrná. Určitě se nejedná o horor, který má být v žebříčku nejhorších filmů. ()

Bobik9 odpad!

Nemá to prakticky nic společného s celou sérií. Je to nudné, herci jsou trapní a oškliví, scénář byl jak kdyby ho psalo osmileté zhulené dítě, nedokázal jsem to ani dokoukat. Průser! ()

TKKMR odpad!

WTF? Nemožný prešľap, zámerne sa svojim názvom priživujúci na slávnej značke Halloween, pričom s touto horrorovou sériou nemá vôbec nič spoločného. Po hrôzostrašnom Michaelovi Myersovi ani stopy, namiesto toho tu máme nejaké blbé hračky.. škoda slov. ()

mickyreed

Čekal jsem odpad, ale nakonec to vlastně nebyl úplnej shit. Kdyby se včas někdo zamyslel nad pár blbostma, co tam proběhly, tak to mohl bejt vydařenej mysteriózní horor, co by si vystačil i bez Majkyho. Prostě něco ve stylu Village of the Damned nebo Body Snatchers, což asi tvůrci i zamýšleli. ()

demented

Tommy Lee Wallce sa po prvýkrát snažil priživit na úspechu Carpenterovho snímku a hneď na prvýkrát mu to nevyšlo (aj keď na durhej strane to nie je taký prúser ako Upíri 2). Čo mu ale neodpustím, sú žvásty o keltoch, druidoch atď. ktoré do Halloweenskej série vniesol práve v tomto snímku a ktoré zlomili väz Halloweenu č.6. ()

Compadre odpad!

K tomu se radši nebudu vyjadřovat. Bylo mi prostě na blití...tohle že si dovoluje nazývati se Halloweenem? Znesvěcení! ()

Kubaso

Carpenterův nápad natáčet další díly série bez Michaela Myerse se mi líbí, protože tahle postava podle mě jednoduše neměla dost potenciálu na to, aby utáhla tolik filmů, kolik jich nakonec vzniklo. Jenže ten nápad přišel až po dvou natočených dílech, takže Season of the Witch zřejmě neměla šanci, i kdyby byla sebelepší. Jasně, je pravda, že děj je řádně přitažený za vlasy, nedovysvětlený a některé prvky v něm nefungují tak, jak by měly. Ale přesto si film pořád drží velmi slušnou atmosféru a díky originálnímu námětu funguje překvapivě dobře. Pomáhá mu i režie Tommyho Lee Wallace, který Carpenterův styl kopíruje tak přirozeně, jakoby ho sám vymyslel. Sice bych se obešel bez robotů, laserů a pitomého finále, ale házet film do odpadu jen kvůli nevhodně zvolenému názvu tak, jak to dělá většina hodnotících? Kde to jsme? Navíc je tenhle "díl" podstatně originálnější, krvavější a zábavnější než ty, co následovaly po něm. Jen v něm nikdo nesmí hledat Michaela, no... ()

VanTom

Už námětově jde o nehoráznou volovinu (zabijáčtí roboti, magie ze Stonehenge), která nemá s předešlými dvěma díly absolutně nic společného. Ba co víc, ony se zde promítají jako hororová klasika v TV!!! ()

lykan9 odpad!

Se sérií Halloween má tento film společné jen jedno, a to je název. Tvůrci by se měli stydět, že tuto příšernost řadí do série Mika Meyerse. Hanba jim. Něco takového nemělo nikdy vzniknout. ()

Ichabod odpad!

Tezko rict jestli Tommy Lee Wallace neprochazel nejakou krizi kdyz film tocil nebo jestli je proste jen idiot (soude dle jeho filmografie se priklanim spise k druhe moznosti). Netvrdim ze Halloween je nejlepsi filmova serie ale toto je prilis... Navic je to naprosto nedesive.. ()

drackula odpad!

Otázne je, ako by tento film obstál na horrorovej scéne s iným názvom, keďže mnohý tvrdia, že najme priradenie do série Halloween, je skutočnosť, ktorá je zodpovedná za zatracovanie tohto filmu. Osobne si myslím, že sa tento fakt na neúspechu filmu určite podpísal, ale jedným dychom zdôrazňujem, že určite nie radikálne, alebo do tej miery aby sme na naň mohli zvaliť celú vinu. Ak si to zhrnieme, ak máme deravý a naivný scenár, priemerných až podpriemerných hercov, plno logických chýb, absenciu charizmatického alebo strach naháňajúceho „záporáka" a zbabrané krvavé scény, je úplne jedno aký názov tento film má. Názov Halloween 3 bol skôr posledným klincom do rakvy tohto „veľdiela“. 10 % ()

Guzo

Jedna hvězda za hudbu - ta sice rozhodně nedosahuje kvalit prvního Halloweenu (ba ani druhého dílu), ale přesto vytváří alespoň nějakou atmosféru. Hlavně melodie z reklamy zapadne do hlavy a jen těžko se dostává ven :-) Jinak hned jedna z prvních scén, kdy pronásledovatele zabije auto, je naprosto dokonalá! ()

Dreadd odpad!

S původními dvěma Halloweeny má tohle pokračování pramálo společného, vlastně jenom to, že příběh souvisí s halloweenskou tématikou. Chybí tu ale ta skvělá atmosféra, napětí, Michael Myers a ani hudba už není taková, takže vlastně všechno, co zdobilo ty dva předchůdce. Proto to spíš působí (jelikož to produkovala Carpenterova produkční společnost) jako parazitování na úspěšnosti prvních dvou dílů. A ten závěr, kdy se doktora snaží zabít nejprve celé tělo, posléze i oddělené části a nakonec to vlastně nijak neskončí, to je teda hnus, velebnosti. ()

mrx.friend

Tak tady u toho filmu máme dvě voloviny. Zaprvé, že jde v podstatě o samostatný film, který nemá s předchozími Halloweeny, tedy slashery s psychopatickým Michaelem Myersem, nic společného (pravda, až na to sváteční období, během kterého se odehrává). Tím pádem by to nemělo dostávat označení coby pokračování! No, a ta druhá se týká zdejších uživatelů - nasázet tady jenom kvůli téhle machinaci samé odpady, protože tu nepobíhá chlápek v bílý masce, je trochu scestný, nepřijde vám? Protože jinak si myslim, že za celou éru kinematografie vznikly daleko horší filmy, které by si zasloužily tak nízké hodnocení. V tomhle Halloweenu vidim obstojný sci-fi béčko z dob osmdesátek. Sice trochu utahanější, takže za měsíc se do jeho opětovný projekce rozhodně nepohrnu, ale beztak--- Two more days to Halloween, Halloween, Halloween. Two more days to Halloween, Silver Shamrock! ()