Já jsem Groot

(seriál)
Trailer 1
Akční / Dobrodružný / Komedie
USA, 2022, 25 min (Minutáž: 5 min)

Epizody(5)

Série krátkých filmů s Grootem a několika novými a neobvyklými postavami. (LUKICKK)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (5)

První krůčky (2022) (E01)

Epizóda s názvom Grootove prvé krôčiky má na IMDb rating 9,6/10...toto je jeden z prípadov keď sú užívatelia čsfd oveľa objektívnejší, pravdepodobne to tam má vysoké hodnotenie iba na základe toho že sa jedná o Marvel a o obľúbenú postavu, inak dôvod na tak vysoké hodnotenie 6 minútovej epizódy nevidím. ()

Maličký (2022) (E02)

Názov epizódy je Maličký a Groot v nej objavuje svet okolo seba...záhadou pre mňa ostáva ako sa na výrobe 4 minútovej slovenskej verzie epizódy dokáže uživiť 5 ľudí...a potom kde sa vyhadzujú peniaze zbytočne a prečo na svete neexistuje sociálna spravodlivosť. ()

Vetřelec (2022) (E03)

Epizóda 3 - Záľuba...Groot si trochu zatancuje so svojím dvojníkom :-D. Klobúk dole pred vynaliezavosťou našich českých susedov, kým na slovenskej verzii sa priživovalo iba 5 ľudí Pepanov si americký Marvel uplatil ešte viacerých...skopíruješ popis epizódy, otvoríš translator zadrbeš Ctrl+V a dostaneš plat. Ak by existoval národ ktorý pojem Nic nedělat a vydělat tak naši západný susedia by skončili za amíkmi na druhom mieste. Zhoršuje sa to aj u nás a o mladej zdegenerácii ani nehovorím (šesť výnimkám), ja šéfovať takým ľuďom 2/3 sveta sú bez práce. ()

Koupačka (2022) (E04)

Kúpačka - Grootov bahenný kúpeľ má neobyčajné účinky...jednoznačne najlepšia epizóda s vtipným záverom, stýále sú však titulky dlhšie ako celá epizóda...teda takmer, ale to sme si už tak nejako u Marvelu zvykli. ()

Magnum Opus (2022) (E05)

Epizóda Majstrovské dielo, v ktorej Groot kreslí portrét Strážcov galaxie má neuveriteľných 5 minút, z ktorých sú 2:14 sekúnd záverečné titulky...naozaj riadny kraťas. ()

Související novinky

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.…