Já jsem Groot

(seriál)
Trailer 1

VOD (1)

Série(2) / Epizody(10)

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Trailer 1

Maynard.

Je to sice už půl roku starý, ale dostalo se to ke mně až teďka. Je to taková malinkatá předzvěst Strážců galaxie 3. Upřímně teda doufám, že tenhle díl bude ve stejný kvalitě jako první dva díly. A né, že se to bude potápět stejně jako většina novejch Marvelů. Groot je srandovní prcek, kterej je ještě navíc roztomilej. ()

Vyhy

1. - 2. série - 70 % Je to roztomilé, nevinné, s krásnou animací a delšími závěrečnými titulky, než je samotný díl. Nic vám to příběhově nedá, musíte mít rádi malého klacka a hlavně, je to pro děcka, takže nač si stěžovat... Už dlouho se mi nestalo (vlastně asi nikdy), že bych viděl dvě série seriálu za 25 minut... ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Překvapilo mě, že hodně lidí nechápe důvod vzniku téhle série... Krátké a většinou úderné jednohubky pro děcka, které mají z capartů udělat fanoušky v co nejútlejším věku a podpořit prodeje hraček. Úkol splněn, dcerka byla nadšená což znamená, že můžu na Vánoce místo Bárbiny koupit Groota. Díky! Kéž by všechny reklamy na hračky byly takhle fajn. Nejzábavnější epizodou je variace na Kingovu hororovou povídku Bojiště z roku 1972 a finální Magnum Opus, který dokonale zachycuje tvořivost nevinné dětské duše. ()

VktrCZ

Původně jsem se ani na já jsem groot dívat nechtělm. Ale když to má dohromady jen 25 minut, tak proč vlastně ne. No a byl jsem velice mile překvapen. Dost mi to připomínalo takový ten seriál mrňsoucci. Prostě v každým díle zažije groot nějaké tři minutové dobrodružství. U většiny takovýchto seriálu je kvalitu dílů různá. Ale tady musím říct, za všechny díly kromě prvního mě fakt bavily. Ano, říkám bavily. Humor mě taky překvapil. Protože jsem se několikrát i zasmál. Musím vypíchnout poslední díl Magnum opus, kde se groot pokouší namalovat rodinný portrét a místo toho odpálí málem celou loď. V tomhle díle má i Cameo Rocket, což je super. Ale tady všechny propojení k MCU končí. Tento seriál je opravdu naprosto odtrhnutou anatologií o jednom malém stromku. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekal jsem něco ve stylu kraťasů se Scratem. No spletl jsem se. Co mě pobavilo je přetáčení úvodního Marvel jinglu (které jsem začal poprvé přetáčet ve stejné chvíli jako Groot :)), co mě doslova nasralo je délka závěrečných titulků u každé epizody cca 2,5 minuty. Tedy regulérně polovina stopáže epizody. Dál zábavnost... Obrovský rozdíl v epizodách. Je znát, že nápady prostě nebyly. Forma převálcovala obsah. Více u jednotlivých epizod. ()

• V této epizodě se název seriálu objeví až na konci. (LUKICKK)
  • V tomto díle se objeví obálka čtvrtého čísla časopisu „Alf“. Ve skutečnosti jde o reálný magazín, který byl publikován mezi lety 1988–1992. (KaterinaSkop)

Související novinky

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)