Gorefa

Velmi solidní díl, bohužel však nedosahuje kvalit dílu předchozího. Jason už je jako rozjetý stroj, vraždí efektivně a ani konec s oholeným Tommym mi tak hroznej nepřišel. Hodně pobaví taneční vložka George McFlye. :o) Zakončení původní série je pojato důstojně. ()

Andrew07

O jednu hvězdičku víc, než předchozí díl, protože jsem u toho aspoň udržel pozornost po celou dobu. No a ta první je za tradiční Jasonovo vyvražďování, které zkrátí dlouhou chvíli, aniž byste museli nad filmem přemýšlet... ()

Pattrick

Final Chapter, no nevím, nevím :D Všechny ty díly jsou tak průměrné, až to bolí, nepřináší vůbec nic nového. ()

Monco

Z márnice vstal a vraždil dál a dál. Docela povedený díl. Mě se to teda hodně líbilo. Malý Tommy (Corey Feldman) byl skvělej. Pokud se zajímáte o tohoto herce, tak vězte, že hrál v kultovních Gremlins, Stůj při mě, Řidičák,... Tenhle film byl dalším z jeho hitů. A ještě bych málem zapomněl na George McFlye, který si tam zahrál a u kterýho mi bylo jasný, že ho Jason zabije. ()

balstar007

Pěkná děsivá atmosféra. Docela strašidelné. Pěkný děj. Herci sice nic moc ale ujde to. Je to prostě pěkný pátek. Dávám 68% ()

cooler

Vidět celou sérii je asi zbytečnost a ztráta času,ale přesto to vypadá lépe než některé novější horory s podobně jednoduchým dějem,ale daleko větším rozpočtem. ()

Rathe

Konečně se všichni trochu zamysleli a dali této sérii hlubší smysl. Už to není jen obyčejná vyvražďovačka jako předchozí díly, ale začíná se nám tu rozvíjet děj. Ano, Tommymu trochu přeskočí a tak musí zabít Jasona aby tu přišel nový vrahoun. Ale začíná mě to bavit čím dál víc. Hezké je to, jak tam seženou tolik lidí, aby jich mohli nechat zemřít co nejvíc. ()

SidVicious

Velmi dobré pokračování neznám moc serii kde by byli pokračování tak dobré.Pěkná atmosféra.Dobré herecké výkony.Film který je opravdu tím pokračováním který by si každý fanoušek jedné série chtěl dopřát.Trochu klišé že to bude malý kluk 10-letý kluk kdo pošle Jasona do hrobu.Určitě by to nikdo nečekal.Na konci Tommyho šílenství když mlátil mačetou Jasona hlava nehlava bylo opravdu nejlepší vražedná scéna z celého filmu. ()

tXtX

Zlatá éra Coreyho Feldmana (teda ešte predtým, než si začal dávať s jeho dobrým kamarátom Culcinom fet). Opäť veľmi vydarený diel, drvivou väčšinou fanúšikov označovaný ako ten najlepší. Príbeh sa od trojky pochopiteľne neposunul nikam (on sa totiž nikdy nikam neposúva, načo by sa mal..). Do oblasti kryštálového jazera dorazia ďalšie obete a hokejista ide na vec. Jednoduché. Útek z nemocnice/márnice je ale skvelý, vraždy sú stále zábavné a postavy svetu div sa nie sú práve najhlúpejšie. 75% ()

kavralajka

Nemrtví lamželezo a zkopcenakopec se opět mstí na souložící mládeži. Humoru po skromnu, ale na druhou stranu přibyly nahotinky, což vyváží absenci logiky a smysluplných dialogů. ()

SNCIS

Nechci nikoho strašit, řeknu vám to o Jasonovi narovinu. Jeho tělo se v jezeře nikdy nenašlo. Starší lidé z města si myslí, že tam někde pořád je. Někteří dokonce tvrdí, že ho viděli i tady. Ta holka, co to tehdy v táboře přežila, ten pátek třináctýho, tvrdí, že ho viděla. O dva měsíce později zmizela. Tu noc Jason viděl, jak jeho matce, usekla hlavu. Začal se mstít a bude v tom pokračovat kdykoliv se někdo odváží vstoupit na jeho území. Jason je venku... - 90%. ()

Aceboris

Super , ďalšie pokračovanie a podľa mňa ešte lepšie než trojka , Jason pokračuje a jeho cesta za vraždením sa zdá byť nezastaviteľná. V tejto akože finálnej časti sa mi dokonca páčilo aj obsadenie hercov . Bolo ich tam dosť celkom sympatických len škoda , že len pár z nich prežilo . Final chapter je vlastne začiatok niečoho s čím sa stretneme v ďalších častiach a lepšie spoznáme malého Tommyho. Určite odporúčam opäť som sa bavil a vôbec som sa nenudil , bonus beriem to , že hneď od začiatku Jason úraduje čo v iných dieloch nebolo . Za mňa 8/10 ()

MrdDoHrnce

Tak se obávám že můj nejoblíbenější drama série je v totální hnědé zadnici. Už dlouho jsem nepoznal tajkto vymrdaný film. Absolutně Pico atmosféra, hnusná hudba, odporní herci, ubylo krve, ubylo gejů, no Fajnl Čeptr je prostě malér. Sice tu ještě pořád máme skvělé plusy - úžasný konec, roztomilá smrt toho geje na začátku, mírný stoják nad hezkými herci, ale i tak je poslední díl velké zklamání. ()

IamWerca

Ďalšie pokračovanie Jasona ktorý samozrejme nezomrel a ten kto to čakal tak zatiaľ  veľmi malo pozná tuto filmovú sériu. Teraz sa úlohy réžie zhostil Joseph Zito ktorý sa chytil zatiaľ dobrej vlny tejto filmovej serie aj keď sa hovory v najlepšom treba prestať ale toto určite nebude posledný film serie. Opäť teenageri ktorý si idu užívať mladosť a smerujú do revíra ktorý patrí nášmu nezabudnuteľnému Jasonovy. Úvod filmu začína v nemocnici konečne sme sa presunuli značí to prijemne spestrenie serie skončime však klasicky v tábore. tento krát treba vyzdvihnúť postavu malého  Tommyho Jarvisa ktorého sa pekne zhostil Corey Feldman ktorý mne moc pochuti už teraz nie je ale tato postava mu fakt sadla a dokonca prekonala herecké výkony starších kolegov. ()

rafsien

Rok 1984 a tenhle film? TO JE PROSTĚ SUPER! Bylo to krásně natočené, líbilo se mi jak ta borka byla tupá a vybírala si možnosti, jak kdyby neměla mozek. To byla jedna z věcí která se mi na filmu líbila nejvíc. Efekty atd... všechno 5/5. Je zajímavý, jak dobře je tenhle film natočenej, i přesto že to je z roku 1984. Jsem rád že jsem tenhle film viděl. ()