Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Mamlas

Dívatelná vyvražďovačka typu Wrong Turn. Tentokrát je cílem skupina přihlouplých vojenských kadetů, takže ideální matroš. Mutantíci se vizuálně vyvedli. Mají sice jen primitivní zbraně, ale jsou vynalézaví, takže šance jsou zde 50:50. (45%) ()

SKA

Nevím proč vzniklo tohle pokračování, jedničce se to ani nepřiblíží . Vojáci kteří jsou cvičeni proti všemu možnému a dělají zásadní chyby, jako odkládat zbraň atd. Sem byl na vojně a za tohle bych dostal basu. ()

Saljack

Jedničce se to nevyrovná ale stále velmi dobrý horor. Škoda hory mají opravdu velký potenciál k využití, bohužel se tak nestalo. ()

ShotgunED

Dvě tři zabití měli styl,ale jinak ničím zajímavé a hlavně ti vojáci byly tak nechutně blbý,že si zasloužili za to zdechnout. ()

smrtubohem

Tyhle "Hory" jsou přesně tím typem hororu, kterej můžu, a kterej narozdíl od Blair Witch za něco stojí. Netvrdím, že to je buhvíjak převratný, ve srovnání s jedničkou o poznání slabší, ale v daném žánru určitě pořád nadprůměr. ()

Ygan

Parta nesympatických buranských mariňáků s ohromně nelogickým chováním. Nesympatické prostředí. Ten nejklišoidnější scénář těžící pouze z nechutností a nadávek. Režisér, který 9/10 mozku myslel na něco jiného. Gore, krátká stopáž - 1,5* ()

gotham

Jednička byla slabá, ale nějak si mě získala, možná díky půvabné Emilii de Ravin. Ale dvojka? To byla jedna z absolutně nejhorších a nejnudnějších věcí, jaký jsem kdy viděl! Hrůza a děs to bylo, ale asi jinak než páni producenti plánovali. 20% ()

Lewaso

Žádná sláva, ale vydržel jsem do konce. Kladem tohoto filmu je, že se pořád něco děje - na rozdíl od mnoha podobných... ()

tremors

Znatelný propad od prvního dílu. Způsobilo ho hlavně nelogické jednání postav, ztráta atmosféry a mírumilovní mutanti (opravdu hnus). Jediné, co drží film v průměru jsou povedené gore efekty. ()

bobin

Ještě větší hrůzy , než jednička . Vojenská jednotka hledá expedici a všichni jsou postupně masakrováni . Amputované ruce a nohy létají vzduchem , střeva jsou vyvrhována , drtí se hrudníky i lebky . Je to nepřetržitá 80 minutová řezničina . Je to vážně vhodné jen pro hororové nadšence . ()

waltosin

Je o hodně slabší než jednička! U jedničky jsem bál jako prase ale tohle nebylo nic moc, vojáci jsou fakt bez inteligence a je to takové předvídatelné co se stane, málo krve a útoky byli ubohý, tohle nemá nic společního s hororem Hory mají oči! ()

toomm

Což o to, je to možná ještě o chlup brutálnější než Ajova jednička, ale Aja narozdíl od Weisze věděl, že jen na gore se nedá postavit celý film. Do očí bijící chování vojáků je opravdu k smíchu. Scéna krátce po zastřelení seržanta skupiny (mimochodem také trochu úsměvné), přijde vrchol filmu kdy jeden z vojáků histericky řve: Ááá proboha, my tady všichni umřeme. No chudák americká armáda, takhle je prezentovat, to je minimálně na žalobu. :-) Ale budiž. Úplně největším problémem je, že se film snaží tvářit pořád hrozně vážně, i když místy vypadá jako parodie. Atmosféra žádná, napětí jakbysmet a gore, na kterém je snímek stavěný poměrně nudné. Špatné, opravdu špatné. Sequely Ajových filmů mě začínají srát, dofejme, že Piraňa 3DD dopadne lépe. 20% ()

elanista1

To bol narez, strach a absolutne nepredvidatelne momenty lakania, pri ktorych sami silno rozbuchalo srdce. Take sucho v ustach som nemal uz nepametam ako dlho. Uzasny serzant s jeho hlaskami, ktory svoju rolu zvladol bravurne. Velmi dostojne, ked nie lepsie pokracovanie jednotky, absolutna spokojnost, ja som sa nenudil ani sekundu. ()

Cechyno4

Takový akční horor. Jinak ovšem nic nového pod sluncem. Režisér spíše vsází na brutální a nechutné scény než na vybudování strachu. Bylo docela srandovní vidět jak si američtí vojáci nedokáží poradit se zmutovanými vrahy. Průměrný film. ()

Prochy84

Na první pohled patrná americká dějová linka, kdy se mezi záporáky najde jeden, který se snaží klaďasům pomoct filmu vůbec neprospěla. Aja to alespoň točil jednodušeji, přímočaře rovnou na diváka. Chybí jakýkoli moment překvapení a horší než nuda je předvídatelná nuda. ()