Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

SonG

U. S. troops se musí chytat za hlavu. Chápu, že film je nerealistická blbost, ale dělat z amerických speciálů takový idioty, to je trošku silná káva. Nicméně, ve filmu jsou DVĚ scény, které alespoň za něco stojí, zbytek je jen očividné ždímání peněz a vození se po hřbetě průměrné jedničky. A nuda, samozřejmě. Série Wrong Turn, přímý konkurent, pobaví více. ()

Chen

Postavy se chovají naprosto nelogicky. I v momentech, kdy se kolem nich prohánějí zmutovaní kanibalové, nechávají si zbraně nejlépe co nejdále od sebe. Navíc je dost odhadnutelné, kdo zemře, a kdo ne a film účelně sází na nechutnou brutalitu. Ovšem atmosféra občas docela slušně funguje a párkrát jsem se i lekl. ()

M.i.k.e

narozdíl od příjemné jedničky velké zklamání.Nechutností sice přibylo,ale to je tak vše.Armádní jednotka v hlavní roli je pouze partičkou pitomců,jejichž chování se opravdu vymiká veškérému chápání.Beru,že ve všech hororech se lidí nechovají úplně logicky,ovšem tady to překročilo všechny meze.bída,bída,bída...20% ()

rakovnik

Vždy se těším na to, jak bude pěkně vyvražděna skupina ozbrojených vojáků, kolik pikantností a hnusu uvidím, jak to má ve správném horroru být. Bohužel, vojáci nesmí být neschopná hloupá ucha, která hravě strčí do kapsy kdovíjaký civil. Přesto mě film po stránce napětí, vraždění a dalších horrorových chutností uspokojil. ()

Martin741

Hills Have eyes 2 uz nereziroval Alexandre Aja a je to poznat : kvalita filmu sla rapidne dolu. Vojenska jednotka je patricne dementna, jedna baba z roty ma mne nevysvetlitelnu potrebu pustat si nahravku so synom za kazdou skalou, vojaci su asi mentalne na urovni pomocnej osobitnej skoly , lebo nedokazu v boji proti mutantom zuzitkovat vycvik, takze sa im kurevsky tazko fandi ...... no a podobnych lapsusov tu bolo ..... Atmosfera z Hill have Eyes 1 sa nekonala, a jej manko sa snazi reziser Martin Weisz dohnat patricne brutalnymi sadistickymi vyvrazdovackami, ktore posobia miestami az samoucelne so snahou nieco maskovat. 10 % ()

Petoss1

Moc hezká podívana, která nám ukazuje jak na tom je "nejsilnejší" armáda světa. Jednotka drsňakov si neumí poradiť s pitomími kreatúrami. No te buh jestli Američané vládnu světu. 40% ()

Mefistofelle

Martine Weiszi, cos to proved? Zatímco první díl od Ajy baví od začátku do konce, má tu správnou atmosféru, násilí je zde efektní a chování postav vás nenutí obracet oči v sloup, zde se dočkáte opaku. Tentokrát se setkáváme s vojáky, od kterých by se dalo očekávat, že si v nastalé situaci poradí lépe než průměrná americká rodinka, ale bohužel si jaksi zapomněli mozky někde na základně a zmutovaným santusákům nabíhají do pastí takřka sami. Opravdu, někdy jsem to jejich chování vážně nechápala. Atmoséfra už taky není co bývala a násilí je až úděsně prvoplánovité, takže vás z něj v nejmenším nemrazí. Jako pozitivum jde brát snad jedině to, že se tam celou dobu něco děje, což mě zachránilo od té největší nudy. ()

Azrael515

Zvolit ton audiovizualniho dila zda se byt klicove. :D Po tom, co ocekavani od druzstva nastavite tak, ze jeden clen s dvema zivejma granatama v ruce bezradne kouka na kamarady ci mu ti dvere otevrou nebo si necha urvat pracky, vas pak nasazeni bajonetu v stisnenych prostorach jeskyn mile prekvapi.. :D A to si tu extra hvezdicku zaslouzi! Este ze to byli gardisti ve vycviku a ne Rangers. "Always Ready, Always There!" <3 :D ()

Dannysek4U

Tak, ALexandre, dost hrani si s akvarkem a urychlenej navrat. Tohle pokracovani je zhruba tak povedeny, jako to puvodni z petaosmdesatyho. Veskera atosfera (a ze ji v Ajove verzi bylo az moc) vicemene v tahu, vojensky zmatenci jak ze spatnyho serialu, mezi nima blondata modelka, a ani ta stara dobra parta horniku uz nema zadny charisma. Z prvniho remaku jsem odchazel zdesenej s priznakama fyzicky nevolnosti, z tohole tak maximalne nakrknutej, ze jsem radsi nezustal spat. Ach jo, uplne zbytecny pokracovani (i kdyz trailer vypadal moc fajn). No aspon ze ta skalnata poust je porad tak hezka. ()

lakikaki

Možno to bude znieť neuveriteľne, ale The Hills Have Eyes II boli pre mňa príjemným prekvapením. Bolo to úplne stupídne, maximálne nechutné a často príliš účelné, to súhlasím. Za to by som udelil filmu tak jednu hviezdičku. Ale milo ma prekvapil režisér, ktorý z toho minima vytĺkol maximálne maximum, aké sa len dalo dosiahnuť s tak zlým scenárom a za to mu patrí uznanie v podobe jednej bonusovej hviezdičky. ()

Fallen_One

Slyšel jsem o tomto filmu že je to nehodné pokračování výborné jedničky. Schválně jsem se při sledování filmu zaměřil na vytýkané nelogičnosti ale nepůsobilo to na mě zas až tak prkenně, strojeně a blbě. V zásadě jsem byl s dvojkou spokojený a nemůžu říct, že bych byl zklamaný. Jednička je sice jasně lepší, ale na dvojku se taktéž dá koukat. A není to ztráta času. ()

Juto

Mutanti majú poškodení mozog, ale filmári nemajú takú výhovorku, aby ospravedlnili tento film. Logika vojakov je neuveriteľná, všetci sa správajú ako hlupáci, ktorý nikdy nedržali v rukách zbraň. 1/10 ()

Maty85

Opět další zbytečné pokračování, které nemělo ani vzniknout. Jedničce se to nemůže samozřejmě rovnat, ale i tak to pořád spadá do průměrných hororů. ()

WolfR

O mnoho horší než výborná jednička. Děj je takový obyčejně průměrný. Parta vojáků si to rozdává s mutanty po nukleárních zkouškách. Jenže vojáci jsou neuvěřitelně tupí a neschopní. Nechávají jen tak u latríny povalovat svoje zbraně a tak dál. Taky to nemá tu skvělou atmosféru z jedničky a je to strašlivě předvídatelné. Ale když se tak zamyslím a moc nebudu přemýšlet nad dějem a tupými vojáky, tak je to aspoň ucházející krvák. 2 hvězdy. ()

KatanaCZ

Já se bavil v celku slušně, nemá to sice atmosféru jako první díl (remake), ale co. Rozhodně se nejedná o nějaké podřadné béčko, stačí porovnat s horory, které se dnes točí. A Jessice Stroup to tu fakt sekne! ()

Radiq odpad!

Hned se musím podělit o své dojmy, aby někdo neudělal stejnou chybu jak já. Všechno, co má jednička, tady chybí: efekty, masky, herecké výkony, scénář (no to je fakt snad to nejstupidnější - jak kdyby ho napsal jeden z těch radioaktivních dementů). Už úvodní tréningová akce vůbec nepřipomíná tréning, ale spíš scénu z válečnýho filma s ostrejma nábojema a vším. Pak už to jde jedna báseň: 1) za polovinu smrtí si můžou sami, 2) pomocí různých klišé poznáváme jednotlivé postavy, které se nakonec ukážou jako tvorové naprosto bez mozku. 3) do rolí vojáků museli dát pěkné tvářičky, takže jsem jim to prostě nemohl věřit 4) pořád někam padali 5) když se tam objevila nějaká krev, bylo to trapné 6) furt tam byla tma 7) atd. atd. Nekoukejte na to! Snažně vás prosím, nekoukejte na to. Je to vážně sračka! A ani to nepůsobí nechutně... ()