Bobovy burgery

• USA Bob's Burgers (více)
USA, (2011–2024), 99 h 8 min (Minutáž: 20–24 min)

Tvůrci:

Loren Bouchard

H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Kristen Schaal, Eugene Mirman, David Herman, John Roberts, Renée Taylor, Paul F. Tompkins, Toby Huss, Brian Posehn, Kevin Kline (více)

Série(14) / Epizody(273)

Kreslené příběhy jednoho obyčejného chlapíka, jeho rodiny a jejich podniku s hamburgery. Navzdory různým překážkám, mezi něž patří hrozné umístění a mizerná obsluha, jsou Bob a jeho úžasná rodina přesvědčeni, že jejich burgery jsou cestou k úspěchu. Jsou Bobovy burgery fakt tak skvělé? Přesvědčit se už musíte sami... (TV Nova)

jakoby

Family business. Kazdy je streleny nejak jinak. Dabink je prilis momotonni, nezazivny. To mluvim o originale. Nelibi se mi ani animace a vsechny postavy mi prijdou jakobych uz je nekde videla. A hamburgery nemusim.Proste nad Simpsons neni. ()

Spielbergo odpad!

Další sračka do sbírky, aneb kdo má rád Femily Gáje, ten si zamiluje dozajista i tuhle bandu úchylů, převlečených za "rodinu". Jsem ze srdce rád, že jsem vyrůstal na inteligentním humoru Simpsonových a ne na toaletních vtípcích animáků let současných. Pámbů s náma, nevím zda chci žít ve světe, kde tolik lidí dokáže dát 4 a 5 hvězdiček... ()

teplic

Nenásilný humor, situácie, ktoré radi vylezú zo zabehnutých schém, živé dynamické charaktery. Presne to, čo chceli byť Simpsonsovia, keby sa z nich v priebehu päťdesiatich či koľkých sérií nestala nevtipná pičovina, dosť zle kopírujúca Family Guy (ktorý je vraj obšľahnutý zo Simpsňov haha), ktorá už len z posledných síl dojí keš a ide jej to lebo ľudia sú nostalgickí. A Burgre modré, lebo diváci sú už príliš rozmaznaní Sauf Parkom, Grifinami, Simsnami, Futuramsami a pod., preto tak zľe. A nekukajte to s dabingom, kurva. Pche. ()

Memesis

Nevím jestli je to hlasy Schaalové a Mirmana, ale humorem mi seriál dost připomíná Flight of the Conchords. Každopádně jsem se velice bavil, i přesto, že jde zase o hospodu jako v posledních seriích Plebs nebo v Beavis & Butthead. 80% ()

Milda9 odpad!

Když chcete během pár minut strčit hlavu do mixéru a potom, co to uděláte a kousek mozku to přežije, tomu dáte ještě šanci a sere vás, že vám ho nerozmixoval do koktejlu, kterým by polili všechny strůjce týhle debilně trapný zbytečnosti. ()

Wintery

Zatím to vypadá na příjemnou lahůdku. Kořeněné postavy, frekventované chutné dialogy a dozlatova osmažená grafika mohou znamenat jedině další zajímavou animovanou svačinku. ()

Nyanka

To je tak trapný a suchý, až to je prostě super. Všechno samozřejmě zachraňuje Tina se svojí nebetyčnou drzostí, která nejde nikdy překřičet. Nebudu srovnávat s jinejma animákama, páč to prostě nejde. Doporučuji nehodnotit po prvních pár dílech, ale po celý první sérii. Pak si snad určitě Boba s jehou rodinkou prostě oblíbíte. Těším se na další série. ()

Kub21 odpad!

Ano,opět další animák na Prima Cool,tento však byl jasně nejhorší,což jsem měl možnost na této stanici vidět ! V tomto seriálu se objevuje místy až trapný humor,který je doplňován ještě horší animací.Navíc název neodpovídá dění,jelikož to má být o Bobových burgerech a ne o jeho rodině! ()

TVManiac

Animovaný sitcom z prostředí rodinné restaurace, teda fast foodu. Bob´s Burgers sice obsahuje prvky Family Guye, ale jen na často frekventovaných vtípcích to postavený není - což je plus. Při sledování jsem se určitě nenudil, ale těžko to hodnotit po jednom díle. No uvidíme s čím přijdou tvůrci příště a snad to po pár dílech nestáhnou. Líbilo se, prozatím 60% ()

Puslanka

Animace tragická, dabing příšerný a vtip? Jen jsem zírala s otevřenou pusou. Asi jsem z jiného světa, když většině to připadá úžasné. ()

Wav

Jak už tady někdo trefně poznamenal, něco mezi Simpsonovými a South Parkem. Pravda, některé díly vyjdou tak nějak naprázdno a fekálního humoru by mohlo být podstatně méně (a pak by byla postava Belcherovic syna takřka zbytečná). Jenomže jako celek je to nějakým záhadným způsobem vtipné. Nejspíš to dělá kombinace členů Belcherovic rodiny: Bob, který je smolař, ale tak nějak stoik, jeho žena, která si touží kompenzovat bezútěšnou realitu a někdy se divím, že ji Bob ještě nezabil (asi jen kvůli dětem), Gene, který je prostě prase, Týna se svým hýkáním a čerstvě probuzenou pubertou, no a hlavně a především Louise, která je ukázkovým psychopatem a většina dospělých by, myslím, s chutí občas prováděla to, co ona. Občas jakoby mimoděk trousí perly, které vyvolají spontánní výbuch smíchu (a u některých je záhadou, že v dnešní překorektní době můžou na televizní obrazovky). A celé je to uvěřitelné: žádné nenadálé cesty přes půl světa s otazníkem, kde na to ti lidé najednou vzali, žádné lety hlavy rodiny do vesmíru a podobně. Prostě jsou nižší třída a tomu to taky odpovídá. A po dlouhé době musím ocenit dabing, alespoň ten od Novy - Ladislav Cigánek Bobovi fakt sedí, Klára Šumanová je pro Lousie jako dělaná, ovšem špičkou jsou Týniny záchvaty v podání Jiřího Köhlera ()

SavagerXx

Nevim no, ale ten seriál prostě není vtipnej. Od seriálu který patří v USA mezi vlajkové lodě vedle The Simpsons a Family Guy jsem čekal mnohem víc. ()

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine