Bobovy burgery

(seriál)
  • USA Bob's Burgers (více)
Trailer
Animovaný / Komedie
USA, (2011–2023), 102 h 30 min (Minutáž: 20–24 min)

Tvůrci:

Loren Bouchard

H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Kristen Schaal, Eugene Mirman, David Herman, John Roberts, Renée Taylor, Paul F. Tompkins, Toby Huss, Brian Posehn, Kevin Kline (více)

VOD (1)

Série(14) / Epizody(282)

Kreslené příběhy jednoho obyčejného chlapíka, jeho rodiny a jejich podniku s hamburgery. Navzdory různým překážkám, mezi něž patří hrozné umístění a mizerná obsluha, jsou Bob a jeho úžasná rodina přesvědčeni, že jejich burgery jsou cestou k úspěchu. Jsou Bobovy burgery fakt tak skvělé? Přesvědčit se už musíte sami... (TV Nova)

Trailer

ScarPoul

Nie je veľa animákov, ktorých hrdinovia sú nepekní a celý svet pôsobí ako zvláštne stredisko mentálne chorých ľudí, ktorý vyzerajú ešte horšie. Bobové Burgery sú takým animákom, ALE sú tiež hovadsky vtipné. Je to konverzačka, plná podivínov, ktorý zbytočne nemoralizujú a dokážu prekvapiť zmesou podivného a zároveň dospelejšieho humoru. V malých dávkach viac ako uspokojujúce. 1. séria - 80% ()

Spielbergo odpad!

Další sračka do sbírky, aneb kdo má rád Femily Gáje, ten si zamiluje dozajista i tuhle bandu úchylů, převlečených za "rodinu". Jsem ze srdce rád, že jsem vyrůstal na inteligentním humoru Simpsonových a ne na toaletních vtípcích animáků let současných. Pámbů s náma, nevím zda chci žít ve světe, kde tolik lidí dokáže dát 4 a 5 hvězdiček... ()

Kiisaki

Seriál Bob's Burgers bohužel vyvolává hodně špatný první dojem. Animace je celkem ošklivá, spoustu ženských postav dabují nehezké mužské hlasy a humor několika prvních dílů je tak trošku primitivní. Chápu proto, že to spousta lidí se seriálem vzdala. O tom, že se ovšem Bobova povedená rodinka postupně rozjede, svědčí i dost značný rozdíl v hodnocení zde (61%) a na IMDB (8.1). Já musím hodnotit plným počtem hvězdiček jednak proto, že mi postavy celkem přirostly k srdci, a především díky úžasným hláškám, které v seriálu padají jedna za druhou. ()

TVManiac

Animovaný sitcom z prostředí rodinné restaurace, teda fast foodu. Bob´s Burgers sice obsahuje prvky Family Guye, ale jen na často frekventovaných vtípcích to postavený není - což je plus. Při sledování jsem se určitě nenudil, ale těžko to hodnotit po jednom díle. No uvidíme s čím přijdou tvůrci příště a snad to po pár dílech nestáhnou. Líbilo se, prozatím 60% ()

JohnMiller

Nie sú to Simpsonovci ani Family Guy či Futurama ale prvé časti boli celkom slušné. Má to svoje čaro aj zopár podarených a hlavne originálnych gagov. Animácie majú taktiež svojský štýl , ale mne oku neulahodili. Najlepšia postava nie je hlava rodiny ani ale malá Louise. Jej morbídne zvrátené vtípky okolo puberty sú jediné vtipy pri ktorých sa človek pousmeje.(teda aspoň ja ktorému takéto narážky pripadajú smiešne) ()

• V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne. (ČSFD)
  • V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku. (ČSFD)

Související novinky

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (více)