Bobovy burgery (TV seriál)

Bob's Burgers

Animovaný / Komedie

USA, 2011–2019, 61 h 30 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Loren Bouchard

H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Kristen Schaal, Eugene Mirman, David Herman, John Roberts, Renée Taylor, Paul F. Tompkins, Toby Huss, Brian Posehn, Kevin Kline, Sarah Silverman, Tim Heidecker, Eric Wareheim, Amy Sedaris, Oscar Nuñez, Rob Huebel, Robert Smigel, Michael Madsen, Zach Galifianakis, Jordan Peele, Gabe Liedman, Todd Barry, Brendon Small, Melissa Bardin Galsky, Sam Seder, Ron Lynch, Ron Funches, David Wain, Johnny Pemberton, Jon Glaser, Billy Eichner, Brian Huskey, Samantha Shelton, Bob Odenkirk, Julie Klausner, Fred Stoller, Tig Notaro, Steve Agee, Samantha Bee, Bobcat Goldthwait, Steve Buscemi, Hannibal Buress, Craig Anton, Lindsey Stoddart, Mark Proksch, Jonathan Katz, Kyle Kinane, Jerry Minor, Nathan Fielder, Brian Gattas, John Early, Lennon Parham, Molly Shannon, Pamela Adlon, Maria Bamford, Jenny Slate, Jeff Fischer, Chris Parnell, Matt Besser, Matt Berninger, Wyatt Cenac, Jillian Bell, Kulap Vilaysack, Todrick Hall, Jack McBrayer, Megan Mullally, Robert Ben Garant, Dom Irrera, Cyndi Lauper, Gary Cole, Bill Hader, Aziz Ansari, Dave Allen, Dana Powell, Paul Scheer, Ken Jeong, Tim Meadows, Patton Oswalt, Russell Peters, Thomas Lennon, Wendi McLendon-Covey, Joe Lo Truglio, Paul Rust, Nick Offerman, Jeffrey Tambor, John Michael Higgins, Fred Armisen, Andre Royo, Will Forte, Ben Schwartz, Neil Flynn, Jon Hamm, Linda Lavin, Max Greenfield, Jim Gaffigan, Jason Mantzoukas, Tuc Watkins, Rachel Dratch, Kathryn Hahn, Lance Barber, Keegan-Michael Key, Matt Walsh, Michael Showalter, Carly Simon, Andrew Daly, Kumail Nanjiani, Carl Reiner, Sarah Baker, Jon Daly, Rich Fulcher, Andy Richter, Drew Droege, Kaitlin Olson, Suzy Nakamura, Henry Winkler, Jessica Lowe, Tymberlee Hill, Wanda Sykes, Beth Dover, Brian G. Hutton, Jonathan Slavin, Lauren Lapkus, Paul Rudd, Cloris Leachman, Amy Schumer, Ken Marino, Stephanie Beatriz, John Oliver, Gary Anthony Williams, Judah Friedlander, Kerri Kenney, Rhys Darby, Nick Kroll, Jessica St. Clair, Dave Attell, Rob Riggle, Adam Driver, Andy Samberg, Thomas Middleditch, Bobby Moynihan, Fred Savage, George Wallace, Andrea Savage, Pete Holmes, Nicole Byer, Laura Silverman, Josh Gad, Andrew Rannells, Daveed Diggs, James Adomian, Aparna Nancherla, Holly Schlesinger, Tami Sagher, Stephanie Allynne, Sharon Horgan, Lucy Davis, Peter Serafinowicz, Steve Berg, Tiffany Haddish, Tom Kenny

Animovaný sitcom z prostředí rodinné restaurace, teda fast foodu. Bob´s Burgers sice obsahuje prvky Family Guye, ale jen na často frekventovaných vtípcích to postavený není - což je plus. Při sledování jsem se určitě nenudil, ale těžko to hodnotit po jednom díle. No uvidíme s čím přijdou tvůrci příště a snad to po pár dílech nestáhnou. Líbilo se, prozatím 60%(11.1.2011)

Seriál Bob's Burgers bohužel vyvolává hodně špatný první dojem. Animace je celkem ošklivá, spoustu ženských postav dabují nehezké mužské hlasy a humor několika prvních dílů je tak trošku primitivní. Chápu proto, že to spousta lidí se seriálem vzdala. O tom, že se ovšem Bobova povedená rodinka postupně rozjede, svědčí i dost značný rozdíl v hodnocení zde (61%) a na IMDB (8.1). Já musím hodnotit plným počtem hvězdiček jednak proto, že mi postavy celkem přirostly k srdci, a především díky úžasným hláškám, které v seriálu padají jedna za druhou.(15.5.2017)

Bob a jeho vynikající burgery, jenž se snaží prosadit v ulici, spolu s manželkou a dětmi kteří jim také vypomáhají. Animace není zrovna extra vydařená a příběhy až na pár výjimek nejsou tolik vtipné a pobavení občas střídá zklamání. Po zhlédnutí 2 série musím přiznat pozitivní energii seriálu a těším se na další epizody. Velké zklamání u první série hlavně kvůli českému dabingu.. / Viděné epizody z 1-2 série *22.dílů / Chystám se na 3 sérii ( Hodnocení: 5/10 )(8.8.2013)

Bob's Burgers je velmi osobitý seriál, který prostě musí sednout. První věc, kterou člověk zaregistruje je "šílený" dabing, který mě zprvu odradil, nicméně po pár dílech jsem si ho zamilovala, spolu se všemi postavami. Po shlédnutí všech dílů BB přesouvám mezi oblíbené seriály a Louise bude navždy moje nejoblíbenější animovaná postava. 1. série - 7/10, 2. série - 8/10, 3. série - 8/10, 4. série - 8/10, 5. série - 7/10, 6. série - 7/10, 7. série - 9/10,(23.7.2017)

Dobrá odregovačka na večery od všeho, je to jiné, nové prostředí, nové postavy, které jsem v žádném jiném seriálu zatím neviděl. Poněkud slabší fóry, než třeba u Simpsnů, ale i přesto se na to dá koukat a tu a tam se i člověk zasměje. Stačí mi to vidět jednou a znovu se na to dívat asi nebudu, ale i přesto doporučuji. 55%.(23.7.2012)

• - V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku. (Zdroj: ČSFD.cz)