poster

Bobovy burgery (TV seriál)

 • USA

  Bob's Burgers

Animovaný / Komedie

USA, 2011–2021, 78 h 8 min (Minutáž: 20–24 min)

Tvůrci:

Loren Bouchard

Hrají:

H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Kristen Schaal, Eugene Mirman, David Herman, John Roberts, Renée Taylor, Paul F. Tompkins, Toby Huss, Brian Posehn, Kevin Kline, Sarah Silverman, Tim Heidecker, Eric Wareheim, Amy Sedaris, Oscar Nuñez, Rob Huebel, Robert Smigel, Michael Madsen, Zach Galifianakis, Jordan Peele, Gabe Liedman, Todd Barry, Brendon Small, Melissa Bardin Galsky, Sam Seder, Ron Lynch, Ron Funches, David Wain, Johnny Pemberton, Jon Glaser, Billy Eichner, Brian Huskey, Samantha Shelton, Bob Odenkirk, Julie Klausner, Fred Stoller, Tig Notaro, Steve Agee, Samantha Bee, Bobcat Goldthwait, Steve Buscemi, Hannibal Buress, Craig Anton, Lindsey Stoddart, Mark Proksch, Jonathan Katz, Kyle Kinane, Jerry Minor, Nathan Fielder, Brian Gattas, John Early, Lennon Parham, Molly Shannon, Pamela Adlon, Maria Bamford, Jenny Slate, Jeff Fischer, Chris Parnell, Matt Besser, Matt Berninger, Wyatt Cenac, Jillian Bell, Kulap Vilaysack, Todrick Hall, Jack McBrayer, Megan Mullally, Robert Ben Garant, Dom Irrera, Cyndi Lauper, Gary Cole, Bill Hader, Aziz Ansari, Dave Allen, Dana Powell, Paul Scheer, Ken Jeong, Tim Meadows, Patton Oswalt, Russell Peters, Thomas Lennon, Wendi McLendon-Covey, Joe Lo Truglio, Paul Rust, Nick Offerman, Jeffrey Tambor, John Michael Higgins, Fred Armisen, Andre Royo, Will Forte, Ben Schwartz, Neil Flynn, Jon Hamm, Linda Lavin, Max Greenfield, Jim Gaffigan, Jason Mantzoukas, Tuc Watkins, Rachel Dratch, Kathryn Hahn, Lance Barber, Keegan-Michael Key, Matt Walsh, Michael Showalter, Carly Simon, Andrew Daly, Kumail Nanjiani, Carl Reiner, Sarah Baker, Jon Daly, Rich Fulcher, Andy Richter, Drew Droege, Kaitlin Olson, Suzy Nakamura, Henry Winkler, Jessica Lowe, Tymberlee Hill, Wanda Sykes, Beth Dover, Brian G. Hutton, Jonathan Slavin, Lauren Lapkus, Paul Rudd, Cloris Leachman, Amy Schumer, Ken Marino, Stephanie Beatriz, John Oliver, Gary Anthony Williams, Judah Friedlander, Kerri Kenney, Rhys Darby, Nick Kroll, Jessica St. Clair, Dave Attell, Rob Riggle, Adam Driver, Andy Samberg, Thomas Middleditch, Bobby Moynihan, Fred Savage, George Wallace, Andrea Savage, Pete Holmes, Nicole Byer, Laura Silverman, Josh Gad, Andrew Rannells, Daveed Diggs, James Adomian, Aparna Nancherla, Holly Schlesinger, Tami Sagher, Stephanie Allynne, Sharon Horgan, Lucy Davis, Peter Serafinowicz, Steve Berg, Tiffany Haddish, Tom Kenny, Seth Morris, Rory O'Malley, Betsy Sodaro, Dana Snyder, Phil LaMarr, Natasha Rothwell, Maya Erskine, Meredith Hagner, Damon Wayans Jr., Jaime Moyer, Abbi Jacobson, Eddie Pepitone, Natalie Palamides, Jay Johnston, Minty Lewis, Wendy Molyneux
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spielbergo
  odpad!

  Další sračka do sbírky, aneb kdo má rád Femily Gáje, ten si zamiluje dozajista i tuhle bandu úchylů, převlečených za "rodinu". Jsem ze srdce rád, že jsem vyrůstal na inteligentním humoru Simpsonových a ne na toaletních vtípcích animáků let současných. Pámbů s náma, nevím zda chci žít ve světe, kde tolik lidí dokáže dát 4 a 5 hvězdiček...(17.1.2012)

 • Lenny.M
  ****

  Bob's Burgers je velmi osobitý seriál, který prostě musí sednout. První věc, kterou člověk zaregistruje je "šílený" dabing, který mě zprvu odradil, nicméně po pár dílech jsem si ho zamilovala, spolu se všemi postavami. Po shlédnutí všech dílů BB přesouvám mezi oblíbené seriály a Louise bude navždy moje nejoblíbenější animovaná postava.(23.7.2017)

 • teplic
  *****

  Nenásilný humor, situácie, ktoré radi vylezú zo zabehnutých schém, živé dynamické charaktery. Presne to, čo chceli byť Simpsonsovia, keby sa z nich v priebehu päťdesiatich či koľkých sérií nestala nevtipná pičovina, dosť zle kopírujúca Family Guy (ktorý je vraj obšľahnutý zo Simpsňov haha), ktorá už len z posledných síl dojí keš a ide jej to lebo ľudia sú nostalgickí. A Burgre modré, lebo diváci sú už príliš rozmaznaní Sauf Parkom, Grifinami, Simsnami, Futuramsami a pod., preto tak zľe. A nekukajte to s dabingom, kurva. Pche.(10.8.2016)

 • ZackSawyer
  ****

  Tak tu máme další novotu a začínám si zvykat na tenhle delikatesní seriál, kdo mě nejvíc potěšil je malá "ušatá" Louise, která má neskutečné nápady a dělá si z lidí prdel, protože jak ona tvrdí jsou tak hloupí... Zatím po dvou dílech decentní 3* - možná půjde nahoru... Po třinácti epizodách zvedám o hvězdičku ;-) Těším se na další sérii(31.1.2011)

 • zdepapepa
  ***

  "Nebudu si kupovat celé prase kvůli jedné klobáse." Praví se v jednom hoaxovém obrázku o prezidentce Taiwanu. Pro mě to zcela jasně vyjadřuje můj postoj k Bob's Burgers. Chápu, že je důležité mít variaci v postavách (a některé charakteristiky mám rád - např. lásku k písním a slovním hříčkám) a že i v burgerech je víc ingrediencí, které si samostatně jako celý chod dávají jen někteří lidé a většině by to nechutnalo. Pro mě je tou nejlepší "ingrediencí" Louise Belcher, která dle mého nemá konkurenci. Roztomilejšího kombinaci ďábelského génia a sarkastického sociopata, který má ale srdce ze zlata, nenajdete. Vím, že spin-off s ní by byl příšerný a že ostatní postavy jsou potřeba, aby jí nahrávaly na smeče. Přesto ale - abych kvůli tomu musel poslouchat miliontou Tininu tirádu o zadcích nebo divnost Phillipa Fronda mi za to nestojí. Bohužel, nejspíš kvůli cílové skupině a animačnímu standardu Status Quo Is God, tj. postavy nestárnou, se dějové linky často orientují na jiné, starší postavy (jako již zmíněná Tina). Kvalitu to má však dostatečnou, místy to evokuje klasické řady Simpsonových, místy ty novější.(15.7.2018)

 • - V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku.

 • - V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne.