Bobovy burgery

• USA Bob's Burgers (více)
USA, (2011–2024), 99 h 8 min (Minutáž: 20–24 min)

Tvůrci:

Loren Bouchard

H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Kristen Schaal, Eugene Mirman, David Herman, John Roberts, Renée Taylor, Paul F. Tompkins, Toby Huss, Brian Posehn, Kevin Kline (více)

Série(14) / Epizody(273)

Kreslené příběhy jednoho obyčejného chlapíka, jeho rodiny a jejich podniku s hamburgery. Navzdory různým překážkám, mezi něž patří hrozné umístění a mizerná obsluha, jsou Bob a jeho úžasná rodina přesvědčeni, že jejich burgery jsou cestou k úspěchu. Jsou Bobovy burgery fakt tak skvělé? Přesvědčit se už musíte sami... (TV Nova)

Paity odpad!

Naprosto pitomě namalované, trapné hlášky, suché vtipy, prostě nic čeho by se divák mohl chytit. ()

J*A*M*A*L

Další animovaný seriál z USA tak proč to nevidět.Nakonec však to nebyl seriál jako za starých časů typu Simpsonovi, Griffinovi, Futurama, ale docela slušná nuda.Animace nebyla hrozná, vlastně byla úplně normální, ale ten seriál nikam nespěl byla to naprostá nuda, která se mi nezdála vůbec vtipná. ()

Martin_W

Pilot vůbec, ale vůbec nepřesvědčil. Animace pokulhávala a vlastně žádná postava se nezdala tak dobrá jako v ostatních animáčích. Druhá epizoda to však napravila a konečně se objevil humor dle mého gusta. Velké plus přidaly i reference/parodie na The Shining a Blair Witch , které prostě měly něco do sebe. Třetí dil je o něco lepší a čtvrtý je zatím ze všech nejlepší.. Žeby se díl od dílu seriál zlepšoval ? Snad. Humor připomíná příšerky Oblongs Family a taky samozřejmě Family Guye, ze stejné stanice. Nejoblíbenější postavy zatím jsou všechny 3 ratolesti v čele s nejmladší a prostě nejlepší Louise. Hyperaktivní Gene a "Emo" Tina mají taky něco do sebe. 70% ()

CiPR

Dobrá odregovačka na večery od všeho, je to jiné, nové prostředí, nové postavy, které jsem v žádném jiném seriálu zatím neviděl. Poněkud slabší fóry, než třeba u Simpsnů, ale i přesto se na to dá koukat a tu a tam se i člověk zasměje. Stačí mi to vidět jednou a znovu se na to dívat asi nebudu, ale i přesto doporučuji. 55%. ()

ZackSawyer

Tak tu máme další novotu a začínám si zvykat na tenhle delikatesní seriál, kdo mě nejvíc potěšil je malá "ušatá" Louise, která má neskutečné nápady a dělá si z lidí prdel, protože jak ona tvrdí jsou tak hloupí... Zatím po dvou dílech decentní 3* - možná půjde nahoru... Po třinácti epizodách zvedám o hvězdičku ;-) Těším se na další sérii ()

Kiisaki

Seriál Bob's Burgers bohužel vyvolává hodně špatný první dojem. Animace je celkem ošklivá, spoustu ženských postav dabují nehezké mužské hlasy a humor několika prvních dílů je tak trošku primitivní. Chápu proto, že to spousta lidí se seriálem vzdala. O tom, že se ovšem Bobova povedená rodinka postupně rozjede, svědčí i dost značný rozdíl v hodnocení zde (61%) a na IMDB (8.1). Já musím hodnotit plným počtem hvězdiček jednak proto, že mi postavy celkem přirostly k srdci, a především díky úžasným hláškám, které v seriálu padají jedna za druhou. ()

P. J. D.

První díl byl upřímně děs a dost mě odradil od dalšího sledování. Postupně se kvalita zlepšovala, ale dá se říct, že první série byla poměrně slabší (nedivím se tedy, že to u nás nenašlo pozitivní odezvu a dabing tak byl po první sérii razantně ukončen). Od druhé už to tak špatné nebylo. Vtipy jsou občas povedené, občas dětinské. Příběhy občas zajímavé, někdy až fádní. Zatím nechávám průměrně hodnocení. ()

matt85

Delicious. Skvělý seriál, který vám dá po skončení takový "good feeling" a vykouzlí vám úsměv na tváři. Postavy jsou tady opravdu super a tři děcka s Bobem jsou prostě odzbrojující. Seriál na zlepšení nálady, počítejte s tím, že na tohle dílo nedám dopustit. PS: Ta kamera... ()

LucyD

Poslední dobou se mi podařilo zastihnout tento seriál v televizi ... nevím, čemu jsem se smála, ale přišlo mi to prostě dobré. ()

kukkik odpad!

Seriál o Američanech pro Američany. K tomu asi není víc co dodat, tenhle pořad má cílovku zcela jasnou a ani si nedává za cíl jakékoli jiné, například evropské, publikum. Nicméně nízké hodnocení na této databázi mu právem přísluší, jelikož našinci nemá a ani nikdy nebude mít absolutně co říct, pokud nejde o naprostého amerikanofila posedlého a precizně znalého tamní popkultury a myšlení. Pro mě nevkusná a nevtipná pitomost a, podobně jako Griffinovi, absolutní ztráta času. odpad! ()

Zeldur

Nuda, humor, který se za každou cenu snaží být vtipný a strašná animace. Tento další klon Simpsonových, Griffinových a spol. se opravdu nepovedl. ()

Scraffy

Mám rád ten priblblý seriál, ktorý je v podstate o hovne. Ale takom hovne, že to je proste vtipné. Ja si proste neviem pomôcť. Videl som zatiaľ 5 sérií a pomaly sa chystám na ďalšiu. ()

departed

Je to humor, který by mi mohl sednout, ale není bohužel tak úderný, vypiplaný ani správně nekompromisní, na který jsem zvyklý od vedle (South Park, Family Guy). A jelikož čas je omezený a je spousta dalších, lepších věcí, nejen na práci, ale i k zhlédnutí, tak Bob musí stranou. Hodnoceno: 1 série. ()

stephano

Po prvním díle se mi to líbí. Je to jako mix Simpsnů a Family guye. Nebo mě to tak přišlo, protože je to o rodině, a je to drsnější než simpsnovi. Animace je strašná to přiznávám. Ale scénka "seš nejhorší autista na světě" mě hodně rozesmála. ()

shaper

Nejprve mě styl animace a humoru nijak neuchvátil, po třetím díle už jsem si na postavy i podivnou rodinku zvykla a slušne se pobavila. ()

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine