Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Rocky88

Ohlasy nelhaly, tvůrci skutečně šlápli s demencí na plyn a výsledkem je ještě debilnější (rozuměj i zábavnější) výplod než první film. Prvních a posledních 20 minut je nepopsatelných a zároveň nezapomenutelných. Tuny dementních hlášek a situací střídají další tuny dementních hlášek a situací. Prostředek filmu trochu tápe, hlavně tempo upadá a debility jsou opravdu debilní, nikoliv zábavné. Každopádně to není škoda času :) Pokud bude zachována vzestupná tendence, budu s napětím očekávat nové a nové filmy ze série. ()

Larushka

Tenhle díl je ještě dokonalejší a Tara ještě horší (čti: /hnusná). Jj, začínám tuhle uměle vytvořenou paniku a děsné herce zbožňovat. Nejrychlejší závěrečné titule ever. ()

NiWi odpad!

Dost sem se musel přemáhat, abych to dokoukal a to i přesto, že jsme z toho měl jen a jen prdel. ()

TomPrusik1 odpad!

Jestli se najde nikdo, kdo by si myslel, že se Sharknado 2 filmově polepšilo oproti jedničce, tak je to blázen. Dvojka je opět plná nesmyslů, o kterých přemýšlíte, jestli je vůbec možné, aby je nikdo vymyslel. Předpověď řekla, že na New York útočí žraloci v tornádu, podobně jako tomu bylo loni v L.A. Shodou náhod letí kolem Fin, zkušený krotitel tornád, který společně se svou snoubenkou napsal praktickou knížku: ,,Jak přežít žraločí tornádo", stejně užitečnou jako manuál: ,,Jak přežít zombie apokalypsu", co byl ve sběratelce Dead Islandu. Žraloci se skutečně vydali přes celou Ameriku (opravdu museli letět z Tichého oceánu) až do dalekého New Yorku. No a Fin je takový Ferda Mravenec a tak to zase vyřeší. Žraloci s fetišem na hlavy (krom toho, že stále koušou něčí hlavy, tak urvali hlavu i soše Svobody) ničí New York a Fin a jeho přátelé obstarávají basebollové pálky, motorové pily, meče a jiné zbraně, které se hodí proti žralokům. Ach jo,a ani to není tak vtipné jako jednička. Sharknado je opravdu stupidita na druhou, která není ani tolik zábavná. Tomu nelze dát nic jiného než odpad. 10% Bojím se co přinese trojka s Davidem Hasselhoffem. ()

sir-dave

Chybí tady Komedie. Dvojka je ještě větší humorná sra*ka než jednička :D Armáda žraloků je tornádem zas a znovu nekonečně rozprskáváná (pro změnu) v New Yorku. Zasmějete se několikrát aniž byste to čekali a ve větší míře než u komedií. Mohla by tady být soutěž o co nejdebilnější scénu. Nevím co bylo horší, jestli žraločí útok na letadlo, sežraní pilota a únik a nebo Finnův let/pád bez padáku v tornádu s motorovkou a masakrem žraloků. Ej trochu jsem spoileroval. Už se nemůžu dočkat shitní trojky. ()

Mol odpad!

Už ani ty béčkové filmy dnes neumí točit. Neuvěřitelná sračka, která mi nepřijde vůbec vtipná a CGI efekty se mi nelíbí ani ve filmech za miliony, natož tak v tomto braku. Tento film jako i jiné tohoto ražení dělají ostudu béčkovím filmům, které se dělali nejen z prdele, ale taky s láskou. ()

panMartin odpad!

Jsou áčkový filmy béčkový, céčkový...... tenhle film se do abecedy nevejde. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vodky a pustíte něco tak dementního, že to ani nejde popsat. Scénář napsal úplný krypl. Pravděpodobně největší sračka, co jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl. Příliš nechápu ta vysoká hodnocení ostatních. ()

Saraph

Sakra, to ten týpek s tou mega baseballkou musel chcípnout tak brzo? :'( Ok, teď vážně. Sharknado je sračka, ale asi každý se na to jde koukat jen proto, aby se pobavil. Horor/Thriller/Sci-Fi? Ani náhodou - je to komedie. Myslím, že je rozdíl mezi tím, jestli se vám film nepovede, nebo jestli uděláte Žralokonádo. ()

kinghome

Je vtipný koukat na to rozdílný hodnocení, ano je to béčkovej možná céčkovej film, ale jako komedie to slouží naprosto úžasně a přesně o tohle těm lidem v Asylumu jde, fakt jim nejde o to, aby na tom vydělali, vědí že točí sračku a prostě jí natočí tak, aby se lidi mohli zasmát, což se u mě teda povedlo. Scéna s motorovkou, ten zpomalenej záběr, já chcípal smíchy :D Je to hrozná sračka, ale je to sračka, která je vtipná a nenudíte se ani chvíli, uteče hrozně rychle a je to prostě boží. Hrozně moc nereálný, poslední scéna v tornádu je taky hrozně libová, mě se to fakt líbilo. ()

ivan_drago odpad!

Tady se buď skví totální genialita či naprostá debilita... obé je chválihodné a záleží na úhlu pohledu... pokud někdo hodnotí jinak, nemá všech šest pohromadě... Pár perel, které asi nezlidoví, ale... "I am gonna throw bombs in the tornados"... "Will you marry me again"... "Even sharks are tougher in New York"... A tak by se dalo pokračovat... A osedlat si žraloka a napíchnout ho na Empire state building... pro Steva žádný problém... Pecka jak se patří... ()

Ryuuhei

Škoda, že je to vlastně jen recyklací prvního dílu, leda tak zasazeného tentokrát do New Yorku. Hlášky už nebyly tak dobré, po akční stránce se to sice snažilo, ale pořád se jednalo o opakování nápadů z jedničky. Jediné, co tomu mohu opravdu uznat, je technická doladěnost, která předešlému dílu zásadně chyběla. Ale jinak? Nic nového. Snad si trojka povede lépe. ()

Mr.Bulanek

Dvojka mi přišla slabší než jednička, hmm, zajímavé jak něco může být slabší než úplná blbost, ale budiž. Možná to je tím, že jsem se na dvojku díval hned na druhý den, ale co po midtermech a před učením litevštiny je třeba si propláchnout hlavu. A hurá na 2 heads shark attack. ()

Lachtaan

Zápletka: Tak nesnesitelně šílená, až omámila celý svět a umožnila produkci "sérii" dojit až k šesté části. Monstra: Žraloků už bylo ve filmech tolik, že bylo potřeba jim dát "křídla". Herci: Když si lidé na internetu staví slávu na tom, že se přežírají k prasknutí, tak se Ian Ziering může proslavit soubojem s létajícími parybami. ()

Wayne

Sharknado zpět ve velkém. Jeden by si myslel, že větší kokotina než jednička už natočená nebude, ale oni to zvládli udělat ještě hloupější. Opět nechybí dechberoucí a chytré dialogy jako třeba "To byl netopýr-ne byl to pták-ne netopýr" nebo "už není taková jakou si ji pamatuješ, je teď drsná, běhá maratóny". Líbila se mi okopírovaná scéna ze Star Wars: New Hope, tam se přehoupli přes propast, tady přes vodu, ale jinak nachlup stejná scéna. Objevila se možná i nějaká ta rasistická narážka (černý drát jenom na černý drát a připojovala to černoška) a ještě i žádost o ruku prstenem z ukouslé ruky. A ten plakát který z 90% nechali z jedničky tomu nasazuje korunu, chtěl jsem dát 5* ale objektivně je film tak na horší odpad takže 3*. ()

Micro41CZ

Nejepičtější film, jakej sem kdy viděl. Každá sekunda je tak neskutečně nabitá... Nervydrásající chuťovka až dokonce! ()

Jazzzz odpad!

U prvního dílu jsem se královsky bavil. U dvojky se dokonalá jedinečnost jaksi vytratila a jde o to jen vyvařit více úspěchu ze skvělé jedničky. Je pravda, že ve filmu uvidíte věci, které by Vás ani ve snu nenapadli: Jako třeba asi nikdy nepochopím jak mohlo někoho napadnout zfilmovat to, jak je někdo sežrán žralokem na toaletě v letadle, které letí tisíce metrů nad zemí. Ale to nestačí k tomu, aby se film dotáhl na tak skvělý první díl a opravdu na rozdíl od úžasné jedničky, je sledování dvojky už spíše urputným čekáním na konec. Finále je v tomto filmu na rozdíl od "Dokonale stupidního finále" v prvním dílu pouze "stupidním." ()

Angelic-77

Celkově to bylo sice mnohem slabší než jednička, ale díky tomu grandióznímu finále prostě nemůžu jít s hodnocením níž :D. ()

Master19

Sebeparodie jedničky je mnohem lepší, než první díl. Ale pro udělení hvězdiček je bezpodmínečně nutné předchozí "veledílo" vidět. ()