Silicon Valley (TV seriál)

Silicon Valley

Komedie

USA, 2014–2019, 25 h 45 min (Minutáž: 27–30 min)

Jeff Cardoni

Martin Starr, Amanda Crew, T.J. Miller, Josh Brener, Matt Ross, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Angela Trimbur, Christopher Evan Welch, Andy Buckley, Casey Sander, Brent Alan Henry, Bernard White, Tiara Lanai, Chase Kim, Gabriel Tigerman, Karen James, Thomas Middleditch, Jimmy O. Yang, Teddy Lane Jr., Austin Abrams, Milana Vayntrub, Diallo Riddle, Avi Nash, Mary Holland, Jessica Chaffin, Nate Smith, Jeff Sloniker, Brett Baumayr, Jill E. Alexander, Jack Foley, Charan Prabhakar, Scott Prendergast, Lynn Chen, Andrew Daly, AJ Michalka, Alexander Chaplin, Jack Plotnick, David Rees Snell, Mark Bloom, Angela Gulner, Jules Hartley, Suzanne Cryer, Mariano Mendoza, Skyler Seymour, Christina July Kim, Ben Feldman, Matt McCoy, Stephen Tobolowsky, Anthony 'Citric' Campos, Henry Phillips, Lynn A. Henderson, Ping Wu, Bridey Elliott, Ken Lerner, Michael McMillian, Bridgett Newton, Harrison Thomas, Alice Wetterlund, Chris Diamantopoulos, Juliocesar Chavez, Lara Everly, Stan Vang, Joe Spellman, Flo Rida, Anna Khaja, Linda Park, Tim Chiou, Irene Choi, Leisha Hailey, Haley Joel Osment, Phoebe Neidhardt, Graham Rogers, Eugene Cordero, Brian Gattas, Anjali Bhimani, Annie Sertich, Santiago Segura, Maverick Thompson, Jonna Walsh, Lindsey Broad, Ursula Burton, Kid Rock, Eme Ikwuakor, Porscha Coleman, Caroline de Souza Correa, Matt Shea, Griffin Gluck, Asif Ali, Erika Stillwater, Vincent M. Biscione, Juan Jiménez, Audrey Moore, Patrick Fischler, Charlie Saxton, Julia Cho, Frank Collison, Dustin Milligan, Porter Lynn, Joe Rogan, Matthew Houston, Romy Rosemont, Shalin Agarwal, Sunkrish Bala, Chris Williams, Alyssa Gabrielle Rodriguez, Emily Chang, Vanessa Marano, James Babson, Jon Klaft, Emily Brooks, Flula Borg, Karan Soni, Ed Moy, Andrew Leeds, Chris Aquilino, Benjamin Koldyke, Dan Mintz, A.D. Miles, Suzanne Lenz, Todd Louiso, Tara Summers, Tzi Ma, Alveraz Ricardez, Tarina Pouncy, Jasper Randall, Don Dowe, Azie Tesfai, Richard Tanner, Jim Lau, Jennifer Jalene, Adam Ray, Kunal Dudheker, Nathan Clarkson, Bella Popa, Tammy Dahlstrom, Harry Yi, Armen Weitzman, Shainu Bala, Sigrid Owen

Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

První i druhá řada mají hodně pomalý rozjezd,ale druhou polovinu mají obě výbornou,zajímalo by mě,kolik lidí se k druhé polovině ani nepropracovalo,myslím,že jich asi bylo dost.Třetí řada už slabším začátkem netrpí,takže mi ze všech tří připadá nejkomplexnější a hodnocení bych viděl spíš na 4*+.U seriálu se bavím,přestože je z větší části o programování,o čemž nic nevím a z menší části o burzovních operacích,o nichž pro změnu nic nevím,takže si při sledování připadám jako u Teorie velkého třesku,kde se bavím,i když nic nevím o fyzice.Jednoznačně nejlepší postavou je pro mě kanadský imigrant a satanista Gilfoyle.(2.9.2016)

Čtvrtá série mě nejen nezklamala, ale naopak mám dojem, že se mi zatím líbila nejvíc. Zatímco předchozí řady měly poněkud pomalejší rozjezd, úvodní tři epizody čtvrté řady mě bavily velice velmi a celá sezóna mě ani chvilku nenudila, protože byla prošpikovaná skvělými momenty, v nichž hrál většinou prim Bertram Gilfoyle. Ano přiznávám, nejsem nezaujatý, Gilfoyle je mou nejoblíbenější postavou a v žádném případě nehrozí, že by ho na této pozici někdo nahradil.(1.10.2017)

U prvních dvou řad seriálu jsem měl stejný problém, kdy mě první tři epizody nijak zvlášť nezaujaly, ale pak jsem se až do konce výborně bavil, tentokrát se skvěle bavím už od úvodního dílu a jako ve všech předchozích epizodách i tentokrát je mou nejoblíbenější postavou Bertram Gilfoyle, jehož hlášky jsou dokonalé.(30.9.2017)

I druhý díl byl výborný, tentokrát stál hlavně na Daneshově chování potom, co zaujal ředitelské místo v nové společnosti Piper Chat. Gilfoylovy poznámky i jeho oslava se sektem mě úplně odvařily.(30.9.2017)

Jo, jo, třetí řada se prostě velice dobře rozjela a já se zatím u každé epizody chechtám, jako bych byl za to placený. Navíc jsem se dozvěděl spoustu nových informací, například jak najít vhodné téma k diskusi na prvním rande.(30.9.2017)

Tentokrát jsem musel jednu hvězdičku ubrat, jednak abych nebyl tak stereotypní, jednak proto, že se mi epizoda zdála být o něco málo slabší v oblasti humoru.(30.9.2017)

Ani pátý díl nedosáhl úrovně úvodních tří epizod, ale i tak jsem se slušně zasmál a některé nápady mě opravdu pobavily. Byly to hlavně garáž v garáži a způsob, jak se rozejít s partnerkou, aniž by v ní člověk zanechal špatný dojem.(30.9.2017)

Šestý díl si udržel kvalitu předchozích dvou epizod, takže jsem se opět dobře bavil, zvlášť kvalitní bylo prohození dat v mobilních telefonech a Richardův nevědomý pokus o rozvrácení vztahu.(1.10.2017)

Kvalita epizod je naprosto konzistentní, stejně je na tom i hladina mé spokojenosti a stále se dobře bavím. Líbí se mi, že se v každé epizodě vyskytne zcela vedlejší záležitost, u které se řežu smíchy, v případě tohoto dílu to byla jednoznačně lednička.(1.10.2017)

Opět klasicky kvalitní díl, ve kterém se prolíná neustálý nedostatek financí se záludně zákeřnými povahami, kam oko pohlédne.(1.10.2017)

Původně jsem chtěl epizodu ohodnotit čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec jsem se rozhodl přidat i pátou za Dineshovu návštěvu v ženské věznici, která sympaticky navázala na jeho účast na svatbě.(1.10.2017)

Závěrečná epizoda čtvrté řady na mě ani jako závěrečná nepůsobila, celý díl pro mě vyzněl spíše jako příprava na novou sezónu. Nejemotivnějším momentem byla jednoznačně smrt Antona, nejvtipnějším byla chvíle, kdy ledničky převzaly vládu nad světem.(1.10.2017)