Reklama

Reklama

Training Day

(TV seriál)
  • USA Training Day
Trailer
Krimi
USA, 2017, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Will Beall

Hudba:

Jeff Cardoni

Hrají:

Bill Paxton, Justin Cornwell, Katrina Law, Drew Van Acker, Julie Benz, Lindsey McKeon, Lex Scott Davis, Richard Short, Shannon Brown, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Mladý policista plný ideálů Kyle Craig je přidělen k ostřílenému policejnímu veteránovi Franku Roarkemu. Frank je však znám tím, že při vyšetřování používá velmi netradiční metody, které velmi často hraničí se zákonem a ještě častěji zákon překračují. Frank byl kdysi parťákem Kyleova otce, který však za záhadných okolností zahynul. Oficiální verze zní, že ho zastřelili zločinci během bankovní loupeže... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Tak je to pravda: hláškující Bill Paxton vážně byl tím nejlepším na televizním Training Day; tím jediným aspoň trochu dobrým. Akční thriller pro holky, nechápu tu sledovanost. ()

Reklama

RedRose 

všechny recenze uživatele

Kdyby se to nejmenovalo Training Day, tak by se to mnohým hodnotilo lépe. Špatné to rozhodně nebylo, ale všichni to pořád srovnávají s filmem... V tomto srovnání tento seriál neobstojí, ale kdyby se to jmenovalo jinak, tak by to byl fajn krimi seriál s Billem... 63% ()

Galerie (115)

Reklama

Reklama