Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlThorKremser
  ****

  Jak tento film ohodnotit? Abych začal od začátku já jako boxer a boxerský fanoušek mám takové filmy v oblibě . Víděl jsem Facing Ali a když jsem viděl i tuhle adaptaci Aliho života mohl jsem porovnat . Film se mi hodně líbil . Will Smith velmi velmi dobrý....i ostatní role. Souboje dobře natočené. Jen mi hodně vadilo že byl film historicky nepřesný , protože Muhammad Ali šel za odmítnutí výkonu služby do vězení, ale ve filmu do vězení nešel. Tohle jediné mi na filmu vadilo a bylo to velké mínus. Proto 80%, kdyby to bylo ve filmu přesně měl by 95%........ale bohužel 80%!(15.4.2012)

 • Marek1991
  ****

  Silný a pôsobivý životopisný príbeh o veľkej osobe svetového boxu. Do života mi zostane najmä posledný box a víťazné gesto na svet z rohu ringu. Smith hraje vynikajúcu rolu vynikajúco. Hudba je skvelý podklad, len ten dej a scenár sú také všelijaké, ale dôležité je, že sa mi ten film páčil. S Alim a jeho životnými presvedčeniami nesúhlasím, taktiež s premenovaním a zmenou viery. Rok 2001 je známy skôr inými filmami, ale tento určite neprepadol, dá sa pri ňom stráviť pekný večer, len je dosť dlhý, tak by ste to mali zvážiť.(5.9.2012)

 • HellFire
  ****

  Michael Mannn, král akčních scén, natočil životopisný film o Muhammadu Alim? Úvodní zápas s krásnou kamerou ukazuje, že tady je Mann na svém písečku a Will Smith vypadá jako skutečný boxer. Bohužel zbytek filmu, výplň mezi zápasy, nenabízí potřebný náboj a budování napětí tu taktéž nefunguje, jelikož příběh Aliho známe, že ano...(28.12.2014)

 • Cival
  ****

  Životopis podle mého gusta. Málo biografických plků a hereckého exhibování, zato hodně hudby a dokonale zinscenovaných bitek v ringu. V málokterém filmu hraje tak výraznou úlohu muzika, která kupříkladu sama táhne celou první půlhodinku, do níž Mann neskutečným způsobem stříhá výjevy z Aliho života. V tomhle filmu stačí jeden úder pěstí a zpomalený běh Kinshasou k vyjádření desítky myšlenek. Úžasná práce mistra Manna a zejména úvodní bitka s tepajícím klavírem nezapomenutelná.(18.4.2005)

 • misterz
  ****

  Inšpiratívny film o tom, ako je niekedy ťažké ísť si svojou vlastnou cestou... Vzhľadom na pomerne veľkú stopáž je tu však niekoľko hluchých miest, ktoré ma až tak nebavili - príliš veľa nudných rečí a politizovania. Našťastie je tu aj dosť zaujímavých scén, ktoré sú prínosom i svojou informačnou hodnotou. Tiež ma bavili boxerské scénky, ktoré boli celkom slušne spracované a tak správne športovo napínavé. Síce som nespadol na zadok, ale celkom spokojnosť. Nadpriemer. 75/100(20.10.2017)

 • - Ve filmu byl Ali (Will Smith) nejvyšším soudem, před který se dostal kvůli odmítnutí vojenské služby, zproštěn viny. Ve skutečnosti byl ale poslán na tři roky do exilu. (Dawid199)

 • - Muhammad Ali v skutočnom zápase proti Listonovi vyhral už v prvom kole KO. (Steam)

 • - Will Smith mal možnosť sa niekoľkokrát stretnúť so skutočným Alim a podarilo sa mu od neho parádne odkukať nielen špecifické pohyby, ale aj grimasy a zahĺbený pohľad, ktorý slávnemu boxerovi mimo iného zaistil štyri manželky a obrovské množstvo mileniek (a z toho vyplívajúcich 9 detí). (BadoXXII)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace