Zvláštní efekty (TV seriál)

• Kanada

F/X: The Series

F/X: Špeciálne efekty

Akční / Krimi / Drama

Kanada / USA, 1996, 39x45 min

Mark Kilian

Cameron Daddo, Christina Cox, Richard Waugh, Jason Blicker, Barbara Eve Harris, Carrie-Anne Moss, Kevin Dobson, John Spencer, Carlos Bernard, Kristin Lehman, Ron Lea, Ernie Reyes Jr., Peter Mensah, David Sparrow, Wallace Langham, Michael Ironside, Maria Conchita Alonso, Paul Popowich, Vince Corazza, Sherry Miller, Krista Bridges, Costas Mandylor, Michael Filipowich, Leelee Sobieski, David Orth, Maurice Dean Wint, Arlene Duncan, Aidan Devine, Douglas O'Keeffe, Allison Hossack, Conrad Dunn, Joseph Kell, J.C. MacKenzie, Natalie Radford, Robin Sachs, Mackenzie Gray, Wanda Cannon, Linda Thorson, Sabrina Grdevich, Anne Marie DeLuise, Cameron Mathison, Dan Lett, Suanne Braun, Ritchie Coster, Peter Keleghan, Eugene Robert Glazer, Tanya Memme, Kevin Jubinville, Frank Crudele, Fiona Highet, Adrian Hough, R.D. Reid, Brent Stait, Vincent Gale, David Norona, Bill Lake, Patrick Garrow, Mary Beth Rubens, DTeflon, Cedric Smith, Michael Irby, Gerry Mendicino, Don Allison, Frederique Van Der Wal, Matt Birman, Tony Nappo, Mung-Ling Tsui, Von Flores, Vieslav Krystyan, Randy Pearlstein, Tony Munch, Todd Susman, Matthew Bennett, Richard Clarkin, Michael Laurence, Kedar Brown, Malcolm Stewart, Jonathan Welsh, Tony Rosato, Philip Akin, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Martin Roach, Alex Karzis, Frank Pellegrino, James Downing, Miguel Fernandes, Nick Tate, Shawn Thompson, Martin Doyle, Jody Racicot, Janine Theriault, Andreas Apergis, Richard Bachynsky Hoover, Johnie Chase, Billy Otis, Michael Rhoades, George Sperdakos, Louis Del Grande, Stewart Finlay-McLennan, Louis Di Bianco, David Mucci, Joseph Scoren, James Purcell, Pat Mastroianni, Shaun Smyth, Jeremy Kushnier, Robert B. Kennedy, Phillip Jarrett, Oliver Becker, Jasper Cole, Robinne Fanfair, Ardon Bess

Trikaři jsou prostě kouzelníci...ale to, co vidíte, neberte moc vážně, realita je trochu složitější:) Ale třeba díl s gangem zlodějů aut byl špičkový. Celkově nadprůměr, a nejen díky Carrie-Anne, ale na čtyři hvězdy to není.(23.5.2003)

Luxusní seriál. Nejvíce si pamatuji jednu epizodu, jak zločince, který někde umístil bombu, přesvědčili, že spadl s "letadlem" někam do lesa a pak ho probudili v "nemocnici", kde mu na TV přehrávali odpolední zprávy kde jako hlavní téma bylo vybuchnutí bomby... a on se na lůžku prokecl... Nemocnice byli jen kulisy, letadlo jen takový ten trenažér... jen následně to vězení pro toho teroristu pak bylo "ORIGINÁL"! :-D PS: LeeLee Sobieski mi v hercích nějak nesedí! Ani na IMDb není uvedena! Chtělo by to překontrolovat! ;-) Asi chybka...(18.12.2009)

Viděl jsem jeden díl, a v tehdejší době byla spousta lepších seriálů, u kterých se dalo strávit dětství...(20.10.2009)

Seriál sice nedosahuje kvality filmů s B. Brownem, ovšem celý tenhle skvělý nápad - spojení trikařů a zločinu alespoň úspěšně rozvedl.(26.9.2003)

Teda nikdy jsem to nevidel a ted (2011) se to dost dobre hodnotit neda... Technika postoupila o nekolik svetelnych let dopredu, coz je hodne znat, ale na druhou stranu je v tom videt veci, ktere tehdy bezne, nebo vubec nebyly a dnes opravdu jsou, coz potesi a celkove to ma svou originalitu a i pres vcelku jednoduche pripady, ktere tam resi jsem se kupodivu nekolik dilu od toho neodlepil, coz je taky vykon! Fakt povedene a i dnes koukatelne! 70% !!(4.7.2011)