• helljahve
  ***

  Tento seriál je oproti celovečerným filmom o dosť slabší, je to už len také naťahovanie deja. V každej časti rieši odboj neakú úlohu ako zneškodniť návštevníkov. Čo má však potešilo je to, že Robert Englund ako návštevník Willi dostal oveľa viac priestoru, a konečne som ho mohol vidieť v neakej normálnejšej úlohe. A hraje mu to skvele. Darmo, je to pán herec. A teším sa na remake.(31.8.2009)

 • Drom
  ****

  Dobrý večer, tady je Howard K. Smith, vítám vás u zpravodajství Freedom Network z New Yorku. Během dnešního dne došlo k další odvážné akci neohrožených členů Hnutí odporu, kdy všichni ústřední hrdinové svedli bitvu s mlsnými intrikářskými Vesmířany. Ti se pokusili za nulových bezpečnostních opatření bezúčelně převézt kriticky důležité vesmířanské zařízení obyčejnou dodávkou kamsi někam, aby tam mohli napáchat ještě více zla. Naštěstí příslušníci Hnutí vše překazili a vyvázli dokonce ze záludné naivní léčky, kterou osobně nastražila manipulátorka Diana a její maskuloidní poskok, poručík James. Zlatou medaili za statečnost tento týden udělujeme Robin Maxwellové, která díky své zanedbatelné inteligenci nejdříve prozradila svoji rodinu a sousedy, kteří je ukrývali, následně si pořídila dítě s ještěrkou, zabila otce svých dětí a pak otravovala až do konce seriálu svou pronikavou demencí, přičemž si nezapomněla nabalit dalšího ještěráka. Tak vypadá situace dnešní večer. Loučím se s vámi od mikrofonu stanice Freedom Network, dobrou noc. Bože, takhle naivní seriály se špatně hrajícími (však pohlednými) herci v pochybných kulisách a latexových maskách už se netočí. Kde jsou ty časy, kdy zaporáci škodili osobně a hrdinové jim to vždycky překazili? Želvy ninja vs. Trhač hadr!(30.5.2014)

 • kenkaku
  **

  Oproti předchozím minisériím propad. Ne ani tak kvalitou zpracování (triky vypadají o malinko lépe), ale dějem. Scénář je nedotažená a obsahuje logické chyby (hlouposti) a dokonce i popírá sám sebe (najednou totiž ufouni už nemluví "jinak"). Celé to působí více komicky a šablonovitě. Postavy se chovají jako idioti a přehrávají. Už je toho prostě moc. Zlatá minisérie.(23.9.2017)

 • anderson
  ****

  Toto je 19 cca 45 - minútových epizód nadväzujúcich na pôvodných 8 celovečerných TV - filmov. --- Treba povedať, že po tých rokoch od uvedenia na ČT 1 (čo tak reprízu vážení ???) tá nostalgia mierne opadla a napr. výkon MARCA SINGERA je na hranici odpadu, ale aj tak je to sci - fi klasika, ktorá nepochybne inšpirovala trebárs DEŇ NEZÁVISLOSTI. A napriek (z dnešného pohľadu) technickej nedokonalosti efektov, dávam pred tvorcami pomyselný klobúk dolu. (25.1.2009)(25.1.2009)

 • Nobunaga
  ****

  V: Tv series (s3) je nejslabší z původní trilogie V. Zápletky jsou trochu slabší, Marc Singer má snahu přehrávat , ale pořád jsou to naši staří dobří známí, jako vždy připraveni nakopat prdel šmejdům z vesmíru. Triky už dnes sice trochu pokulhávají, ale jako celek jsou to 3 série s obrovským poselstvím a po příběhové stránce to hravě strčí do kapsy remake z roku 2009.(25.1.2011)

 • - Postava Diany se umístila v roce 2004 na pátém místě v anketě TV Guide's 25 Greatest Sci-Fi Legends. (Pumiiix)

 • - Marin Mazzie v tomto seriálu debutovala. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace