Já jsem Groot

Série(2) / Epizody(10)

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Recenze uživatele kenkaku k tomuto seriálu (6)

Já jsem Groot (2022)

Čekal jsem něco ve stylu kraťasů se Scratem. No spletl jsem se. Co mě pobavilo je přetáčení úvodního Marvel jinglu (které jsem začal poprvé přetáčet ve stejné chvíli jako Groot :)), co mě doslova nasralo je délka závěrečných titulků u každé epizody cca 2,5 minuty. Tedy regulérně polovina stopáže epizody. Dál zábavnost... Obrovský rozdíl v epizodách. Je znát, že nápady prostě nebyly. Forma převálcovala obsah. Více u jednotlivých epizod. ()

První krůčky (2022) (S01E01)

Ale no tak… Groot vs bonsaj je celkem vtipná myšlenka. ()

Maličký (2022) (S01E02)

Přišlo mi, že zcela chyběla nosná myšlenka, tak se slepily dvě. Hnízdo+minisvět. Ani jedna není pecka. ()

Vetřelec (2022) (S01E03)

No tak tohle nezafungovalo (resp. pouze jen to poslední “Já jsem Groot”, kdy jsem poprvé zcela jasně rozumněl :)) ()

Koupačka (2022) (S01E04)

Tak tady definitivně zvítězil humor nad obsahem :). ()

Magnum Opus (2022) (S01E05)

Přiznám se, že toto jsem čekal od celé minisérie. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér