Michael Brody pracuje na Floridě v zábavním parku Mořský svět, kde se chystá otevřít novou atrakci - systém prosklených tunelů hluboko pod hladinou, kde mohou lidé během procházky sledovat zázraky hlubin. Zaměstnancům parku se podaří odchytit mládě žraloka, které se do parku dostalo poškozenou bránou. Vedoucí parku Calvin Bouchard rozhodne, aby se mládě stalo atrakcí parku, to však o několik dnů později zemře. Michaelova přítelkyně, bioložka Kathrin, hledá příčinu podivného chování delfínů. Nepřímo ji odhalí údržbář, který se po pracovní době potopil ke dnu, aby opravil poškozená vrata. Byl totiž napaden a usmrcen obrovským žralokem. Michael a Kathrin ho jdou hledat. Přestože se je neklidní delfíni pokoušejí zastavit, jejich chování potápěči pochopí až v okamžiku, kdy jsou napadeni velkým žralokem. S pomocí delfínů se jim podaří uniknout. V podmořském tunelu se za sklem objeví mrtvola muže. Přivolaný Michael pozná údržbáře a Kathrin ze stop po kousnutí pochopí, že se stal obětí žraloka, pravděpodobně matky odchyceného mláděte. Marně se snaží varovat Boucharda. Ten nevěří, že by mohlo k něčemu dojít, až do chvíle, kdy se žralok objeví za oknem podmořské restaurace, která je součástí parku. Nebezpečné zvíře, které hledá své mládě, zaútočí proti sklu a podaří se mu vniknout do kontrolní místnosti. Rozpoutá se rozhodující střetnutí mezi zuřící bestií a zoufalými lidmi. (TV Nova)

Martin741

Jaws III je pekne zostupujucim filmom celej serie od najlepsej jednicky cez kvalitnu dvojku az k trojke. Ten digitalny zralok, toho som sa akoze mal bat? Sak je celkom dobry, len o trochu dlhsi nez klasicky hypermarket. Najhorsi diel serie to vsak nie je. 49 % ()

Jino odpad!

No ne, tohle je už i na mě moc: Žralok zabiják v zábavném vodním parku plných lidí???Koho tím chcou vylekat!!!! Osvědčené pláže u moře jsou tytam a nastupuje jen nudná variace na Něco nám tu žere lidi !!! Fuj !!! Na to se nedalo ani dívat, jen to špiní jméno svým předchůdcům. Otřesní herci, otřesná atmosféra, otřesné všechno. Ruky pryč!!! ()

DominikV

Jako velký fanoušek Čelistí bych to neměl říkat, ale i přesto, že je to špatný film, se na to někdy rád podívám. A ve finální scéně když žralok prorazí sklo vypadá jako namalovaný, když ani nehýbe ocasem. A když jsem psal u dvojky že chybí účas Richarda Dreyfusse a Stevena Spielberga, tak tady výrazně chybí nejen to, ale i Roy Scheider. ()

WolfR

Film ani náhodou nedosahuje kvalit předchozích dílů. To už je jen věčné opakování toho, co bylo. Prostě nastavovaná kaše. Jediný nový nápad je ten podmořský park. Herecké výkony jsou celkem na nic a atmosféra je nulová. Navíc velký bílý žralok je až přehnaně velký. Série Čelisti měla skončit druhým dílem. 1 hvězda. ()

majo25

Film nie je zlý, iba má blbú nálepku (Čeľuste), ktorá evokuje viac, ako by ste od filmu mali čakať. Č3 je o trochu lepšia ako Č4, ktorú som videl skôr, a stačí to na slabé 3*, čo znamená teda priemerný film. Trochu viac napätia, aj lepšie spracované efekty (na zvierací thriller) ako v štvorke. ()

WinnJets odpad!

Kampak se podělo všechno to co zdobilo excelentí první díl? Tohle bylo bohužel po většinu času spíš k smíchu a nakonec už jen k pláči...:( ()

Nivenx odpad!

Sestupná tegdence byla jasně předvídatelná, ale aby to dopadlo takhle špatně, tak to jsem upřímně nečekal. Hrůza a děs. ()

Deyw odpad!

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed ! ()

ing.Frosty odpad!

Nechápu jak po téhle zvrhlosti mohl Michael Caine přijmout roli ve čtvrtém díle. Už dvojka byla slabá. Scény, ve kterých se pohybují lidé, působí dojmem jako z Pobřežní hlídky a kterákoliv scéna se žralokem by stačila na zbavení svéprávnosti. Jak příkladný konec legendární značky. ()

baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (5) : Najhorší film, Najhorší herec VR - Louis Gossett Jr., Najhoršia réžia - Joe Alves, Najhorší scenár - Richard Matheson, Carl Gottlieb, Guerdon Trueblood, Najhorší nový herecký objav - "Cindy and Sandy (Škrikajúce Delfíny)". ()

Elementál

* a 1/2 a ani pořádně nevím za co... Za ty úžasné umělé žraloky? Za herecké výkony? Za postupně budované napětí...? Možná, že za to poslední...když přimhouřím oko. A druhé. ()

PierrevanH

Triky to byla šílenost - památná scéna, kdy se žralok téměř nehýbe a na skle nádrže se objeví prasklina. Děj normálka béčkový film. Jedna * a půl ()

anli

No....a to sem prosim dvojce vycital,ze moc napadu nema.No,tak se ji trochu omlouvam a rikam,ze pokud sem u dvojiky byl malinko ochoten ocka primhourit,tady uz to opravdu nejde.Proti tomuhle je dvojka nabuseny bijak!Velmi spatny scenar bez spetky novych napadu a to i co se tyce rezie a samotnych hercu.Studio chtelo vytezit z uspechu jednicky co nejvic,timhle pocinem ji ovsem akorat ublizili.No,proste,jasne cistych 20% a to jen tak tak. ()

BetuSKA odpad!

Ach, ty (počítačové??) efekty :D Pamatuju si akorát toho really 3D žraloka, konzumujícího potapěče. O čem to jinak bylo? ()