Parta spolužáků a přátel se chystá na maturitní ples a snad nejvíc se na něj těší Donna (Brittany Snowová), která před třemi lety prožila děsivou tragédii. Netuší ovšem, že psychopat, jenž vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a chce si definitivně vyřídit účty...  Před třemi lety se Donna Keppelová (Brittany Snowová) stala svědkyní toho, jak zběsilý zabiják (Johnathon Schaech) vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože scény z minulosti dívku stále děsí, těší se, že slavnostní večer prožije s přáteli, mezi nimiž se cítí v bezpečí. Je tu však něco, co Donna neví…Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne vražednému řádění. (oficiální text distributora)

lobo87

Priemerná tínedžerská vyvražďovačka, ktorá však pri rozumnej stopáži neurazí a poslúži ako chutná nočná jednohubka... 45% ()

moviefan4

Ako pri tomto filme sa mi zastavili všetky mozgové pochody! Takú stupiditu skoro všetkych postav som nevidel už dobre dlho. Nezáživné, bez kúska atmosféri a o vraždach ani nehovorim. Zbytočne vyhodené peniaze na natočenie takéhoto braku.😠 ()

Nikolas__

Až příliš moc klišovitých scén, které nejsou zaobalené v dostatečně kvalitním kabátu. I mean ten film není nějak extrémně otravnej, spíš vidíte zajímavý a docela temný (byť ne originální) příběh, který je zpracován neskutečně mdle. Jako slasher to je určitě koukatelný, máte tam pár pěkných scén s hlavním policistou, který mi jako jediný nepil krev, máte tam hádám fajn atmosféru, jenže třeba výraznější herci/hudba prakticky neexistovali, navíc scénář byl přinejlepším nezábavný a trestuhodně nevyužitý. Spíš mírné překvapení než zklamání, ale i tak je to skoro přesně taková jak jsem čekal. Že z tohoto příběhu udělali teenage slasher, mi hlava nebere a za všechny ty trapné scény a katastrofálního záporáka si to větší hodnocení nezaslouží. 45% ()

david666

vyvražďovačka krásných, mladých a úspěšných amerických teenagerů. Ženské jsou sexy, chlapi asi taky (to však já nemůžu posoudit), takže nic nového pod sluncem. Prostě klasický teenage thriller s jasným dějem i koncem. Na druhou stranu herci tady nepůsobí až tak stupidním dojmem jako v podobných filmech, takže se na Prom Night dá dívat. Škoda jen, že vraždy jsou natočeny tak, aby se film vlezl do ratingu, tak aby na něj mohly víceméně i děti. Moc krve a šokujících záběrů nečekajte. ()

blackout odpad!

Jak dostanete mrtvolu asi 80-85kg muze do vyse 2,5m a protahnete ji ventilackou o rozmerech cca 60x60cm? Zeptejte se Richarda Fentona, protoze podle tohoto filmu je na to specialista. Psychicky naruseny ucitel vrazdici na potkani? Zadny problem, jsme schopni vytvorit jakoukoliv postavu do 30sec. Ten film je snuska klise, nelogicnosti a lidske hlouposti. Kdo na to sel do kina, tak si musel trhat vlasy na hlave. P.S. Ten popisek k filmu ma s filmem spolecne snad jen jmeno Donna Keppel. ()

sAreOn

A to mělo být co? Přehlídka sympatických amerických dětiček? :-) Zase ty filmové kliše - všichni jsou až moc sympatičtí, vedou nehorazné kecy o budoucnosti a do toho všeho po hotelu pobíhá zabiják, který vraždí každého. Příběh vycucaný z prstu a hlavně šablonovitě provedené. Nezlobte se na mě, ale když už někdo poněkolikáte šel sám do toho pokoje, tak sem myslel, že mě trefí :-D Jinak předvídatelný konec... Podprůmer jak řemen... ()

wray odpad!

velmi zle... film sa vobec nesnazi o nejaky originalny namet - proste skupina mladych a postupne ich vyvrazduje nejaky psychopat. filmov ktorym chyba originalny namet je mnoho ale - aspon sa snazia niecim zaujat, alebo - spracovat ten motiv lepsie ako mnohi pred nim. prom night sa o nic taketo nesnazi. uplne vsetko je len priemer, vratane konca (dufal som aspon v nejake slabe prekvapenie - neprislo). takze - mohol byt to byt aspon priemerny horor. avsak - aj v priemernom horore by sa mal divak bat. tu je strasidelna scena vlastne iba jedna, a to postava v zrkadle, a tento trik je vo filme zopakovany tolkokrat ze to proste strati efekt. okrem toho vsak (mne) chybalo akekolvek napatie - ako keby bol film stavany pre divakov so slabsim srdcom, tak ich troska setril - ziadne prekvapive sceny a ked ma nejaka postava zomriet tak je divak na to "pripraveny". hudba prijemna ale - tiez obvykle sa caka taka napinava hudba co podtrhne strach v scenach kde ma "vyskocit vrah". tu som tu hudbu nezachytil - znova, ako keby sa snazili aby sa divak nebal :) ked uz nic ine aspon ten vrah je vacsinou nejaky na prvy pohlad nesympaticky zlosyn! tu je to len taky normalny typek v siltovke. obvykle si pri takychto filmoch poviem no - aspon ze tam boli pekni herci. ale tu dokonca chybala aj tradicna sexi hlavna dievcenska ci zenska postava takze si to nezasluzi ani len 1 hviezdicku. ()

veverysiak

Najväčší problém nie je v tom, že sme to už x-krát videli v inom prevedení, ale to, že je to úplne bez nápadu, hviezdičky a ich starší kolegovia sú bez chuti a zápachu, vrahúň nemá žiadnu predstavivosť, polícia má o štyri kolieska menej ako sa na podpriemerný film patrí a dejová línia postráda logiku, v konečnom dôsledku úplne zbytočne vyhodené prašule, takže 30%. ()

halberdier

Frigidní remake už tak podprůměrného slasheru z 80. let (navíc s původním filmem má remake společné pramálo). Totožnost vraha je známa v podstatě od začátku, takže v průběhu filmu už nedojde k žádnému překvapení a to v žádném směru. ()

PECHY15

Začínalo to hodně slibně, ale pak. Čekal bych, že to jeho zcvoknutí bude trošku vyjádřeno v jeho činech... (chování tupé zombie co jde za jediným cílem) Celou dobu čekám něco víc, ale ono nic víc nepřichází a navíc v polovině zjistím, že každých 5 minut dopředu vím co se stane (až na Hitman scénku, tu jsem nečekal :-D, ale spíš kvůli tomu, že takový vyžírky snad nebudou :-D) Rozhodně je ostuda nahoru napsat Mysteriózní a Thriller, vždyť o tom to nebylo :-D film si na to celou dobu hraje, má to tam předhozené, ale vůbec, VŮBEC! to žádným způsobem nevyužije, vidět tento film byla ztráta času. PS: byly tam všeho všudy 4 momenty ty jeho osobnosti (spisy na začátku, kecy u identifikace, slzičky a mazání fotky) ()

brasek

Pod pojmom mysteriózny horor si rozhodne predstavujem niečo iné ako obyčajnú vyvražďovačku. Podobných filmov je mnoho a s oveľa lepším príbehom, atmosférou a napätím. ()

Pan.Antonin

I tento "remake" do série Prom Night zapadne, protože tu vlastně opět máme v rámci série něco nového (čímž je ta série typická). Prvnímu dílu se to totiž příběhově nepodobá (což je asi dobře) a my dostáváme takový průměrný až podprůměrný slasher, který je sice áčkovější než čtvrtý díl, ale zase jeho antagonista je totálně nezajímavý a postrádá nějaké charisma. Celkově film nenabízí nic, čím by vynikal, a na víc než na jedno shlédnutí to tedy není. V rámci série remaků z nového milénia už jsem ale viděl i daleko daleko horší kousky. ()

oceanic6

V posledných rokoch je hororov naozaj požehnane. Bohužiaľ tu už dlho nebol žiadny ktorý by svojou kvalitou išiel aspoň trošku nad priemer. A tušíte správne, ani tento to nebude =) Prom Night je remake hororu z 80.rokov prispôsobený súčasným trendom. To znamená: krásne tváričky, soundtrack pozostávajúci z väčších či menších hudobných hviezd súčasnosti a takmer žiadne násilie. Neuvidíte totiž takmer žiadnu krv, žiadne detailné vraždy. Ani ten vrah vôbec nemá potrebnú charizmu......no napriek tomu vás film neunudí k smrti. Neviem čím to je ale ja som sa tú hodinku a pol vlastne bavil. Vizuálne je film podarený, ale všetky tie nehorázne hororové klišé proste nedovolia dať viac ako priemer. Sorry... ()

Tomy_TO odpad!

Neviem najst jednu vec na tomto filme ktoru by som ohodnotil kladne. Asi len dekolt tej cernosky a to je tak vsetko. Dej o nicom, zabijanie na jedno kopyto. Chlapik (byvaly ucitel) ktory s jednym nozom zabije kopu ludi a polovicu policajneho zboru. Kto uz len toto mohol vymysliet? Neviem komu dali na starosti aranzovanie mrtvol. Pretoze obet dostane 6 ran nozom do brucha a nevytecie z nej ani kvapka krvi. To je na zamyslenie. Alebo student ktory vypadne zo skrine a je dobodany nozom ma par fliacikov na kosely a nikde nie su diery po nozi. Navyse je hlavny zaporak uplne neviditelny, predator mu moze len zavidiet. Tento film je uplny odpad a ja bude este dlho lutovat ze som ho stiahol a zabil pri jeho pozerani 84 minut. ()

kecka007 odpad!

PROČ !? proč zase to úděsně otřepané klišé kde se vrah snaží vyvraždit bandu puberťáků,kvůli minulosti absolutně bez nápaditosti !? PROČ je to tak nudné a tak strašně moc předvídatelné !? PROČ to někdo vůbec natočil!? To je děs. ani jedna jediná scéna není originální je to tak strašně předvídatelné a rádoby lekačky teda fakt nefungují (hlavní představitelka si jde umýt ruce nebo co ,zvedne hlavu a podívá se do zrcadla a koho nevidí !!! sojí přío za ní !!Wohohó tééda jak originální a stršidelné zároveň!) a ten výběr herců je k pláči neobsadila bych je ani na školní besídku.. ()