Parta spolužáků a přátel se chystá na maturitní ples a snad nejvíc se na něj těší Donna (Brittany Snowová), která před třemi lety prožila děsivou tragédii. Netuší ovšem, že psychopat, jenž vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a chce si definitivně vyřídit účty...  Před třemi lety se Donna Keppelová (Brittany Snowová) stala svědkyní toho, jak zběsilý zabiják (Johnathon Schaech) vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože scény z minulosti dívku stále děsí, těší se, že slavnostní večer prožije s přáteli, mezi nimiž se cítí v bezpečí. Je tu však něco, co Donna neví…Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne vražednému řádění. (oficiální text distributora)

Saf123

Možná jsem v tomto filmu hledala trochu originalitu, ale tu jsem hledala, jak už teď vím, naivně. Film byl pro mě zklamáním (tedy na konci), myslela jsem si, že když je hodně podobný Vřískotu, tak třeba skončí jinak, ale bohužel se zase našlo pár přeživších. ()

MareT.

Film klišé až bída a během prvních vražd už jsem tomu nedával šanci. Ale pak se zapojila policie, vyšetřování a všechno nabralo určitý směr, určitou dávku napětí a dojelo to do finále celkem se ctí. Takže jak se říká, konec dobrý všechno dobrý..nakonec z toho mám i dobrý pocit. ()

Hanys_

Asi takhle - zajdu na hotelový pokoj, tam mě někdo podřízne, já dlouho nepůjdu zpátky, tak se mě někdo vydá hledat, ale toho někoho taky psychouš podřízne...a tak se po něm jde podívat někdo další...a tohle se opakuje skoro hodinu!!! Sem tam se mezi tím vším mihne i Idris Elba, ale ani on tuhle ptákovinu nezachrání..Prom Night prostě nedokáže nabídnout nic originálního, dokonce ani ty lekačky nejsou nic extra. A ikdyž musím uznat, že se mi líbí ten moderní "videoklipový" styl, tak tohle samo o sobě za víc než 1 hvězdu není... ()

beyli

Nic nového, zase ten stejný scénář, jako u stovek dalších průměrových hororů. Tenhle film mě osobně vůbec nezaujal, viděla jsem už spoustu podobných filmů a myslím, že nejsem jediná !! ()

colapso

Díky tomu,že film má přístupnost pohybující se někde okolo 13ti let divák může očekávat nudný čajíček.Všechny vraždy (asi 5) jsou prováděny mimo záběr a pokud ne (asi 1) stejně nic vidět není (jen náznaky),takže milovníci kečupů se můžou poohlídnout jinde.Vlastně nevim proč bych se o tom měl nějak rozepisovat hodnocení zde na ČSFD hovoří jasně.Prostě nudný teen-něco(horor určitě NE) ()

jurasino

Nebylo to spatne, cekal jsem to daleko horsi s ohledem na rok vzniku (2008), ale prijemne me to prekvapilo, ovsem nemuzu tomu dat stejne hodnoceni jako starsim dilum ()

J*A*M*A*L

Klasický, typický, jednoduchý, nijak zvlášť zajímavý, jen suchý a nezajímavý slasher... ale dobrý. Ono vlastně na slasherech není snad co změnit, mají jen rozdílný příběh, ale jinak se jedná o to samé, a tak už bych i já po těch stovkách slasherů mohl být "přežraný", ale nejsem... a ani nehodlám. Mě slashery baví, a nic na tom zkrátka nezměním. Zde si mou lásku především velmi sympatičtí mladí herci, navíc horor plný romantiky a tu já také rád. Mě se ten slasher líbil, jen škoda některých herců (jak dopadli) a ten konec mohl být o něco delší a ne tak stručný. Ale jinak krásný ples a kvalitní horor. ()

t.mon

Za krásně napínavý konec si to ještě jednu hvězdičku zaslouží :-) Jinak film naprosto do klidu, nenáročný a s několika čekatelnými, ale dobrými lekačkami. P.S: Do jedné hvězdičky by se vešla i scéna když Donna nechtě vrazí do lampy:DD ()

Klay

NECHUTNÝ PRODUCENTSKÝ TAH. Jestli bylo na amerických teenage slasherech posledních deseti let něco zajímavého, tak jenom krev a sex. Jestli mohlo remake PROM NIGHT něco zachránit, tak jenom krev a sex. Jestliže je vyvražďovačka ratingovaná PG-13, můžete si být jistí, že krev a sex v ní nenajdete. Nudný slasher, ze kterého producenti vyjmuli to hlavní, ale všechny neduhy novodobých ostřejších kolegů ponechali: nesympatické postavy, nulová originalita, nijaká atmosféra, horor postavený jen na trapných lekačkách, které rozesmějí každého nad těch 13 let (hlavni hrdinka se lekne lampičky(!)...omfg, co přijde příště?!) a úplně dementní chovaní všech zúčastněných. Koukat jen na vlastní nebezpečí. ()

Rufete

"Three years ago... a high school teacher got obsessed with a female student... He went psycho! He's been in a maximum security prison until three days ago." Komentář může obsahovat spoilery. Zas tak moc se "panu učiteli" nemůžeme divit, protože postava, kterou Brittany hrála, byla luxusní. Od začátku jsme viděli, jak je krásná (a to teda jakože fakt hodně dost), z rozhovorů s přítelem zjistili, že je to dobrá partnerka a z debat s kámoškami, že je hrozně moc hodná. Není se potom čemu divit, že učiteli rupne v bedně. Od filmu jsem nic neočekával, jen jsem chtěl po dlouhé době vidět Brittany. To se mi splnilo + jsem dostal bonus v podobě Idrise Elby (opět si říkám, proč si můžeme dávat do oblíbených tak málo herců). Idris Elba je velikán a jeho policajt byl jeden z nejlepších, jaké jsem viděl, rozhodně nejlepší z hororových filmů a možná i něco navíc. Film táhl hlavně on. Mimoto se mi docela líbil kluk, kterému pan učitel zabil přítelkyni. Chudák kluk, soucítil jsem s ním... A to je tak všechno, co můžu vychválit. Nebudu tady vypisovat, co všechno bylo špatně, zase bych psal do dvou do rána a pak zaspal. ()

RomeroIsGod

Teenage-slasher, naplňující doslova význam těch slov. Takže málo krve, hodně lekaček, relativně sympatický mladý kousky na porážku. Čistej průměr 50% ()

Ronaldo79

Nebýt přítomnosti Idrise Elby byl bych krutější. Žádná atmosféra, napětí a vraždy stejné jako předvedl McCormick v Otčímovi tudíž mimo záběr a když už se je odhodla ukázat, tak jsou skoro bez krve. Děj prostý a hlavně neskutečně pitomý. Jediné co je fajn je vizuální stránka, ale i tak natočit tohle za 20 milionú $, tak se citím provinile. ()

Rehooo

Čekal jsem typickou americkou zápletku: 6 kamarádů, 1 vrah který je bude zabíjet jednoho po druhém a ejhle...... film mě mile překvapil, dokázal mě vtáhnout do děje a chytil svou pestrostí, také se mi líbila hudba a seděli mi herci......jediná taková chybička - američtí policajti (jako vždy:) ) ()

lady01

Nic nového tu sice vymyšleného nebylo, ale člověk se zas tak nenudil, což na nedělní odpoledne, kdy v TV nic nedávají, je super... ;) ()

Venous666

Kdybych byl o těch 6 let mladší, tak tento slasher budu vykřikovat do ulic. Bohužel ten věk mi už chybí a tak na to koukám jako divák, který má už pár řadu let po maturitě... :-D Jedná se o lehčí slasher, kde se podle mého názoru více jedná o maturitní večírek a problémy maturantů, než samotné vraždy. Pipky na sále stojej za to, ale ty jejich dialogy, na to jsem už tak trochu po limitu . Je to takový průměr ... 50% ()

vojtaz

Řekl bych že v rámci Béčkových hororů je tohle jedna ze špiček. Spousta hezkejch, vnadnejch a hloupejch holek a mezi nima masovej vrah. Příběh který nedává moc smysl, ale zato je v něm spousta lekaček :D Prostě béčko-hororová klasika! V rámci daného žánru tedy hodnotím maximem - 50% :- ) ()

Aurus

6/10. No je to zase stejně dobré jako první, druhý a třetí díl. Čtvrtý díl jsem ještě neviděl na ten kouknu dneska ale podle mě remake nebyl vůbec špatnej a za mě o trochu lepší než originál. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatycké, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde párkrát za film, vraždy jsou docela dost dobré, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na čtvrtý díl. ()