Parta spolužáků a přátel se chystá na maturitní ples a snad nejvíc se na něj těší Donna (Brittany Snowová), která před třemi lety prožila děsivou tragédii. Netuší ovšem, že psychopat, jenž vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a chce si definitivně vyřídit účty...  Před třemi lety se Donna Keppelová (Brittany Snowová) stala svědkyní toho, jak zběsilý zabiják (Johnathon Schaech) vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože scény z minulosti dívku stále děsí, těší se, že slavnostní večer prožije s přáteli, mezi nimiž se cítí v bezpečí. Je tu však něco, co Donna neví…Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne vražednému řádění. (oficiální text distributora)

Shay

Působilo to na mě trošku jednoduše, ale za to to bylo napínavé a skvěle vymyšlené. :) Určitě se jednou podívám zase. ()

smazilek

Má pubertální dcera byla nadšena - pro ní skvělé téma, bezva prostředí a hezcí herci. Pár lekavek jako třešnička na dortu. Já s ní toto nadšení nesdílím, nicméně své diváky si tento film určitě najde :-o))))) ()

kosak

Fuj,strašná ,ale opravdu strašná nuda.Nedám odpad jen pro mírné a občasné napětí.Naprosto zbytečný film. ()

bee.el

Příliš vřískající maturantky, jejich příliš hloupí partneři, vrah zřejmě se zvláštními schopnostmi (ubodá několik lidí a nikde po nich ani kapička krve, pohybuje se tiše jako elf a zřejmě nesmírně rychle, i když schovává tělo), skupina debilních policistů (tady máte podobiznu vraha... hm, jasně, než utekl z vězení měl afro a vousy, ale zaručeně tak vypadá i teď)... plus proč před domem, do kterýho míří sériový vrah, čekaj tři policajti? a když opravdu přijdou na to, že už tam vrah nejspíš je, proč tam jede ten hrdinný černoch sám a celá ta rozkošná zásahovka, který s ním prohledávala hotel jak kráva (stihli to asi za deset minut), taky sakra nejede do toho domu? Přidejte si ukňouranou hlavní hrdinku, pár idiotů a to, že je odzačátku jasné, kdo přežije (když vidíte snubní prstýnek v hororu, je na 100% s jedním ze snoubenců ámen)... Původně jsem doufala, že zápletka bude sice jako u strašlivý spousty filmů, ale že si všichni budou jenom myslet, že vraždí ten uprchlý vrah, ale přitom by to byl někdo jinej... aspoň bych se těšila nakonec, kdo je ten maniak... Jakejkoli díl kriminálky je akčnější, jakékoli Myšlenky zločince děsivější než tohle. Málem jsem nedokoukala. ()

IKOLA

Nikdy som nepochopil aký má zmysel robiť horory neprístupné do 13 rokov. Asi tak hodina krátkej stopáže je venovaná nudným žvástom blbých teenagerov a posledná polhodina je preplnená nezaujimavými vraždami s prepáleným finišom. Ako film dopadol ma mrzí hlavne preto, lebo toto je jeden z mála slasherov, ktorý sa do kín dostal, ale príliš dobré meno žánru ako takému neurobil. Veľká škoda. ()

BigJohn02

Nic moc, nuda, klišé, přiblblé lekačky, vraždy nožem bez kapky krve na podlaze... Navíc mi není jasné, co na té průměrné holce vrah viděl, že z ní tak šílel. Byla tam spouta daleko hezčích a přitažlivějších. Dva body ale dávám, mám rád studentské vyvražďovačky. ()

Martinaa.Tru

kolikrát je tento typ hororu zfilmovaný ? Nespočetkrát. Kolik z nich je úspěšný a dá se na to dívat bez pobavení ? ani jednou a tak to bude...prosím už netočte takový kraviny... ()

Dexies

Mno to prostě ne, ne a ne ... blbej film od začátku do konce, děj předvídatelný, atmosféra žádná, pár dobrých akcí, ale toť vše :( ... herci nudní, žádnému jsem nefandil, ani záporákovi, výprava odjela asi do Kanady, jedna * za pár akciček a konec konců jsou i mnohem horší filmy ... ()

PORTER44

Bezduchá vyvražďovačka na maturitním plese bez napínavější atmosféry ani herecké výkony nestály za moc.Psychopat který každou oběť párkrát bodne nožem a žádný zvláštní efekt nebo nápad. ()

evelouch

Dobře, děj filmu je sice trošinku klišé-ale pěkné klišé! Vrah byl charismatický(nechápu, co se na něm Brittany nelíbilo(-: Před lety vyvraždil její rodinu, protože ho odmítla, ted utekl z vězení,aby Britt připravil to nejlepší překvapení na maturitním plese.....Začátek mě navnadil,herci zrovna tak, a děsivá honička ve večerní robě začíná! Brittaniny přátelé na tom nebyli zrovna nejlíp.Jejich smrti byly vždy dokonale promyšlené,až z toho mrazilo. Nejvíce se mi líbila vražda Lisi na rekonstruovaném patře....Maturitní ples je v Americe vždycky děsně drahá záležitost. Krásné oblečení,dokonalý mega obří luxusní hotel, ani limuzína nechyběla. WOW!Přimíchejte k tomu karikaturně zlého bezcitného vraha, který chorobně touží po pěkné hlavní hrdince, a výsledek slasheru Nelsona McCormicka patří k mému nej filmu!Tenhle teen slasher stojí za to- má te-li rádi slashery, romantiku,dobře končící horory a lekačky.:) ()

Thoki odpad!

To jako vážně, týpek uteče z vězení, za krátkou dobu se dostane tak daleko a čistě náhodou se objeví na místě, kde zrovna málem oběť má svůj maturiťák?! :D :D :D už jsem jen čekal, kdy se řekne, že jsou v oblasti 51. Některé vraždy a rychlost, jakou je schopný vytáhnout třeba mrtvolu na strop za 3 sekundy.. Tohle je asi jako Rychle a zběsile a jejich nekonečná runway.. ()

IamWerca

Milujem horory aj ked asi tento nie je taký 100 percentný ale až na nejaké vraždy ktoré sa vrah spáchal bez značného dôvodu a kopírovanie iných hororovú mňa osobne film pobavil na 3 hviezdičky. Nechápem ako ho nikto nemohol spoznať a ako tak ľahko po vraždách sa dostal von len bohužiaľ tak nefungujú len filmy ale aj skutočný život v tomto svete čiže je to šokujúco veľmi realistické ()