Ach, ty vraždy!

všechny plakáty
TV spot 1
Česko, (2010–2012), 10 h 59 min (Minutáž: 87–100 min)

Režie:

Zdeněk Zelenka

Scénář:

Zdeněk Zelenka

Jiřina Bohdalová, Václav Jílek, František Němec, Filip Blažek, Jiří Schmitzer, Josef Dvořák, Jan Hrušínský, Viktor Preiss, Petr Kostka, Martin Kraus (více)

Epizody(7)

Doktorka Kalendová, advokátka v důchodu, často pomáhá svému vnukovi Kamilovi, nepříliš šikovnému policistovi, řešit vraždy. Nebojí se vyšetřovat v přestrojení, v čemž jí pomáhá i to, že je ochotnicí a má spoustu kostýmů. (Česká televize)

Fash

Byt tam kdokoliv jinej,...Jirina Jiraskova, Jarka Obermaierova, nebo klidne Nina Diviskova,...ale prosim uz ne madam Bohdalovou. ()

andaAanda

nejzvrhlejší na tom je, že ČT tyhle několik let starý vykopávky vysílá znovu a znovu jako novinky a že ony v kontextu vážně jako novinky působí... ()

Naive

Jak je J.Bohdalová výborná herečka, tak je "vnouček" V.Jílek totálně mimo, tak stupidní a naivní role, to se snad nedá ani vymyslet. ()

anevanu

já mám ráda Bohdalku v díle s Pepou Dvořákem byli kouzelní...detektivní zápletka je lehoučká ,ale beru to,že v popisku je krimi i komedie za mě víc komedie než krimi,ale bavilo mě to ()

ohneta

Oddechový seriál u kterého se příjemně bavím. Bohdalka je tam pro mě hodně příjemná, ukazuje své bohaté herecké umění. Fakt se mi po dlouhé době opět líbí a zvládá vše dokonale. Různé postavy i dvojrole. Za mě něco mezi 3-4 hvězdama .. Fakt se bavím a těším se na každý nový díl . Kvůli 6. dílu , jsem se rozhodl ke 4 hvězdám.. fakt mě to baví .. a komu se to nelíbí, ať se dívá třeba ..... na něco jiného :) ()

elma

proboha ten Jílek je tak mizerný herec, to nevím, komu musel zadek políbit, aby dostal tuhle roli. Tak špatného herce už jsem opravdu dlouho neviděla. ()

wooloong

Když dvojici hlavních hrdinů odpustíte tu donebevolající tupost a vezmete to na milost jako frašku se slabou detektivní zápletkou a mnoha převleky, dá se u toho docela dobře žehlit. ()

a.mala

Nejhorší jsou aktivni důchodkyně - téhle se ale nedivím. Důvod je prostý - svého vnuka - kriminalistu na baterky - miluje a navíc je všemi mastmi mazaná. Snaží se, po něm a pro něj věci narovnávat, což  je trochu podivné. Václav Jílek má, bohužel, amatérský projev, a ještě k tomu hraje snad nejpitomějšího kriminalistu. Za to ale nemůže, to je věc scénáře :-( ()