TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Hyger odpad!

Viděl jsem jednu část. Musím Primě gratulovat, vysílat bulvár a drby o českých "celebritách" na závěr večerního zpravodajství, to se může stát jenom v Čechách. HNUS. Jestli se na to ještě někdo dívá, tak se kupodivu ani nedivím. Ideální zábava pro lidi, kteří se bavili u Vyholených a Big Brothel(a). ()

Olík

Tento pořad dost vypovídá o situaci v naší republice i nás samotných. V době, kdy jsem sužování přírodními katastrofami, a nevíme, jestli vůbec dostaneme důchod, či hůře jestli se ho dožijeme, nás strašně zajímá, jestli si našich horních desetitisíc, kterých se naše existenční problémy netýkají, dali k snídani jahodovou nebo malinovou marmeládu. Jednu hvězdičku za časté obrázky polonahých těl našich krásek. ()

Liwr odpad!

Jiří Pomeje sledovanost pořadu zvedl, proto nedávej na první dojem a zkoukni pár dílů, hodnocení za tři, občas se tam i mezi těma žvástama nájde něco kloudného... ()

Mr.FreeZer

Pohled televize Prima většinou do soukromí známých osobností. Dvě sličné moderátorky, které se nemají zrovna v lásce. ()

cerbygerby

Tak tohle mě dost pobavilo - Nedávný večírek VIP zpráv byl jedno velké fiasko. Na moderátorky pořadu o českém showbyznysovém dění a jejich autogramiádu Martinu Gavriely (32) a Ivanu Gottovou (34) se přišlo podívat jen 12 lidí! Je se však čemu divit? Jedna hvězda za snahu :) ()

lxbch odpad!

PR uvadajících. My o tom víme více a rozhodně si to nenecháme pro sebe! Více ve VIP zprávách přesně za 1 min 45 s 176 setin. ()

miawallacova odpad!

Bartošova si uprdla Krampolové do obličeje, Kakáta Hanychova jim rozkousala řasenky... Informace o lidech kteří si myslí,(pokud myslet dokážou), že jsou středobodem vesmíru. A České buchty jim to samozřejmě závidí. Při sledování tohoto pořadu mi samovolně klesá IQ a teče krev z ucha. ()

Drom odpad!

Zavolejte ještě dnes a získejte slevu 99 %! Bulvár nyní v kapané podobě! Také vás obtěžuje chodit si kupovat výživné čteni do stánku? Nebaví vás číst a sníte o pohyblivém obsahu s komentářem? No to je sen snad každého. A ta papírovost! Ano, to si dovedeme představit. Je čas na změnu! Stačí pustit televizi a už se to valí! To je neuvěřitelné Horste! VIP!!! Volejte IHNED!!! Ke každé objednávce lobotomie zdarma?!? ()

sigf07

Beru to jako náhradu za "zvířátko na konec" a vyjímečně se tento pořad snést dá. Sympatické je, že se tvůrci nezaměřují jen na zprávy typu "kdy kdo kde s kým a jak", ale řeší se i premiéry českých filmů a občas některý režisér plácne nějakou zajímavost z natáčení. Jen ta moderátorka by potřebovala vyměnit. I když chápu, že žít s nálepkou "ta Gottova ženská" nemusí být zrovna lehké. Otázkou je, zda je nálepka "ta káča z VIP zpráv" posunem k lepšímu. ()