Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

George Stobbart

Totálny úlet a podobná haluz ako (ne)obľúbená jednotka. Páčilo sa mi to ale ešte viac, pretože predtým sa Asylum akoby ešte celkom nevedelo rozhodnúť, či pôjde v klasických šľapajách svojich filmov, alebo sa to na všetko vyserie a absolútne utrhne z reťaze. Tu už bolo tvorcom jasné akým smerom ísť a tak sa akoby uvoľnili a nechali debilitu (v tom zábavnom slova zmysle) víťaziť. Už to síce nie je ten konzistentný pobrežný úlet ako prvý diel, ale miestami to pôsobí ako zlepenec scén z viacerých filmoch, v ktorých sa pretŕča kopa známych béčkových tvárí a užíva si to. Ja som si to užil tiež a dúfam, že príde aj trojka, pretože toto už nie je len paródia na žraločie filmy, ale vydarená paródia na xy (nielen) hororových subžánrov, do ktorých si Sharknado 2 surovo nabilo žralokov, tam kde ich človek nikdy predtým nemal šancu vidieť. ()

Davies182

Zplodit něco tak šíleně dementního a zároveň zábavného, tomu říkám umění! Účel "snímku" snadno objeví každý, kdo k němu zasedne s minimálně dvěmi promilemi alkoholu v krvi. ()

dr.horrible

To sa nedá opísať. Nedá sa vybrať jedna najlepšia hláška, najhorší herecký výkon, najväčší nonsens. Použijem teraz klišé jak žralok, ale fakt to asi treba len vidieť a vydať svoje mozgové bunky napospas. Nech už je trojka! Alebo radšej ne - ()

Janek

Dlouho mě nic tak nerozesmálo. Sharknadu se povedlo to, co se nepovedlo žádné parodii za posledních deset let. Slzel jsem smíchy. A chci třetí díl! ()

Terva

CITÁT - Nemůžu se víc bavit. Skoro jsem zničil Los Angeles a sežral mě žralok.......... Díra v letadle, pasažéři by měli začít rychle opouštěl letící stroj. To se však nestane, by naopak, žraloci si najdou cestu dovnitř. Nikdo je nezval, ale oni stejně ukusují hlavy. Asylum, ano Asylum, vypněte mozek nebo o něj přijdete. CITÁT - Všichni se držte!!!....... Hned od začátku se něco děje, samá akce, sranda a dobrá hudba. Smát se prostě musíte i smrti. Létající žraloky zvládne jen Asylum. Triky samozřejmě na úrovni TV produkce, dialogy někde na úrovni houpacího koně a herci, no ti se houpají na tom koni. CITÁT - Nějaká obrovská krysa chtěla chytnou metro....... Los Angeles už si své Žralokonádo užilo a teď sharkattack přímo v New Yorku. Úvodní letecká scéna vám lehce polechtá bránici, ale až uvidíte žraloky v New Yorském metru, to už budete mrtví smíchy a až uvidíte závěrečnou scénu, bude potřebovat přebalit. Tohle je prostě geniální scénář. CITÁT - Utíkej!!!!......... Je vidět, že si žraloci natáčení užívají. Neustále se šklebí do kamery a maj velký apetit. Žerou hlavně New Yorkčanský mozky. CITÁT - Nechci nikoho strašit, ale vypadá to, že na New York se blíží žralokonádo stupeň 5............ Už se moc rozepisuju, tak stručně - je to blbost, ale tak srandovní, že jsem to dokoukal a slušně se u toho zasmál. Je to katastrofická komedie. CITÁT - Žraloci se po dopadu budou hromadit do výšky pěti centimetrů........ Geniální jsou závěrečné titulky. Místo běžných deseti minut trvají jen třicet vteřin, ale obsahují veškeré informace, jako běžné filmové titulky. Pokud si je chcete přečíst, musíte si je stopnout. CITÁT - Žralok!!!!! Potřebuju motorovou pilu!!!....... ()

Andersis

Naprostá sračkoidní bomba :) Akce, akce a akce. Žraloci všude kam se podíváš a jedna nepochopitelná scéna za druhou. Tak si rychle užíjme modrou barvu, než se k tomuhle při.erou magoři co a filmoví chudáci, co od tohodle čekají Schindlerův seznam a strhnou to do černých barev. Protože i naprostý imbecil ví, že tohle žádný geniální scénaristický výplod nebude. ()

kaylin

„Sharknado 2: The Second One“ je další béčko, které osobně považuji za velmi zábavné. Je to přehnané, je to ujeté, ale pokud do tohoto jdete s tím, že dostanete seriózní film, tak jste asi něco přehlédli. Tenhle film je vtipný, má geniální scény, a že je klišovitý a místy trapný, to se prostě očekává. Navíc v tomhle případě to rozhodně není v jinak velké míře. Skvěle jsem se bavil a chci trojku! ()

ben666

Tak tohle byla bomba :) žraloci všude kam se podíváš ( v letadle, metru, na stadionu i na schodech v mrakodrapu) , jedna nepochopitená scéna za druhou , hlava sochy svobody co pronásleduje hlanví hrdinky , spomalená scéna s motorovkou , bruska místo ruky no já umíral smíchy . Tohle umí jen borci od Asyla. ()

stration

A je to tu zase. Naprosto neodolatelný nápad a ztvárnění od králů braku, studia Asylum. Tentokrát ještě debilnější, přehnanější a víc heroické. Ke konci jsem se přistihl, že je mi dokonce trochu líto, že film končí. Ovšem chystá se třetí díl a údajně s božským Davidem Hasselhoffem, který už nejednou prokázal, že si s podobným žánrem (rozuměj komedií) rozumí - Piraňa 3DD, Sponge Bob. Už se nemůžu dočkat. ()

AlistairMir

Zubatá zkáza se vrací a z nebe nám zase prší žraloci tentokrát v samotném NY a je to opět absolutně pitomé, ale pro mě neskutečně zábavné. Absolutní odvaz kterej se nebere ani trochu vážně. Už u první scény jsem pořád čekal kdy se Ian probudí s tím, že se mu to celé jen zdá a ono ejhle ono se mu to nezdálo ona se ta šílenost fakt děla. Tara zde dostala bohužel méně prostoru než v jedničce, ale nebojte pánové nakonec si i jí užijete a její vytuněná ruka mě fakt dostala stejně tak Ian ke kterému začíná motorovka patřit stejně jako k dacanovi jménem Leatherface. Šílenější než jednička pokud to vůbec jde a jasná ukázka že na ŇůJórčany jsou žraloci krátcí. ()

kinghome

Je vtipný koukat na to rozdílný hodnocení, ano je to béčkovej možná céčkovej film, ale jako komedie to slouží naprosto úžasně a přesně o tohle těm lidem v Asylumu jde, fakt jim nejde o to, aby na tom vydělali, vědí že točí sračku a prostě jí natočí tak, aby se lidi mohli zasmát, což se u mě teda povedlo. Scéna s motorovkou, ten zpomalenej záběr, já chcípal smíchy :D Je to hrozná sračka, ale je to sračka, která je vtipná a nenudíte se ani chvíli, uteče hrozně rychle a je to prostě boží. Hrozně moc nereálný, poslední scéna v tornádu je taky hrozně libová, mě se to fakt líbilo. ()

Micro41CZ

Nejepičtější film, jakej sem kdy viděl. Každá sekunda je tak neskutečně nabitá... Nervydrásající chuťovka až dokonce! ()

lykan9

Ještě zábavnější a bláznivější než jednička. V jedničce se možná ještě moc nerozhodli, zda téma pojmout vyloženě jako parodii, ale zde už je jasné kam projekt směřovat. Je to totální šílenost a úlet a já se ohromně bavil :-) ()

borec999

Pri dvojke už tvorcovia lepšie pochopili, prečo diváci dobrovoľne pozerajú takéto výplachové, stupídne béčka a doručili nám dielo, ktoré sa neberie vôbec vážne a niekedy ide až do absolútneho absurdna. Avšak zároveň musím uviesť, že na rozdiel od takej 4ky a 5ky som tu cítil množstvo nových nápadov, kreativitu, ale aj istú mieru nazvime to sebareflexie (boli tu miestami šialené situácie, ale v znesiteľnom pomere s ostatným dianím a ako celok to nepôsobilo tak prekombinovane ako niektoré neskoršie diely). Dej sa presunul do New Yorku(chválim) a máme tu viac žralokov, viac akcie, viac Iana Zierienga s motrovkou, absurdnejšie a vtipnejšie zabitia a len nutné minimum dejovej vaty, ktorá aj tak nikoho nezaujíma. Kvalitou je to samozrejme veľmi zlý film, ale nemôžem si pomôcť. Tak dobre som sa nepobavil už dlho , a preto nemám problém ísť s hodnotením vyššie ako u 1. dielu a prihodiť aj štvrtú hviezdu. Pretože dvojka skutočne je lepšia ako jednotka. 70% ()

keoma26

Jeden z nejlepších nejhorších filmů všech dob, při natáčení nebyl zabit ani jeden žralok, jinak to ale tvůrci zabili celý ... ()