Případy pro Lauru

(seriál)
  • USA The Mysteries of Laura (více)
Mysteriózní
USA, (2014–2016), 26 h 56 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jeff Rake

Joey Newman

Debra Messing, Josh Lucas, Laz Alonso, Janina Gavankar, Patrick Breen, Enrico Colantoni, Christine Kelly, DonnaMarie Recco, Miriam Shor (více)

Série(2) / Epizody(38)

Laura Diamond patří k nejlepším detektivům oddělení vražd newyorské policie. Když zrovna neřeší kriminální případy, je matkou dvou nezvedených kluků - dvojčat a snaží se nějak vycházet s Jakem, svým bývalým manželem, který se na okrsku stal jejím šéfem. (TV Nova)

Lavinia

Detektivka a mamina dvou hajzlíků, na stejném pracovišti jako její ex-manžel a nynější šéf, balancuje mezi rodinou a prací ve stylu: Jsem tak trochu cumploch, ale všechno stihnu. Ona neupravenost dost kontrastuje s perfektním makeupem a dobrým účesem, ale i tak je osvěžující vidět ženskou v roli policajta, která nepronásleduje zločince na 15-cm- podpatcích, nepřepadává dopředu pod váhou poprsí a není silně podvyživená. A proto ano, docela jí tu policajtštinu věřím a sakra se bavím. ()

SolamBee

Vyvážit vyšetřování vražd a komedii je vždycky ošemetná věc, a tady se to hodně nepovedlo. Kdo chce sledovat kriminálku, toho budou deptat rádoby komické situace doma, a koho naopak zajímá téma nesourodé rodiny, ten si raději zapne jednu z mnoha letošních bezkrevných komediálních novinek, které právě na tomhle stojí. Pro mě jedna velká rozpačitá nuda. ()

Sharleen

Keď som na tento seriál narazila, pozrela som si to dokonca len preto, že som prvýkrát od The L Word niekde zazrela Janinu Gavankar alias Papi, čo potešilo. Vtipné, že je to zaradené do žánru "mysteriózny", je to taká klasická béčková kriminálka a čo si budeme hovoriť aj blbosť. Ale keď to tak aj beriete a postavy vám nie sú úplne nesympatické, tak sem - tam sa to pre pobavenie pozrieť dá. ()

• Ve stejném ateliéru policejní stanice ze seriálu Případy pro Lauru se také natáčel seriál Lovci zločinců (od r. 2011). (kytka.patrik)