Reklama

Reklama

Případy pro Lauru

(TV seriál)
  • USA The Mysteries of Laura (více)
Mysteriózní
USA, (2014–2016), 26 h 56 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jeff Rake

Hudba:

Joey Newman

Hrají:

Debra Messing, Josh Lucas, Laz Alonso, Janina Gavankar, Patrick Breen, Enrico Colantoni, Christine Kelly, DonnaMarie Recco, Miriam Shor, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(38)

Laura Diamond patří k nejlepším detektivům oddělení vražd newyorské policie. Když zrovna neřeší kriminální případy, je matkou dvou nezvedených kluků - dvojčat a snaží se nějak vycházet s Jakem, svým bývalým manželem, který se na okrsku stal jejím šéfem. (TV Nova)

Recenze (13)

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Detektivka a mamina dvou hajzlíků, na stejném pracovišti jako její ex-manžel a nynější šéf, balancuje mezi rodinou a prací ve stylu: Jsem tak trochu cumploch, ale všechno stihnu. Ona neupravenost dost kontrastuje s perfektním makeupem a dobrým účesem, ale i tak je osvěžující vidět ženskou v roli policajta, která nepronásleduje zločince na 15-cm- podpatcích, nepřepadává dopředu pod váhou poprsí a není silně podvyživená. A proto ano, docela jí tu policajtštinu věřím a sakra se bavím. ()

Sharleen 

všechny recenze uživatele

Keď som na tento seriál narazila, pozrela som si to dokonca len preto, že som prvýkrát od The L Word niekde zazrela Janinu Gavankar alias Papi, čo potešilo. Vtipné, že je to zaradené do žánru "mysteriózny", je to taká klasická béčková kriminálka a čo si budeme hovoriť aj blbosť. Ale keď to tak aj beriete a postavy vám nie sú úplne nesympatické, tak sem - tam sa to pre pobavenie pozrieť dá. ()

SolamBee 

všechny recenze uživatele

Vyvážit vyšetřování vražd a komedii je vždycky ošemetná věc, a tady se to hodně nepovedlo. Kdo chce sledovat kriminálku, toho budou deptat rádoby komické situace doma, a koho naopak zajímá téma nesourodé rodiny, ten si raději zapne jednu z mnoha letošních bezkrevných komediálních novinek, které právě na tomhle stojí. Pro mě jedna velká rozpačitá nuda. ()

Galerie (507)

Zajímavosti (1)

  • Ve stejném ateliéru policejní stanice ze seriálu Případy pro Lauru se také natáčel seriál Lovci zločinců (od r. 2011). (kytka.patrik)

Reklama

Reklama