Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Konečně našel potřebnou indícii k jeho nalezení. Bohužel o ní ví i jeho nesmiřitelný nepřítel (Sean Bean), který má na poklad také spadeno. A tak začíná ten pravý hon, ve kterém zvítězí ten, kdo poklad najde dřív a navíc rozšifruje správný klíč. Která strana nakonec zvítězí? A existuje poklad vůbec? (Warner Home Video CZ)

tančísvlky

S námahou sa dostane konečne ku konci príbehu ,pretože tento film je natočený pre cieľovú skupinu tak 13-15 ročných. Ak nimi nie ste tak sa tomuto dielu zďaleka vyhnite prosím,nič si totiž neodnesiete akurát strátu dvoch hodín života... ()

boaka odpad!

U tohohle filmu jsem netrpel jednou, ale dvakrat, poprve v klidu domova, kde jsem jenom nevericne ziral jaka blbost se to na me vali, podruhe, nedobrovolne v autobuse pri ceste na dovolenou. Tenhle film je hnisajici vred na riti kinematografie, radsi by jsem se poddal temnym choutkam Karla Gotta, nez se podival na tento film potreti, mohl by si se mnou delat co by se mu zachtelo, klidne i tu fintu s leteckou kuklou, vlhkym celerem a slehacem, tak moc tento film nenavidim. ()

Likan7

Pokud vypneme mozek, budeme se s Benem náramně bavit. Nejde o žádnou filmovou událost, ale film funguje, celkem odsýpá, je samozřejmě blbý až na půdu, o tom žádná, ale jak říkám, na sobotní odpoledne k počítači ideální společník, u kterého se budete bavit i díky skvělým hláškám Justina Barthy. ()

netWoor

filmy ala Indiana Jones budu moct vždy, zvlášť, nejsou-li úplně blbé ... tendle film sice na úplné čtyři hvězdy není, ale dlouho jsem v tomto žánru nic lepšího neviděl a tak je dám ... ()

greigor

Velmi svižně natočený dobrodružný akčňák, ve kterém se to jenom hemží WTF momenty, ale takové už filmy s poklady bývají. Tak například mi přišlo úplně nemožný, že nikdo nikoho za celý film nezasáhl pistolí i když se střílelo v každé druhé scéně, někdy i z dvoumetrové vzdálenosti. Mohli si opustit romantickou zápletku. Ale jinak ok snad. Cage se dal přežít a bavil jsem se dobře i když to je hodně dlouhé. ()

Acrobat

To je ono Nicky, ukáž im to! Chudák Bean, Pamätám si ešte na búrlivé diskusie (nás sediacich), či Kruger (nie Freddy) mohla alebo nemohla byť Helenou Trójskou. ()

Ceberus

Standardní pohodová akce, kterou nic nezkazíte - tři a půl hvězdy. Zástup hvězd doplňuje svou hudbou Trevor Rabin, jehož kreace mám s Nicholasem Cagem spojenou od dob Con Airu. A samozřejmě na Diane se kouká parádně. ;-) A mimochodem, co se týká těch vtípků okolo Sean Beana, který prý pravidelně ve filmech umírá, tady přežil. :-D ()

danny_21

Lovci pokladů mají 2 odlišné poloviny, zatímco ta první ( i když s úsměvnou driftující loďkou ) dokáže zabavit a navnadit, druhá se rozlizne do opakujících se honiček a úniků na poslední chvíli. No prostě typická Bruckehimerovská Želvičkovina, kterou táhnou Cage s Beanem - 60 %. ()

Matt007

Naprosto nechápu některé hodnocení tady! Je jasný, že ten film není bez chybičky o tom se nepřu, ale na jednu nebo dvě hvězdy to teda rozhodně není. Je to především parádní zábava a skvělá podívaná, takže vypnout, moc nepřemýšlet a užít si vydařenou honbu za pokladem, sympatické herce a hlavně kvalitní soundtrack. ()

bearmeedek

Na Lovce pokladů 1 mi nesahejte. Komerční dobrodružný film s neustálou akcí, tajemno s kořeny v historii. Co na tom, že je to vymyšlené? Kdo nebere film jako zábavu, ať se dívá na dokumenty nebo na zprávy (to raději ne). ()

quip

"Nicolas Cage protects the Declaration of Independence from stealing by...stealing it." - 'Dude, that's genius! Let's make a movie out of it!' ()

Inozuka

Typická holywoodská jednohubka pro ty, kdo ve škole moc nedávali pozor a nechají si nakukat kdejakou blbost. S vypnutou půlkou mozku si odnesete že: Diane Kruger je pekelná kočka, kterou můžete sbalit, i když máte kouty do půl hlavy, že Deklarace nezávislosti je dokument, co přežije všechno a že otcové zakladatelé byli pěkní vtipálci .... Není to málo, ale také ani kdovíjak moc. ()

rublik05

Po herecké stránce velice sympatický, avšak v ostatních záležitostech čistě průměrný dobrodružný akčňák, jehož největší slabinou je přepálená stopáž a s tím spojené poněkud upadající tempo a postupně se snižující poutavost. U příběhu si nelze nevšimnou množství nelogičností, které se prolínají víceméně celým filmem. Povedl se však solidní soundtrack, stejně jako vtipné dialogy a pěkné exteriéry. O žádnou katastrofu se ani náhodou nejedná, své diváky si snímek Lovci pokladů jistě najde. Já k nim ale bohužel s největší pravděpodobností patřit nebudu. 6/10. ()

Kingjiri

Kvalitní dobrodružný filmy mám rád, jen je škoda, že jich však moc neni. Ono totiž aby dokázaly vážně zaujmout, je z jejich podstaty (náročnost na výpravu, kulisy, akci apod.) potřeba mj. větší rozpočet. Tentokrát se ale povedlo skloubit solidní řemeslo dokonce s hvězdnějšim castingem. Rozhodně jde o jeden z kvalitnějších zářezů v kariéře Nicolase Cage, kterýmu sekunduje pohledná Diana Kruger a potěšil mě i záporák Seana Beana. Akce, mysteriózní atmosféry, hádanek nebo zajímavý výpravy bylo dostatek. Líbila se mi i Rabinova hudba, solidní vizuál a pobavilo pár vtípků. Příběh by moh být ještě o něco propracovanější, zejména jeho logika včetně občasnýho podivnýho chování postav, ale to je zároveň jediná zásadní výtka. Příjemnej popcornovej blockbuster, čtyři slabší hvězdy. ()

Amonasr

Americká vlastivědná pohádka podaná v thrillerovém stylu neprůstřelných hrdinů, kteří dokáží bez úhony kličkovat i hustým deštěm kulek. Odpočinková podívaná, až na ten únavný americký patos. ()

Threepwood

Blbina.Cage a Voight ujdou,zbytek je nudný a nezajímavý.Diana Kruger je příšená herečka a ještě ktomu není vůbec hezká. ()

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Zemřel Christopher Plummer

Zemřel Christopher Plummer

05.02.2021

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

22.06.2014

Legendární producent Jerry Bruckheimer (Mizerové, Skála) už nedělá primárně pro studio Disney. Po několika finančních zklamáních (Princ z Persie, Čarodějův učeň, Osamělý jezdec) mu nebyla obnovena… (více)