Externí recenze k filmu (7)

 • Filmkabi.net (Jan Hlubek) ***

  "Tahle – bohužel čistě spekulativní a z mojí lehce obsedantní, interpretační snahy vycházející – pozoruhodnost Scottova filmu ale samozřejmě nemůže utáhnout celý film. Je to jen formálně-stylový doplněk, které úžasně funguje v Muži v ohni nebo v Dominu. Ve chvíli, kdy se však spojuje s nutností…"

 • Filmpub.cz (Tomáš Vyskočil) ***

  "Skoro se chce zdát, že celá tahle legrace vznikla jen kvůli jedné scéně, která sice nadejde už v polovině filmu, ale je jeho nefalšovaným vrcholem. Hlavní hrdina zde totiž s „přenosným časoprostorovým okem“ jede zběsile po dálnici (v Bruckheimerově oblíbeném automobilu značky Hummer) a…"

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) **

  "Zdali mělo být Deja vu nějakým pokusem obou pánů dostat se ze škatulky „bezmyšlenkovitý popcorn“, nepodařilo se to kvůli několika zásadním nesmyslům, které většinou pramení z nedotažení samotné myšlenky cest v čase. S tímto fenoménem se totiž pojí především dvě základní otázky – determinismus a pak…" (více)

 • Kinema.sk (Vladimír Kurek) ***

  "Ak som spomínal (?), že nesúhlasím s porovnaním s MR, úplne súhlasím s tým, že záver filmu, je zbytočne naťahovaný, bočné línie začnú svojou nedotiahnutosťou kričať (aj vy by ste ponáhľajúc sa zachrániť trajekt, išli najskôr do sprchy, vykúpať sa, prehodiť pár viet?) a rušiť tak dovtedajší zážitok.…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  "Celou dobu máte podezření, že je vlastně dost o ničem a... nakonec se to všechno potvrdí, přičemž scénář nechá okna dokořán, aby si šílení geekové na diskuzních fórech mohli vyprávět o tom, že to možná bylo úplně jinak a dodali tak celému humbuku nový rozměr. Některé teorie vznášející se kolem děje…" (více)

 • Premiere.cz (Ondřej Hokr) ****

  "Představte si skvělou automobilovou honičku s někým, kdo jel po stejné silnici před pár dny. Že to zní absurdně? Právě na takovýchto paradoxech film stojí, a dokud jsou zdrojem napětí, funguje vše výborně. Jenže Carlin ví málo o prolamování časoprostoru a nebojí se zeptat. Kolegové z FBI mu potom…" (více)

 • Tiscali.cz (Petr Koten)

  "Režisér Tony Scott rozlámal už tak komplikovaný děj na drobné zlomky, které postupně odkrývá a sestavuje dohromady. Podobně rozvolněnou strukturu vyprávění si Scott vyzkoušel už u předchozího Domina (2005). Na rozdíl od bujaré hříčky, jež chce atakovat divákovy smysly, ale už nikoli jeho…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace