Parta spolužáků a přátel se chystá na maturitní ples a snad nejvíc se na něj těší Donna (Brittany Snowová), která před třemi lety prožila děsivou tragédii. Netuší ovšem, že psychopat, jenž vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a chce si definitivně vyřídit účty...  Před třemi lety se Donna Keppelová (Brittany Snowová) stala svědkyní toho, jak zběsilý zabiják (Johnathon Schaech) vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože scény z minulosti dívku stále děsí, těší se, že slavnostní večer prožije s přáteli, mezi nimiž se cítí v bezpečí. Je tu však něco, co Donna neví…Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne vražednému řádění. (oficiální text distributora)

Mihail123

100 krát ohrané klišé v tej najstupidnejšej podobe. Bez nápadu, originality, napätia a hlavne bez poriadneho vraha (úchylný učiteľ zaťažený na priblblú americkú blondínku...). K uzúfaniu nudný takmer 90 minút trvajúci "horor". Ešte že moja stužková dopadla lepšie. ()

Antek

Vymydlená vyvražďovačka, v níž roli záporáka ztvárňuje hezounek, který by svým prázdným pohledem vyděsil leda tak módní návrháře. Minuty utíkají, vraždy (s minimem krve) postupně vybíjejí z plátna postavy s opravdu nízkým IQ, po chodbách hotelu pobíhá policista s IQ ještě nižsím a atmosféra se šla schovat někde do šatníku. Horror? Určitě. Když Vás více zajímá, kdo vyhraje Nejkrásnější pár maturitního plesu, místo toho, abyste řešili jak celé to nudné vraždění dopadne (natož jak to dopadne s tou nesympatickou husičkou v hlavní roli) tak to rozhodně horror je. A s velkým H. ()

Tereza666

Dávám pouze 1* a to za vraha. To byl asi jedinej sympatickej člověk v tejhle kravině! Strašná blbost. Horzné výkony a extrémně rychlý konec. Zbytečná ztráta času! ()

Danny F.

Klasický, čistý a učebnicový slasher, kterému nic nechybí ani nepřebývá. Typický narušený týpek, krásná hlavní představitelka, postupné likvidování mladistvých a plno poldů kolem. 55% ()

Guzo

Vcelku solidní vyvražďovák, který splňuje všechno, co od něho můžete čekat a ještě tu hraje B. Snow, která film zvedá hodně nahoru. Po herecké stránce sice nijak nevyniká, ale rozhodně jí to tu hodně sluší.. Původní film jsem bohužel neviděl, tak nemůžu srovnávat, ale od filmu tohoto typu asi víc než je tento čekat nelze. ()

jitrnic odpad!

Tak tohle je ta nejpitomější vyvražďovačka, kterou znám. Logickými nesmysly by se dal popsat arch papíru, nejvíc pak vadí fakt, že scénárista nepovažoval za důležité vymyslet pro vraha alespoň průměrně pravděpodobný motiv. Vrah je posedlý mladou dívkou a lidi okolo ní vraždí prostě jen tak. Nemáme důvod fandit ani vrahovi, ani nikomu ze studentů, ani nikomu jinému, vraždy jsou všechny na jedno brdo, nelekl jsem se ani jednou, to že přijde potenciální lekačka, víme dlouho dopředu. Provar. ()

jefff

Ubohá americká vyvražďovačka, kterých je stále víc a víc a my diváci, se v tom nepřeberném množství sraček musíme hrabat, aby jsme něco kloudného našli. A ono nic. Prom night, je nejen remake, nejen hodně slabý remake, ale i naprosto zbytečný film. Lekačky už stokrát vyděné, takže lze předpokládat kdy se leknete (např. ze vzlétnutí holubů se mi už dělá špatně). Herecky opět nic zajímavého (kde jsou časy Bruců Campbellů, Jamie Lee Curtis, Robertů Englundů atd.). Alespoň oproti některým jiným hororovým blbostem je ústřední hrdinka docela sympatická a nechová se (až na pár vyjímek) úplně idiotsky. Prom night nedoporučuji ani se zavřeným okem, poněvač na nic zajímavého jsem v devadesáti minutové stopáži nenarazil, co by stálo za strávený čas. ()

iantomasik

Jediné, co tu za něco stojí je soundtrack. Jinak před vámi běží mix všech myslitelných hororových a krimi klišé (což by nevadilo), který jimi zcela neschopně mrhá (a to vadí). Nic tu nefunguje - scény neděsí, mrtvoly neznechucují, postavy nevyvolávají sympatie, rádoby překvapení nudí. Pokud jste v životě neviděli americký hororový remake přidejte hvězdu, jinak k čertu s tím. ()

zolo23

Bohužial nič nové pod slnkom. Všetci sme vedeli ako tento príbeh bude prebiehať, kto zomrie, kto sa zachráni atď.. Lakacie scény typu otvorím zrkadlo nič - zavriem zrkadlo niekto za ním je už úbohé. Je až neuveriteľné, že scenárista nevymyslel ani jednu prekvapivú scénu, ktorá by v tomto jednoduchom filme zaujala. Škoda času. ()

Smileface

Jedna velká nuda, která nepochopitelně stála 20 milionů dolarů a ještě nepochopitelněji vydělala padesát. Horrorových momentů je ve filmu poskromnu, strašidelný ani jeden. Místo toho dostanete tunu nudné vaty ve formě rozhovorů jak z Beverly Hills 90210 a vraha, který za celou stopáž nědokáže nikoho skolit alespoň trochu zajímavým či nedej bože originálním způsobem. Vše ostatní zůstává na průměru podobných filmů i když naivita tohoto kousku si říká o Nobelovu cenu za blbost. ()

bloodvomit odpad!

Naprostá totální prostoduchá sračka hollywoodského stylu, přesně podle kopíráku. Místo dialogů bezduché bláboly tudíž vata, když si nepustíte zvuk o nic nepřijdete. Nepouštějte si to, nekoukejte na to! ()

sedm.1

Onu jedinou hvězdičku této příšernosti jsem se rozhodl dát z milosrdenství,a to kvůli ještě docela snesitelnému Johnathonu Schaechovi,který mě ve své roli jediný dokázal přesvědčit,že si to celé ze mě nedělá vlastně jenom prdel.Ikdyž ve finále jsem měl stejně obrovskou chuť dát úplný ODPAD!,neboť jeho postava nakonec byla zneškodněna a nedokázal vybít všechny ty ubožáky v ostatních rolích.Maturitní ples se od prvních minut pro mě stal jednoznačně tím nejhorším hororovým počinem minimálně posledních deseti let.Ikdyž je zároveň chyba označovat tuto trapnost za horor,žánrově jde totiž o čistokrevný thriller televizního ražení.S hororem toto nemá vážně absolutně nic společného,tedy když nepočítam za horor to sledovat.Nepovedlo se tu ale prostě zkrátka vůbec nic.Bylo to natočeno naprosto nevýrazně,nudně,totálně bez atmosféry a napětí,s tunou klišé,ovšem zároveň v provedení té nejhorší možné kvality a s castingem,který vsázel snad jen na nesympatičnost herců(B.Snow jsem přál smrt od prvního záběru,ostatním až od druhého!).Samotná zápletka je pak pouhou ukázkou scenáristické neschopnosti vymyslet něco,co by vyloženě neuráželo.A mě Maturitní ples urážel po všech stránkách.Katastrofálně natočeno,katastrofálně zahráno,je to katastrofa! ()

Lencha

Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale dám tři :-) Nenudila jsem se a to je hlavní. Mrtvol tu bylo, že nebylo kam plivnout. Pomatený učitel vraždil všechny, kdo se mu dostali pod ruku, aniž by k tomu měl nějaký sebelepší a sebevětší důvod. Protože jediné o co mu fakt šlo byla dívka (vypadlo mi jméno postavy), kterou hrála Brittany. Tady si asi tvůrci řekli, že nebude na škodu, když bude každý, kdo se podívá na vraha, mrtvý :-))) Docela dobrá hudba, příjemná parta lidí, Kellan Lutz - který byl ve filmu jen do počtu, ale i tak mu to tam moc slušelo...OK, tři hvězdy 50% ()

Han22 odpad!

Hrůzostrašná sračka, které se vyhněte obloukem. Teen slasher ve které se hlavní postavy doslova předstihují v demenci (hlavní hrdinka je asi nejhorší) může zachránit jen pořádný vrah. Jenže zabiják je ubohoučký zamindrákovaný učitel!, který přes to dokáže uniknout z hotelu prohledávaném SWAT a ještě přemoci několik policajtů!!! Co tu máme dále? Jo vraždy. Tak většinu z nich neuvidíte, protože jsou mimo obraz a ty co jsou vidět, stojí za prd. Korunu všemu dávají policajti, kteří v plné polní vědí o vrahovi celý film, ale nejsou schopní nic pořádného udělat. No děs, myslel jsem si, že podobné blbosti vymřely v 90. letech a ejhle, vrací se v plné parádě. ()

darwin

Zlaté časy teen hororů už dávno skončily. Prom Night je pouze ubohým pokusem oživit žánr, který vyšuměl už před dobrými pár lety. Bez Cravena, Williamsona a kultovních herců to prostě nejde. ()

Wally

Rozhodně bych tento film neodsuzoval...ano...je to hloupá americká teenagerovská vyvražďovačka, ale neurazí pokud k tomuto filmu přistoupíte právě s tímto vědomím. ()

kikakrystof

Nějaké takové nezajímavé. Když ten vrah někoho zabil tak tam byla vidět jen krev, takže na to, že se píše horor je to slabé. Navíc pár vražd v hotelu(z toho hotelu se mu podaří uniknout, i když všude byli policajti) a pak pár policistů a pak přijde černý policista, který ho zabije a to je konec filmů. Och jak zábavné. ()

bruceman7

Až překvapivě naivní pokus o klasickou teen-vyvražďovačku. Horor? Ani náhodou. Nuda, navíc s nesympatickými protagonisty, ani žádná pěkná gore scéna se nekoná. Poslouží snad jako kulisa, jinak ztráta času. 3,5/10 ()