Melissa a Joey

• USA Melissa & Joey
USA, (2010–2015), 36 h 31 min (Minutáž: 20–22 min)

Melissa Joan Hart, Joey Lawrence, Taylor Spreitler, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley (více)

Série(4) / Epizody(104)

Melissa, která dělá kariéru v místní politice, dostane do své péče děti svých příbuzných, kteří skončili po podvodu ve vězení. Mel se sice chce o děti postarat, ale také chce mít svůj vlastní život. Řešením je najmout chůvu. Co když ale bude tou chůvou muž? (TV Nova)

Plechpetr

Mel a Joey jsou v jistém směru až moc průměrným sitcomem a v tomhle žánru leckdy vykrádají ostatní sitcomy. Zejména pilot a celkově prvních pár dílů je dost na nic. Ale kdo to přetrpí a vžije se, ten nebude litovat. Je to celkem povedené! 1. série 80% ()

West

Na tenhle pohodovej sitcom jsem náhodně narazil v TV, a docela mě chytl.. a tak jsem začal koukat od prvního dílu, abych pochopil celou pointu. Sice to nejsou přátelé, ani dva a půl chlapa, přesto je to zase něco jiného. Melissa, i děcka hrajou fajn , ale celé to táhne sympaťák Joey Lawrence. Myslím že na dnešní dobu dost trefné, když si vemete ženskou a chlapa, a prohodíte jim každodenní náplň a povinnosti - Joey doma s dětma, jako pan chůva, a Melissa jako důležitá radní. A právě tímto twistem svých typických rolí vznikají neobvyklé situace, které jsou hodně zábavné.. A i když nebude mít záchvaty smíchu, tak alespoň v koutku malej úsměv.. Po 2.Serii zvedam na 5* ()

dudo0606

Príjemný seriál s relatívne dobre spracovanými charaktermi, hercami ktorých som si časom obľúbil a originálnym príbehom. Niektoré vlastnosti postáv mi liezli na nervy ako napríklad dosť vysoká namyslenosť u Joeyho alebo občas prílišná afektovanosť u Melissy ale inak ma to bavilo. Taký milý sitcom na zrelaxovanie, škoda že po 4-ej sérii skončil lebo to malo celkom dosť potenciál na pokračovanie. ()

Matyas

Seriál mě ze začátku vytáčel, a byl jsem schopen od dvěří skočit k ovladači, abych ho vypnul/přepnul, ale pak jsem byl nemocný, nesměl jsem se pořádně ani hnout a vybil se mi ovladač (resp. baterie v ovladači), a byl jsem donucen se koukat na tento seriál, a nebyl tak trapný, byl celkem vtipný, pak mě začal bavit, a pak mi nemohla utéct ani jedna epizoda 1. série = 80%| 2. série = 85%| 3. série = 85%| 4. série = 75%| průměr = 81 * 4* ()

Domis93

Fajn oddychovka, místama dobré hlášky, úsměvné momenty. Také je zajímavé vidět, jak se Melissa dostala z role teenanegera se dvěma tetama (Sabrina) do role tetičky se dvěma teenama. Občas v seriálu i udělaj nějakej vtípek na Sabrinu, občas se tam objeví i představitelka Zeldy, jeden díl Halloweenský celý věnovaný Sabrině. Chemie mezi Melissou a Joeyim funguje, herecké výkony Taylor a Nicka jsou super. Z Melissy jde na míle daleko cítit komediant. Jsem zvědavá s jakým dalším počinem přijde nyní, když M&J končí. 4 hvězdy za to, že to splňuje svůj účel docela dobře a 1 extra za Mel ()

AndrewNewman

Mily, sympatický sitkom, ktorým si rozhodne nepokazíte večer. Nič prelomové po dejovej ani hereckej stránke, ale v rámci žánru to má svoju kvalitu. ()

Nicole32

Skvelý seriál. Veľmi príjemná oddychovka, ktorej kraľuje Melissa Joan Hart a Joseph ju krásne dopĺňa. Navyše predstavitelia Rydera s Lennox sú naozaj komediálne nadaný. Seriál bol už v Amerike obnovený na svoju tretiu sériu a je obrovská škoda, že takýchto a podobných komediálnych seriálov sa naše televízie nechytajú. ()

Mery235

...nooo tak k tomuto serialu som sa dostala fakt len nahodou, raz vecer som dopozerala filmik My fake fiance, kde hlavny par boli prave tito dvaja... a nejako som sa prepracovala az sem :) ... a som nesmierne rada, ze sa tak stalo, lebo uz vo filme im chemia neskutocne fungovala, ale ako vidim, naplno sa prejavila az tu... kazdy diel je niecim vynimocny, ich narazky a vrtanie do seba nikdy neomrzi, ide im to stale len lepsie a hlasky su tu uplne vychytane :) ... no viac ako hlasky si vychutnavam ich mimiku... to je neskutocne, co oni vsetko dokazu len pohladom a vyrazmi a gestikulovanim... uzivam si to ako nikdy, niektore sceny sa vazne neomrzia :) ... naozaj som netusila, co ma na tomto seriale az tak drzi, ale myslim,ze som to prave vystihla... no a to radsej nezacnem s tym, aky je Joe neskutocne charizmaticky, sympaticky, sexy....aaaaa tak :) ()

rytir1

Nase kouzelnice Sabrina se pokusila vycarovat druhy pokus udelat ze sebe hvezdu dalsiho sitcomu. Stacilo ji k tomu pujcit si Chuvu k pohledani s Reebou a obsadit fesaka..a uz nadsene fanynky hodnoti 70 a vice procenty. Kdo se ale diva realne, ani jednou se nezasmeje. Velice slaby sitcom. Mel by mela zustat u hrani a nepoustet se do produkce. Vystihla by to nejlepe Janice od Pratel..,,Aaach muuuj bozeeee.. ()

studentice

Tenhle seriál mě zpočátku velmi bavil, byl pohodový, zasmála jsem se u něj. Nicméně poslední dvě série jeho úroveň padá strmě dolů. Je to trapné a o ničem. Škoda, že ho neukončili včas. ()