The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 89
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

TwoFace

Skvělí hosté, super atmosféra a hromada zábavy. To, že jsou všichni hosté zpovídáni současně dává někdy vzniknout parádním situacím. Graham Norton je jeden z nejlepších moderátorů, neuvěřitelně charismatický a zábavný. ()

Bukk

Ta atmosféra je fakt šíleně nakažlivá. Chemie mezi hosty ve většině případů funguje na jedničku a já netrpělivě vyhlížím nové díly. Občasné zapojení z publika pořadu jen přidá a samotný Graham je přirozený a nenucený, což má za následek i uvolněnost show. Jediné, co mě občas zamrzí je to, že při větším počtu hostů se na některé dostane méně. Ale s tím se holt musí počítat. ()

Nolanofil

Neviem či je Graham Norton homosexuál (vôbec som po tom nepátral), má ten typický prejav. Ale inak je to veľmi vydarená show, hlavne vďaka tomu, že všetci hostia sú pozvaný naraz a diskutujú medzi sebou. Vďaka tomu vznikne veľa improvizovaných a vtipných momentov. ()

Teringer

Pro mě nejvtipnější zahraniční talkshow. Moc se mi líbí koncept více lidí najednou na jednom gauči s Grahamem sedícím 'naproti' a nikoliv za stolem, odděleně. Vede to tak k opravdu upřímně zábavným a vtipným diskuzím, které mě vždycky rozesmějí a očividně se stoprocentně nedrží nějakého předepsaného scénáře, za což má plus Graham, který se dokáže skvěle chytnout a reagovat prakticky na cokoliv. Je znát, že hosté se vždy cítí pohodlně a upřímně se baví a to je sympatické. ()

KOZEL84

Asi to je tím,že si tam pozve všechny 3 naráz (někdy příjde ještě 4.) a tak vzniká větší pohoda a víc vtipů.Nestojí to jen na něm a skoro všichni hosti sou fakt vtipní.Až si člověk říká:''Bohatí,krásní a ještě vtipní?Tíí zmrdi!''PS:na videačesky sou nějaké přeložené ()

Noomi

Dokonalé, perfektne vtipné, originálne a niektoré časti sú jednoducho nezabudnuteľné. Graham je môj kráľ v talkshow, všetci americkí hostitelia a moderátori sa majú čo učiť! Británia vedie tak 1000:0...=) ()

sgt.paper

Graham je něco mezi Kimmlem a Conanem. Narozdíl od Kimmla však jeho show nezáleží na hostech a narozdíl od Conana je uvolněnější. I přesto mu však něco chybí, strádá to co má Craig navíc a to šílenství! ()

Hermi14

Graham Norton mě osobně jako moderátor nezaujal tolik, jako třeba Conan O'Brien nebo Craig Ferguson, ale jeho show má perfektní scénář, žádné zdlouhavé monology, žádné aktuality, ani dopisy od diváků, které stejně podstatu talk show netvoří, naopak se tu vždy sejde spousta skvělých hostů, kteří jsou navíc konfrontováni, nikoliv "vyslýcháni" zvlášť, což mi přijde mnohem zajímavější a zábavnější. Hosté se totiž baví i mezi sebou a moderátor tak nemusí neustále otevírat nová témata a "tvořit" rozhovor. Určitě lepší než Leno:-) ()

lemonova

Pôvodne som túto šou začala sledovať kvôli zdokonaleniu angličtiny, neskôr mi dosť prirástla k srdcu. Jej veľkou devízou je uvoľnenosť všetkých zúčastnených. Graham Norton to dokáže.. napriek tomu, že z celebrít vyžmýka aj tie najväčšie faux pas. Pri niektorých rozhovoroch mi tiekli slzy od smiechu a mnohé osobnosti ma aj celkom (väčšinou milo) prekvapili. ()

Mouchal

S upřímným srdcem můžu říct, že show Grahama Nortona se mi ze všech talk-show zamlouvá nejvíc. Hosti zde působí velmi uvolněně a nebojí se zde rozpovídat absolutně o ničem, co jim přijde na mysl. K tomu velmi sympatický homo-moderátor, který vysloveně nepřehrává (tak jak to často předvádí například Conan), ale rozhodně nenudí a baví se vždy se všemi svými diváky (možná bych i řekl, že dokonce víc). Atmosférou tedy celá show působí spíše jako přátelé na pivě, vypravující si své povedené historky. Pokud máte dlouhou chvíli a nemáte chuť na sálodlouhé monology plné zoufalé nudy od rádoby vtipných hvězd, sáhnutím po "kecárně" tohohle vykutáleného chlápka neuděláte chybu. A skvěle se pobavíte. A o to v tomhle přeci jde nejvíc, ne? 90 % ()

Hashirama

Svěží a stylová alternativa amerického talk-show formátu, akorát britská, čili zákonitě mnohem víc cool, vtipná, nadnesená, uvolněná...zkrátka ostrovní každým coulem. Pro ranní posezení u klobásy s fazolema a krvavým pudinkem není lepší možnost, jak uvidět své oblíbené filmové hvězdičky. ()