The Graham Norton Show (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2007, 60 min

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon, Helen Mirren, Amy Adams, Robert Downey Jr., Chris O'Dowd, John Waters, Minnie Driver, Daniel Radcliffe, Chris Pine, Hugh Grant, Greg Davies, Simon Amstell, Jack Whitehall, Karen Gillan, Matt Smith, Adele, Lee Mack, Kara Tointon, Ellie Goulding, Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Jennifer Saunders, Rhod Gilbert, Christina Perri, Lily Allen, Cheryl Cole, Robin Thicke, Jake Bugg, Aloe Blacc, Lorraine Kelly, Jon Richardson, Paloma Faith, Alesha Dixon, Conor Maynard, Jack Dee, Don Johnson, Michael Palin, Bill Bailey, Sue Perkins, Dara O'Briain, Len Goodman, Darcey Bussell, Michael McIntyre, Jason Manford, Nick Frost, Brendan O'Carroll, Ed Sheeran, Anna Kournikova, Michael Keaton, Ian McKellen, Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan, Olly Murs, Liam Neeson, Anna Kendrick, Eddie Redmayne, Emily Blunt, Meryl Streep, Mark Ruffalo, James McAvoy, Katherine Jenkins, Denzel Washington, Tom Hanks, Matt Damon, Bill Murray, Hugh Bonneville, Ewan McGregor, Cate Blanchett, Kenneth Branagh, Saoirse Ronan, Ben Hardy, Bonnie Tyler, John Cleese, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Rebel Wilson, Kit Harington, Josh Widdicombe, Jessie Ware, Amanda Holden, Noomi Rapace, Carey Mulligan, Olly Alexander, Harry Enfield, Stanley Tucci, Hugh Jackman, Margot Robbie, Will Smith, Kelly Clarkson, Rita Ora, Sharon Horgan, Jack O'Connell, Rob Delaney, Judi Dench, Dev Patel, Jessie J, David Guetta, Cara Delevingne, George Ezra, Kasabian, CeeLo Green, Lewis Hamilton, Uggie, Ross Noble, Sarah Harding, June Brown, Liz Smith, Imelda May, Barbara Windsor, Andy Burrows, Emilia Clarke, Nicole Kidman, Hozier, Davina McCall, John Boyega, Daisy Ridley, Jessie Wallace, Sarah Millican (herec, a.z.), Edward Grimes, John Grimes, Mark Watson (a.z.), Andrew Flintoff (herec, a.z.), Jodie Foster, The Weeknd, Thierry Henry, Conchita Wurst, Britt Robertson, Charlotte Blake (a.z.), Tia Benbow-Hart (a.z.), Crissie Rhodes, Ben Earle, Alison Moyet, Gregory Porter, Christine and the Queens, Frank Skinner (herec, a.z.), Jo Brand (herec, a.z.), Paul Whitehouse, Pam St. Clement, Adam Woodyatt, Ricky Groves, Brian Capron, Chris Cowlin, Andrew Garfield, Mo Farah, Will Young, Jackie Collins (herec, a.z.), James Blunt, Harry Hill (herec, a.z.), Hetti Bywater, Robyn, Taio Cruz, Paul Hollywood, Rod Stewart, Davood Ghadami, Johanna Söderberg, Klara Söderberg, Keala Settle, Beth Ditto, Jennifer Lawrence, JinJoo Lee, Hamish Blake, Micky Flanagan, Richard Ayoade, Mary Berry, Matthew Perry, Gemma Arterton, Dwayne Johnson, Joseph Gordon-Levitt

Graham Norton je vynikajúci hostiteľ, hostia sú z top showbizu, okrem vtipne ladených rozhovorov pozvaní herci predstavujú svoje aktuálne filmy, kapely hrajú skladby z najnovších albumov a tak máte prehľad o tom, čo sa v komerčnom svete momentálne kuchtí. Je to show o pár levelov vyššie, ako väčšina bežných talk show, ale to bude zrejme dané ich rozdielnym konceptom.(28.12.2014)

Ta atmosféra je fakt šíleně nakažlivá. Chemie mezi hosty ve většině případů funguje na jedničku a já netrpělivě vyhlížím nové díly. Občasné zapojení z publika pořadu jen přidá a samotný Graham je přirozený a nenucený, což má za následek i uvolněnost show. Jediné, co mě občas zamrzí je to, že při větším počtu hostů se na některé dostane méně. Ale s tím se holt musí počítat.(4.7.2012)

Nejoriginálnější talk show, která je v současnosti k vidění v televizi. Superhvězdní hosté nejsou středobodem jako jednotlivci, jelikož se výrazných osobností (někdy i vzájemně se sebou nesouvisejících) sejde hned několik na jednom křesle a tou hlavní postavou večera je geniálně vtipný Graham, který dokazuje, že "tlachání" může být dokonalá zábava. Aneb zlatý britský humor v nejlepší formě (Chcete zažít pri "rozhovoru" srandu? Používejte google!) http://www.youtube.com/watch?v=4by520hSFvA(17.9.2013)

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show.(8.11.2016)

Show Jana Krause na americký způsob. Leč Kraus by se od mistra mohl ještě leccos učit. Má to drive, má to styl a co víc i kvalitní humor. Sice britský, ale vůbec ne suchý. Dnes už také vyhledávám filmy spíše v původním znění. Ale díky této talkshow člověk tehdá zjistil, co při nadabovaném filmu pochopitelně nemohl slyšet. Např. kolik známých herců má menší či větší vadu řeči. Až jsem byla překvapená.(13.12.2014)

• - V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)