The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 187
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

Ukázka z filmu 187

Bukk

Ta atmosféra je fakt šíleně nakažlivá. Chemie mezi hosty ve většině případů funguje na jedničku a já netrpělivě vyhlížím nové díly. Občasné zapojení z publika pořadu jen přidá a samotný Graham je přirozený a nenucený, což má za následek i uvolněnost show. Jediné, co mě občas zamrzí je to, že při větším počtu hostů se na některé dostane méně. Ale s tím se holt musí počítat. ()

HoneyBunny

V podstatě jde o ten starý známý koncept - do show přicházejí VIP osobnosti propagovat svůj nejnovější film, knihu, pořad apod., ale díky talentu Grahama Nortona je tahle show mnohem víc. Předně hostů sedí v křesle hned několik a komunikují mezi sebou, takže vzniká uvolněná atmosféra. Norton z hostů vždy vytáhne ty nejlepší historky a navíc přidá pár vlastních vtípků. Hodně pomáhá, že jsou často namíchaní ostřílení britští komici s hollywoodskými celebritami, kde Britové drží filmové hvězdy při zemi. Graham často komunikuje s publikem, dává hostům zapeklité úkoly a nechává je pít alkohol (což se třeba v případě Marka Wahlberga moc nevyplatilo...). Jediná talk show, u které se těším na každý nový díl. ()

Lama.Lama

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show. ()

Hanzell

Jedna z nejlepších talk show na planetě zemi, bez debat! Všechny ostatní se můžou jít odesrat k čertu. Graham vytvořil excelentně fungující model, kde neždíme jednoho hosta po druhým a nemusí ze sebe dělat debila (sorry Conane, fakt tě nemám rád), prostě narve všechny na jeden gauč a roztočí to ve velkým stylu se všema na jednou. Pompézní grupáč s ryzým, čistým, improvizovaným humorem, který funguje. Díky bohu za to. ()

BoPo

Graham Norton má dar vytiahnuť z celebrit a filmových hviezd historky, ktoré sú buď sami o sebe trapné, a teda vtipné, alebo ich vďaka svojim reakciam, nasmerovaniu vtipnými urobí. Najväčším ťahákom The Graham Norton Show je fakt, že sa do rozhovoru zapájajú neustále všetci hostia. Traja, štyria, doslova plná pohovka, vďaka čomu debata nikdy neviazne a všetko má uvoľnenú atmosféru. Okrem rozhovorov sa neobjavujú žiadne zásadné doplnkové záležitosti. Ak teda nerátam brúzdanie po nete a príbehy z červeného kresla, ktoré osobne veľmi nemusím. Talk show, ktorá vždy pobaví, pravidelne rozosmieva a raz za čas vyložene nadchne. ()

• V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)