The Graham Norton Show (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2007, 60 min

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon, Helen Mirren, Amy Adams, Robert Downey Jr., Chris O'Dowd, John Waters, Minnie Driver, Daniel Radcliffe, Chris Pine, Hugh Grant, Greg Davies, Simon Amstell, Jack Whitehall, Karen Gillan, Matt Smith, Adele, Lee Mack, Kara Tointon, Ellie Goulding, Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Jennifer Saunders, Rhod Gilbert, Christina Perri, Lily Allen, Cheryl Cole, Robin Thicke, Jake Bugg, Aloe Blacc, Lorraine Kelly, Jon Richardson, Paloma Faith, Alesha Dixon, Conor Maynard, Jack Dee, Don Johnson, Michael Palin, Bill Bailey, Sue Perkins, Dara O'Briain, Len Goodman, Darcey Bussell, Michael McIntyre, Jason Manford, Nick Frost, Brendan O'Carroll, Ed Sheeran, Anna Kournikova, Michael Keaton, Ian McKellen, Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan, Olly Murs, Liam Neeson, Anna Kendrick, Eddie Redmayne, Emily Blunt, Meryl Streep, Mark Ruffalo, James McAvoy, Katherine Jenkins, Denzel Washington, Tom Hanks, Matt Damon, Bill Murray, Hugh Bonneville, Ewan McGregor, Cate Blanchett, Kenneth Branagh, Saoirse Ronan, Ben Hardy, Bonnie Tyler, John Cleese, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Rebel Wilson, Kit Harington, Josh Widdicombe, Jessie Ware, Amanda Holden, Noomi Rapace, Carey Mulligan, Olly Alexander, Harry Enfield, Stanley Tucci, Hugh Jackman, Margot Robbie, Will Smith, Kelly Clarkson, Rita Ora, Sharon Horgan, Jack O'Connell, Rob Delaney, Judi Dench, Dev Patel, Jessie J, David Guetta, Cara Delevingne, George Ezra, Kasabian, CeeLo Green, Lewis Hamilton, Uggie, Ross Noble, Sarah Harding, June Brown, Liz Smith, Imelda May, Barbara Windsor, Andy Burrows, Emilia Clarke, Nicole Kidman, Hozier, Davina McCall, John Boyega, Daisy Ridley, Jessie Wallace, Sarah Millican (herec, a.z.), Edward Grimes, John Grimes, Mark Watson (a.z.), Andrew Flintoff (herec, a.z.), Jodie Foster, The Weeknd, Thierry Henry, Conchita Wurst, Britt Robertson, Charlotte Blake (a.z.), Tia Benbow-Hart (a.z.), Crissie Rhodes, Ben Earle, Alison Moyet, Gregory Porter, Christine and the Queens, Frank Skinner (herec, a.z.), Jo Brand (herec, a.z.), Paul Whitehouse, Pam St. Clement, Adam Woodyatt, Ricky Groves, Brian Capron, Chris Cowlin, Andrew Garfield, Mo Farah, Will Young, Jackie Collins (herec, a.z.), James Blunt, Harry Hill (herec, a.z.), Hetti Bywater, Robyn, Taio Cruz, Paul Hollywood, Rod Stewart, Davood Ghadami, Johanna Söderberg, Klara Söderberg, Keala Settle, Beth Ditto, Jennifer Lawrence, JinJoo Lee, Hamish Blake, Micky Flanagan, Richard Ayoade, Mary Berry, Matthew Perry, Gemma Arterton, Dwayne Johnson, Joseph Gordon-Levitt, Peter Urdl, Reginald D. Hunter, Marina

Vsetci hostia na jednej kope, casto zaujimave kombinacie (Nigela Lawson a Marilyn Manson) a nesilene (velmi vtipne!, veduce k hlasnemu smiechu - Robert Downy Jr. a Jude Law, Will Smith a Gary Barlow, Ozzy a Sharon Osbourne, Russel Crowe a jeho komentovanie ohnostroja) rozhovory. Je prijemne sledovat, ako u Grahama Nortona, ktory nevyzuziva hosti ako jednotivcov, ale ako clenov "diskusie", veci "klapnu" velmi prirodzenym sposobom.(13.11.2013)

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show.(8.11.2016)

Boj s antipatií ... aneb jak jsem během několika měsíců změnil původní hodnocení o dva stupně. Norton mi je sice stále nesympatický, ale prostě musím uznat kvality jeho noční talkshow a vlastně i jeho stylu moderování, kterým exceloval například i u Euro(estrádní)vize. Spolu s Clarksonem asi nejlépe placení moderátoři na BBC. Zaslouženě. PS: Alan Carr má smůlu, tam to přes dvě hvězdy jít nemůže ;-)(12.11.2014)

Jedna z nejlepších talk show na planetě zemi, bez debat! Všechny ostatní se můžou jít odesrat k čertu. Graham vytvořil excelentně fungující model, kde neždíme jednoho hosta po druhým a nemusí ze sebe dělat debila (sorry Conane, fakt tě nemám rád), prostě narve všechny na jeden gauč a roztočí to ve velkým stylu se všema na jednou. Pompézní grupáč s ryzým, čistým, improvizovaným humorem, který funguje. Díky bohu za to.(14.3.2014)

Tak, ako sa celebrity odviažu u Grahama, ich nikde v talk-show odviazať neuvidíte. Rozhovory občas idú od Cézara k McDonaldu, ale vždy sú vtipné. Pojatie je super, Graham sa vie s hosťami vyhrať. Ak človeku jeho osoba nesadne, asi si neobľúbi ani jeho show, to ale nie je môj prípad. Vlastne ide o moju naj či druhú najobľúbenejšiu show.(5.6.2014)

• - V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)