The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 167
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

Eseter

Nejlepší současná talk-show, hlavně díky Grahamově bezprostřednosti, většinou skvělou míchanicí hostů a dobrou interakcí s publikem. Nejlepší díl – únos nevinného mladíka v TARDIS. ()

rationibus

Srdečná vďaka prekladateľom z videacesky.cz Vďaka ním som spoznala aj túto perfektnú talk show. Na jednej strane vtipný a zábavný Graham, na druhej strane dobre zvolená zostava hostí, ktorí sa vedia uvoľniť a dobre baviť. Pre mňa osobne snáď najlepšia talk show - aj keď uznávam, že možno len preto, lebo so vždy videla len zostrih najpodarenejších častí. ()

BaseDallas

Graham Norton je vynikajúci hostiteľ, hostia sú z top showbizu, okrem vtipne ladených rozhovorov pozvaní herci predstavujú svoje aktuálne filmy, kapely hrajú skladby z najnovších albumov a tak máte prehľad o tom, čo sa v komerčnom svete momentálne kuchtí. Je to show o pár levelov vyššie, ako väčšina bežných talk show, ale to bude zrejme dané ich rozdielnym konceptom. ()

NickSloterSG

Viděl jsem asi 10 celých dílů a hodně scének a oproti jiným TV Show či v USA hodně oblíbených "Nočních" show, kde kvalita často pokulhává, musím uznat, že GN show mě pokaždé!!! rozesmála od začátku do konce. A že přichází často s nějakýma novinkama, které jsou neočekávané a velice vtipné, dělá z jeho pořady ten nejlepší v této oblasti. ;) ()

Hanzell

Jedna z nejlepších talk show na planetě zemi, bez debat! Všechny ostatní se můžou jít odesrat k čertu. Graham vytvořil excelentně fungující model, kde neždíme jednoho hosta po druhým a nemusí ze sebe dělat debila (sorry Conane, fakt tě nemám rád), prostě narve všechny na jeden gauč a roztočí to ve velkým stylu se všema na jednou. Pompézní grupáč s ryzým, čistým, improvizovaným humorem, který funguje. Díky bohu za to. ()

MirINDay

Už jen vždy hvězdný gauč přiláká lidi k obrazovkám. Navíc, Graham Norton je dokonalý bavič a prakticky každá věta je nějakým způsobem velice vtipná. ()

The M

Vždy keď vidím Grahama, musím sa len smiať. Skvelý moderátor, dobrý výber hostí a parádna atmosféra, takže môže byť. ()

LordLaser

Nortonova show je najobľubenejšia a nie nadarmo, Celé tieto show sú postavené na tom ako človek vie viezť rozhovory. Každý má iný prístup, metódy, povahu. Už to robí nejakú dobu a za ten čas sa dopracoval na svoje zaslúžené miesto. ()

archetta

Jeden moderátor si naráz pozve tři a více hostů (herci, zpěvačky...) a všichni si mezi sebou povídají a reagují na sebe. Podle mě lepší model než jeden moderátor - jeden host. Hvězdičky mají skvělé historky a všichni dostávají záchvaty smíchu :-) ()

audrey.ley

Na většinu talk show se dívám jedině když je hostem někdo, kdo mě zajímá. U Grahama Nortona je to jiné a nevynechám jediný díl. Norton si své hosty nevolá po jednom jako pan doktor, ale má je tam hezky všechny pohromadě, takže můžou na sebe v průběhu celého pořadu kdykoli reagovat, tudíž to nevypadá jako klasický rozhovor, ale jako příjemný, nenucený pokec přátel či kolegů. ()