Škoda lásky

Povídkový / Komedie
Česko, (2013–2014), 11 h 35 min (Minutáž: 19–55 min)

Předloha:

Jaroslav Havlíček (povídka), Božena Němcová (povídka) (více)

Karel Gott, Josef Carda, Miriam Kantorková, Jan Skopeček, Martin Hofmann, Otmar Brancuzský, Marek Taclík, Simona Babčáková, Jan Kuželka, Jana Pidrmanová (více)

Série(2) / Epizody(22)

Povídkový cyklus hořkých komedií o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů. (Česká televize)

Recenze uživatele TuristikaJi k tomuto seriálu (1)

Škoda lásky (2013)

1. Úvodní díl: Občas nějaký vtip, jinak se to vleklo. 50% 2. Májová romance doktora Mráze: Vtipná povídka, skvělé. 100% 3. Manželka: Nudná povídka, nic vtipného. 0% 4. Úspěšný lov: Strašná povídka, strašný scénář. 0% 5. Mokré tričko: Občas vtip, jinak nuda. 45% 6. Maruška Nevtipná kravina o lásce. 5% 7. Vzpomínka Nejlepší povídka ze všech, vtipnost veliká. 100% 8. Diamantová svatba Taky docela ušla, ale na tak dobré. 75% 9. Družička Ani to, že ČT obsadila nové tváře, nic nemění na nudnosti povídky. 0% 10. Přirozený talent Táhnoucí se, občas vtipná povídka, mě nebavila. 10% 11. Pravda NUDA, NUDA A NUDA, strašné, pořád je voprc a voprc. 0% 12. S jedním uchem naveselo Moc zábavné to nebylo, nic moc. 30% 13. Hrdina No ušlo to, ale nic moc. 35% 14. Situace v kuchyni Chvilku zábava, chvíli nuda. 50% 15. Dobrodružství Nebavilo a ani nezaujalo. 15% Celkově ve škodě lásky byl pro mě NEJ díl Vzpomínky!!! a NEJhorší byla Družička ()