Reklama

Reklama

Hráči

(seriál)
  • USA Ballers
Trailer 5
Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2015–2019), 22 h 16 min (Minutáž: 25–33 min)

Tvůrci:

Stephen Levinson

Hrají:

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(47)

V tomto novém komediálním seriálu si někdejší superhvězda Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) dává do pořádku svůj život po ukončení kariéry a radí jiným současným i bývalým hráčům, jak se orientovat ve světě fotbalového byznysu. Seriál Hráči od scenáristy Stevea Levinsona zkoumá životy skupiny současných i bývalých hráčů amerického fotbalu. Dwayne Johnson se představí v hlavní roli někdejší fotbalové hvězdy Spencera Strasmorea. Mezi další postavy patří vždy dobře naložený Charles, který ukončil kariéru vrcholového sportovce a hledá nové uplatnění; soutěživý a duchovně založený Ricky, současná senzace amerického fotbalu; finanční poradce Joe, který se zoufale snaží zapadnout; agent špičkových sportovců Jason; profesionální fotbalista Vernon, pro něhož je v životě nejdůležitější rodina; bývalá manželka špičkového atleta Julie; sportovní reportérka Stephanie Michaelsová, která je zamilovaná do Spencera, a vdova po jednom ze Spencerových nejbližších přátel, Tina.

Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) a jeho chlapci jsou zpět, aby to "roztočili" ve zbrusu nové řadě úspěšného komediálního seriálu z produkce HBO od Stevea Levinsona (Vincentův svět), který zkoumá extravagantní svět vrcholového amerického fotbalu ve floridském Miami. Druhá sezona se ponese ve znamení ještě větší soutěživosti a komplikací než kdy dřív, neboť v honbě za trvalým úspěchem a slávou se postupně začínají stírat hranice mezi profesním a osobním životem. Někdejší superstar amerického fotbalu Spencer, který se po ukončení kariéry snaží prosadit jako finanční manažer, je nucen čelit démonům ze své minulosti, když stane v boji muže proti muži s největším lichvářem Andrem Allenem. Spencerovi nejbližší přátelé a klienti se mezitím ze všech sil pokoušejí nalézt pevnou půdu pod nohama - ponížený Ricky zkoumá své možnosti volného hráče a poznává otce, který ho kdysi opustil, Charles musí coby čerstvý rodič sladit rodinný život s profesionální kariérou a Vernon se vyrovnává s životem mimo hřiště. Na pomoc Spencerovi s lukrativními fotbalovými smlouvami a velkými osobnostmi opět přichází i jeho nestoudný obchodní partner Joe, pragmatický agent Jason a přítelkyně a sportovní reportérka Tracy. Spencer a jeho skupina záhy pochopí, že uspět v byznysu, kde platí: "Dej do toho všechno, nebo se na to vykašli," ve skutečnosti obnáší být neustále připraven bojovat o větší množství dolarů, kontraktů i respektu. (HBO Europe)

(více)

Videa (30)

Trailer 5

Recenze (73)

klerik

všechny recenze uživatele

Čakal som, že tvorcovia pojmu tému viac veľkolepo (vrátane nejakách hustých záberov na hru). Lenže začínajú dosť opatrne a rozoberajú "obyčajné" problémy hráčov, resp. bývalých hráčov. Divoké večierky, pekné autá, ženy, ako aj hrdinovia občas pripomenú CALIFORNICATION, ale zatiaľ chýbajú vážnejšie témy, resp. originálnejšie trable hrdinov... ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

HBO Europe nám nabízí pohled na hromadu vymaštěných svalovců a jejich zlatokopských kurviček z, v Evropě tak oblíbeného, sportovní odvětví amerického fotbalu. Párty, šukačky, drogy, nevěry, IQ houpacích koní přímo úměrné svalové hmotě, luxus, prachy, rozhazovačnost, malost v každém ohledu a Rock. Ten tu hraje ex-hráče, co se přichomítl k možnosti spravovat finance a životy ostatním současným hráčům a moc mu to nejde, ale protože neumí nic jiného, nic jiného mu ani nezbývá. Jeho mentor je podobný blb a během S01 jsem nevěděl, proč je jejich zaměstnavatel dávno nevyrazil, protože neměli kdovíjaké výsledky - to soudím z toho, že se v podstatě celou S01 (**) nic moc nedělo, rozhodně ne komediálního (projevy těch černošských hráčů jsou k pláči, ne k pobavení), dramatického už lautr nic. V S02 (*) se to tímhle směrem už hnulo a já se jen těšil na zvrat ve směřování seriálu směrem pozorování, jak je dva majitelé investičních společnosti doženou pod most a k sebevraždě. Nestalo se a jakýkoliv smysl sledovat tu nudu a nezajímavost dál naprosto pominul. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Seriál, který je pro mě v podstatě zbytečný, protože přináší poznatek, že pro kolektivní sporty není inteligence nezbytně nutná (až na čestné výjímky jako rugby), že se úspěch měří za pomoci luxusních domů a sporťáků, že ženy v blízkosti bohatých sportovců touží pouze po mužích, kteří jsou inteligentní a tolerantní a že černoši si připomínají časy otroctví tím, že se omotávají těžkými řetězy, jenže tohle všechno jsem už věděl. Skoro všechny postavy mi připadaly krajně nesympatické, na rozdíl od Barneyho Stinsona nejsem fanouškem umělých oblin, kterých tam bylo opravdu nepočítaně, americký fotbal je pro mě nejstupidnějším stádním sportem a Dwayne Johnson rozhodně nepřekonal svůj výkon z filmu Be Cool. Potěšila mě stopáž a obsazení Arielle Kebbel a Richarda Schiffa, který už pro mě vždycky zůstane agentem Fisherem. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

DJ a spol, se vyčůraně tváří, že jakože prvoplánově kloužou pop povrchu dekadentního pozlátka amerického fotbalu, aby skrz tenhle bizarní svět řezali do živého a jakoby mimochodem sypali z rukávu životní moudra (o nadhledu, přátelství, prohrách, nových začátcích, atd..) aplikovatelná vlastně univerzálně na kohokoliv.. Celkově je to takový příbuzný seriálu Californication, který podobně (Podobný humor.. zdánlivá povrchnost.. Spencer a Joe jsou vlastně stejně sehraní jako Hank a Charlie) rafinovaně vypráví o podobných věcech.. Snad je jen škoda posledního dílu (konec páté série), který byl zbytečně pozitivisticky naivní a sentimentální.. ()

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Na to že je to spíš upovídaný seriál bez sebemenší akce jsem se u toho náramně bavil. Sledovat osudy všech hlavních hrdinů nenudí. Vývoj postav je také pěkný a třeba postavy, které jsem na začátku neměl rád, tak ty jsem si i oblíbil. Celý seriál ukazuje všemožný přepych, ale i zbytečné rozhazování peněz lidmi, kteří jsou sice skvělý hráči, ale jinak finanční blbci. V seriálu je hodně večírků, aut, nádherných míst, krásných bab a i na nějaký sex dojde. Mě tento mix hodně sedl. 1. série 80% 2. série 80% ()

Galerie (490)

Zajímavosti (16)

  • Vedlejší roli si zde zahrála hvězda NBA Chris Andersen alias „Birdman“, který zde ztvárnil sám sebe. (Fezco)
  • Jazmyn Simon a Dulé Hill se do sebe během natáčení seriálu zamilovali a v roce 2018 spolu měli sňatek. V roce 2019 se jim narodilo první dítě. (Hovadin)

Související novinky

Film Christophera Nolana našel hvězdu

Film Christophera Nolana našel hvězdu

20.03.2019

O novém filmu Christophera Nolana (Interstellar, Dunkirk) až doposud nebylo moc co psát. Některé zdroje snímek přirovnávaly duchem k Na sever severozápadní linkou a Počátku, tahle porovnání už ale…

Bourneovský The Rock

Bourneovský The Rock

11.07.2014

Dwayne „The Rock" Johnson je momentálně na vrcholu kariéry. Letos ho sice uvidíme jen v Herculovi a seriálu Ballers, v příštích letech se ale vrátí jako Hobbs v Rychle a zběsile 7 i jako Roadblock v…

Reklama

Reklama