Hráči (TV seriál)

Ballers

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2015–2019, 22 h 16 min (Minutáž: 25–33 min)

Tvůrci:

Stephen Levinson

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Brittany S. Hall, Arielle Kebbel, Dulé Hill, Richard Schiff, Robert Wisdom, Andy Garcia, LeToya Luckett-Walker, Tara Holt, Taylor Cole, Ryan Merriman, Brenda Koo, Peter Berg, Todd Allen Durkin, Dawn Soleri, Carlease Burke, Christine Bently, Patrick St. Esprit, Antoni Corone, Hakim Callender, Anabelle Acosta, Michael Sadler, Steve Guttenberg, Jared Kusnitz, Agnes Olech, Serinda Swan, Cheryl Ladd, Christopher McDonald, Brett Rice, Emayatzy Corinealdi, Mark Sivertsen, Lucas Neff, Valerie Azlynn, Radek Lord, Cody Renee Cameron, Cherin West, Carl McDowell, Laroyce Hawkins, Tyler James Williams, Laura Vandervoort, Clifton Collins Jr., Thad Luckinbill, Marlo Thomas, Michael Cudlitz, Amy LoCicero, Ryan Lopez, Brooklyn Sudano, Tuc Watkins, Caroline Wozniacki, Cedric Yarbrough, Rick Hoffman, Vera Nova, Jordana DePaula, Shalim Ortiz, Eddie George, Ndamukong Suh, Terrell Suggs, Adam Aalderks, Sonya Balmores, Matt McCoy, Ciera Payton, Phil Tyler, Jay Glazer, Jeffrey Wahlberg, Bunnie Rivera, Danny Machado, Jevon White, Hannah Rose May, Robert Small, Spence Moore II, Okieriete Onaodowan, Aina Dumlao, Lisa Arturo, Eli Goree, Jeremy Tardy, Russell Brand, Nikiva Dionne, Andra Nechita, Joy Bryant, Kevin Durand, Katelyn Tarver, LisaRaye McCoy-Misick, John Eric Bentley, Ella Thomas, Lucas Steagall, Matt Mercurio, Cat Limket, Marcus Folmar, Ed Gage, Ernie Hudson, Grace Zabriskie, Randy Couture, Laird John Hamilton, Tony Hawk, Nick Nicotera, Travis Pastrana, Eric Podnar, Kelly Slater, Leonard R. Garner Jr., Ross Partridge, Mikey Roe, Tandi Tugwell, Nini Le Huynh, Matthew Solomon, Jeanne Young, Adam Ray, Nicholas Alexander, Kristoffer Polaha, Alyshia Ochse, Steven Weber, Otmara Marrero, Christine Ko, Taylour Paige, Elicia Sacco, Kathy Corpus, Mason Gooding, Jana Lee Hamblin, Tug Coker, Karlee Eldridge, Ayesha Curry, Laird Hamilton, Ryder McLaughlin, Zolee Griggs, Cantrell Harris, Rodrick Bostick, Shane Brady, Catherine Haena Kim, Sam Lerner, Clara Wilsey, Antoine Harris, Stacy Ann Rose, Edson Jean, Crystal-Lee Naomi, Mikey Alfred, Taj Speights, John Verea, Phillip Abraham, DeSean Jackson, YG, Michelle Hayden, Aitana Rinab Perez, Jocelyn Ayanna

The Rock se v daném prostředí pohybuje suverénně jako delfín v bazénku, kde se s ním zdařile hovadsky čvahtá Corddry, ale fyzicky vyžilý Berg prezentuje zákusilí amerického fotbalu tentokráte jen jako idiotskou pozlátkovou párty, což už po třech dílech začíná nudit...Kde vzali tu stopáž v území nikoho mezi sitcomem a dramatem?(9.7.2015)

Když jsem se dnes tak rozepsal,tak šáhnu ina tenhle seriálek,nečíst pročíst zaorálek.Děkuji.S plnou hubou člověk musí říct,hraje tam muskulatura The Rock,který si tohle vzal na svoje bedra a triko.Neznaboh asi jen neví,že Dwayne hrál dřív americký fotbal.The Rock je tu jako ryba ve vodě a je to hrozně znát.Komediální perly sviním se tu zrovna nekonají,sem tam kec na triko a za triko a jde se dál.Blesková stopáž jenom hraje všem do karet.Není to místo na nějaký komediální šarlatánství,zatím ani moc levoboček.Musí všem stačit,že The Rock hraje sám sebe.Musím říct.mě to zatím stačí.(24.7.2015)

• klerik

Čakal som, že tvorcovia pojmu tému viac veľkolepo (vrátane nejakách hustých záberov na hru). Lenže začínajú dosť opatrne a rozoberajú "obyčajné" problémy hráčov, resp. bývalých hráčov. Divoké večierky, pekné autá, ženy, ako aj hrdinovia občas pripomenú CALIFORNICATION, ale zatiaľ chýbajú vážnejšie témy, resp. originálnejšie trable hrdinov...(19.7.2015)

Americký fotbal? Co to je? Ale ano, už jsme měli tu čest! Každopádně zapomeňte na zóny, touchdowny, safety, downy, snapy nebo pasy, jedna z nejpopulárnějších amerických kratochvílí je zde použita pouze jako kulisa. Takže nečekejte žádné celovečerními filmy omleté schéma "kterak největší outsider i draka porazil" nebo "svéhlavý trenér na svou cestu všechny přivedl". Ballers jsou seriálem ala USA "kurvy, šampaňské, chlebíčky"....něco kapánek jiného než jsou naši přístavní doktoři z ulice. Já osobně jsem pro, podobné seriálky mi nevadí, Californication, Entourage, proč ne! Každopádně by Hráčům neškodilo trochu si víc pohrát s dějovými linkami jednotlivých postav, zapracovat do hry více humorných situací a celkově zakulatit celkové ploché ztvárnění. Jo a asi budu patřit mezi utlačovanou menšinu, ale já bych na lavičku posadil the Rocka (ne jeho postavu, ale samotného Johnsona) - ta hora svalů mi už dlouhodobě nesedí......jinak třeba Corddy nebo Washington super.(4.5.2016)

Baller S01 - Velmi povedená oddychová podívaná. Trailer na tento seriál mě zaujal, ale teprve až poté co jsem si přečetl jednu velmi oslavnou recenzi jsem dal seriálu šanci a byla to správná volba. Seriál se po pár dílech parádně rozjede a během první třech dílu si oblíbíte všechny důležité postavy včele s věčným sympaťákem Dwaynem Johnsonem, který si užívá každou scénu a svým herectvím baví i nás diváky. Jedinou nevýhodou je, že příběhová kostra nedrží, tak jak by měla a většině epizod se řeší epizodní pod zápletky, které se pak během chvilky vyřeší. První řada mě chytla a těším se na další.(9.9.2015)

• - Vedlejší roli si zde zahrála hvězda NBA Chris Andersen alias „Birdman“, který zde ztvárnil sám sebe. (Punisher)

• - Dwayne Johnson (Spencer Strasmore) je skutečně bývalý hráč amerického fotbalu. V úvodních titulkách je asi sekundová sekvence původních záběrů z doby, kdy hrál obránce za univerzitní fotbalový tým Miami Hurricanes. Bílooranžový dres s číslem 94. (scharkan)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Spencer Strasmore) musel kvůli roli zhubnout téměř 10 kilo. (Zdroj: IMDb) (Czexx)