Hráči (TV seriál)

Ballers

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2015 - 2017, 14 h 10 min (Minutáž: 30 min)

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Arielle Kebbel, Dulé Hill, Richard Schiff, Robert Wisdom, Andy Garcia, Letoya Luckett, Tara Holt, Taylor Cole, Ryan Merriman, Brenda Koo, Peter Berg, Todd Allen Durkin, Dawn Soleri, Carlease Burke, Christine Bently, Patrick St. Esprit, Antoni Corone, Hakim Callender, Anabelle Acosta, Michael Sadler, Steve Guttenberg, Jared Kusnitz, Agnes Olech, Serinda Swan, Cheryl Ladd, Christopher McDonald, Brett Rice, Emayatzy Corinealdi, Mark Sivertsen, Lucas Neff, Valerie Azlynn, Radek Lord, Cody Renee Cameron, Cherin West, Carl McDowell, Laroyce Hawkins, Tyler James Williams, Laura Vandervoort, Clifton Collins Jr., Thad Luckinbill, Marlo Thomas, Michael Cudlitz, Amy LoCicero, Ryan Lopez, Brooklyn Sudano, Tuc Watkins, Caroline Wozniacki, Cedric Yarbrough, Rick Hoffman, Vera Nova, Jordana DePaula, Shalim Ortiz, Eddie George, Ndamukong Suh, Terrell Suggs, Adam Aalderks, Sonya Balmores, Matt McCoy, Ciera Payton, Phil Tyler
  • MartinezZ

HBO Europe nám nabízí pohled na hromadu vymaštěných svalovců a jejich zlatokopských kurviček z, v Evropě tak oblíbeného, sportovní odvětví amerického fotbalu. Párty, šukačky, drogy, nevěry, IQ houpacích koní přímo úměrné svalové hmotě, luxus, prachy, rozhazovačnost, malost v každém ohledu a Rock. Ten tu hraje ex-hráče, co se přichomítl k možnosti spravovat finance a životy ostatním současným hráčům a moc mu to nejde, ale protože neumí nic jiného, nic jiného mu ani nezbývá. Jeho mentor je podobný blb a během S01 jsem nevěděl, proč je jejich zaměstnavatel dávno nevyrazil, protože neměli kdovíjaké výsledky - to soudím z toho, že se v podstatě celou S01 (**) nic moc nedělo, rozhodně ne komediálního (projevy těch černošských hráčů jsou k pláči, ne k pobavení), dramatického už lautr nic. V S02 (*) se to tímhle směrem už hnulo a já se jen těšil na zvrat ve směřování seriálu směrem pozorování, jak je dva majitelé investičních společnosti doženou pod most a k sebevraždě. Nestalo se a jakýkoliv smysl sledovat tu nudu a nezajímavost dál naprosto pominul.(23.10.2016)

• klerik

Čakal som, že tvorcovia pojmu tému viac veľkolepo (vrátane nejakách hustých záberov na hru). Lenže začínajú dosť opatrne a rozoberajú "obyčajné" problémy hráčov, resp. bývalých hráčov. Divoké večierky, pekné autá, ženy, ako aj hrdinovia občas pripomenú CALIFORNICATION, ale zatiaľ chýbajú vážnejšie témy, resp. originálnejšie trable hrdinov...(19.7.2015)

Hlavním tahákem je Dwayne "The Rock" Johnson jako bývalí hráč, který pomáhá současným hráčům amerického fotbalu udržet se finančně nad vodou. .. Zatím to vypadá na průměrnou podívanou, ve které se dělá nepřímo humor na inteligenci hráčů amerického fotbalu + zde hraje The Rock a právě proto prostě musím dát o hvězdu navíc. :) .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(24.7.2016)

Hráči se drží těsně u čtyřech hvězdiček. The Rock je skvělej, ostatní malinko ztrácejí! Osobně si myslím, že seriálu zrovna neprospívá krátká 30-ti minutová stopáž. Spoustu věcí, je jen nastíněno a přitom by tam toho mohlo být od dost více! Třeba se poštěstí v druhé sezóně. První sezóna slušná, ale rozhodně nejede na plné obrátky, ale i tak baví...(10.8.2015)

Na to, že je to spíš upovídaný seriál bez sebemenší akce jsem se u toho náramně bavil. Sledovat osudy všech hlavních hrdinů nenudí. Vývoj postav je také pěkný a třeba postavy, které jsem na začátku neměl rád, tak ty jsem si i oblíbil. Celý seriál ukazuje všemožný přepych, ale i zbytečné rozhazování peněz lidmi, kteří jsou sice skvělý hráči, ale jinak finanční blbci. V seriálu je hodně večírků, aut, nádherných míst, krásných bab a i na nějaký sex dojde. Mě tento mix hodně sedl. 1. série 85% 2. série 85%(20.12.2016)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Spencer Strasmore) musel kvůli roli zhubnout téměř 10 kilo. (Zdroj: IMDb) (Czexx)

• - Dwayne Johnson (Spencer Strasmore) je skutečně bývalý hráč amerického fotbalu. V úvodních titulkách je asi sekundová sekvence původních záběrů z doby, kdy hrál obránce za univerzitní fotbalový tým Miami Hurricanes. Bílooranžový dres s číslem 94. (scharkan)

• - Skutečný Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) pracuje na show jako asistent scenáristy Stephena Levinsona. Sám říká, že díky propůjčení svého jména hlavní postavě získal značnou anonymitu na internetu, jelikož ho není prakticky možné vygooglit. (scharkan)