Hráči (TV seriál)

Ballers

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2015 - 2017, 14 h 10 min (Minutáž: 30 min)

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Arielle Kebbel, Dulé Hill, Richard Schiff, Robert Wisdom, Andy Garcia, Letoya Luckett, Tara Holt, Taylor Cole, Ryan Merriman, Brenda Koo, Peter Berg, Todd Allen Durkin, Dawn Soleri, Carlease Burke, Christine Bently, Patrick St. Esprit, Antoni Corone, Hakim Callender, Anabelle Acosta, Michael Sadler, Steve Guttenberg, Jared Kusnitz, Agnes Olech, Serinda Swan, Cheryl Ladd, Christopher McDonald, Brett Rice, Emayatzy Corinealdi, Mark Sivertsen, Lucas Neff, Valerie Azlynn, Radek Lord, Cody Renee Cameron, Cherin West, Carl McDowell, Laroyce Hawkins, Tyler James Williams, Laura Vandervoort, Clifton Collins Jr., Thad Luckinbill, Marlo Thomas, Michael Cudlitz, Amy LoCicero, Ryan Lopez, Brooklyn Sudano, Tuc Watkins, Caroline Wozniacki, Cedric Yarbrough, Rick Hoffman, Vera Nova, Jordana DePaula, Shalim Ortiz, Eddie George, Ndamukong Suh, Terrell Suggs, Adam Aalderks, Sonya Balmores, Matt McCoy, Ciera Payton, Phil Tyler, Jay Glazer, Jeffrey Wahlberg, Bunnie Rivera, Danny Machado

Hlavním tahákem je Dwayne "The Rock" Johnson jako bývalí hráč, který pomáhá současným hráčům amerického fotbalu udržet se finančně nad vodou. .. Zatím to vypadá na průměrnou podívanou, ve které se dělá nepřímo humor na inteligenci hráčů amerického fotbalu + zde hraje The Rock a právě proto prostě musím dát o hvězdu navíc. :) .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(24.7.2016)

Po dvou dílech: Seriál funguje jak má. Dwayne ukazuje, že i v seriálu to zvládne. Ostatní herci mu zdatně sekundují, navíc je zde pro Američany oblíbený sport. Akorát jedna moje připomínka, mě to zatím moc komedii, jak je seriál podáván, nepřipomíná. S tím se pak odvíjí má druhá připomínka, přeci jen 30 minut je na drama málo.(1.7.2015)

• Necrotongue

Seriál, který je pro mě v podstatě zbytečný, protože přináší poznatek, že pro kolektivní sporty není inteligence nezbytně nutná (až na čestné vyjímky jako ruggby), že se úspěch měří za pomoci luxusních domů a sporťáků, že ženy v blízkosti bohatých sportovců touží pouze po mužích, kteří jsou inteligentní a tolerantní a že černoši si připomínají časy otroctví tím, že se omotávají těžkými řetězy, jenže tohle všechno jsem už věděl. Skoro všechny postavy mi připadaly krajně nesympatické, na rozdíl od Barneyho Stinsona nejsem fanouškem umělých oblin, kterých tam bylo opravdu nepočítaně, americký fotbal je pro mě nejstupidnějším stádním sportem a Dwayne Johnson rozhodně nepřekonal svůj výkon z filmu Be Cool. Potěšila mě stopáž a obsazení Arielle Kebbel a Richarda Schiffa, který už pro mě vždycky zůstane agentem Fisherem.(8.2.2017)

• Lockdown

Todle se krutě nepovedlo. Netuším, jestli měli tvůrci v plánu natočit něco tak děsně amerického a děsně nudného a budou se spoléhat jen to, že tam narvou kupu hereckých hvězd a hromadu koz, tak že to bude fungovat. Chyba lávky. Třicet minut to má a táhne se to jak sopel. Není to komedie, není to drama, prostě člověk pořádně ani neví, na co kouká. Dal jsem šanci i druhé sérii, protože jsem v koutku duše doufal, že by se mohla objevit tedy ta sportovní komedie, za kterou ji tvůrci vydávají. A výsledek? Kurva ještě že to má tak málo dílů. Jako jediný malý pozitiva, díky kterým si jsem se na to ještě nevyprdl, vidím The Rocka(který odvádí super výkon v sebehorším filmu či seriálu) a Arielle Kebbel(na kterou se prostě dobře kouká). Špatný, hodně špatný. 15%(21.9.2016)

Tak tohle je masakr ! Takhle podařenou seriálovou kombinaci sportovní seriálové komedie a lehkého drama, jsem dlouho neviděl. Rockovi je role šitá na míru a je to on, kdo je hlavním tahounem celého seriálu. Seriál pojednává o sportovních finančních poradcích v podání právě zmiňovaného Dwayne Johnsona a Robba Corddryho. Už od pilotního dílu je seriál nabitý tolika pozitivní energií, že se člověk od něj nemůže odtrhnout. Každý díl trvá přibližně 25 minut a příjemnou rychlostí uteče dříve, než se vůbec do dílu naplno zadíváte. Je zvláštní, že u jiných seriálů či sitcomů je kolikrát 25 minut možná až příliš, ale u Hráčů to prostě a jednoduše nestačí. Seriál se odehrává v Miami, ve světě NFL - amerického fotbalu a tudíž bych ho doporučoval zejména fandům sportu, nebo alespoň minimálně posilování či minimálně fanouškům Rocka. Jak jsem již zmiňoval, pro něj je hlavní role ušitá na míru a už teď se nemůžu dočkat druhé série, která dorazí letošní rok.(2.3.2016)

• - Vedlejší roli si zde zahrála hvězda NBA Chris Andersen alias „Birdman“, který zde ztvárnil sám sebe. (Punisher)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Spencer Strasmore) už dříve hrál ve filmech s tématikou amerického fotbalu Plán hry (2007) a Gang v útoku (2006). (Czexx)

• - V osmém díle první série Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) jede v autě a zpívá si píseň od Taylor Swift "Shake it off". Dwayne Johnson účinkoval v pořadu Lip Sync Battle (od 2015), kde zpíval právě tuto píseň a epizoda se stala snad nejpopulárnější z celé show. (tb_23)