Hráči (TV seriál)

Ballers

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2015 - 2018, 19 h 10 min (Minutáž: 30 min)

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Arielle Kebbel, Dulé Hill, Richard Schiff, Robert Wisdom, Andy Garcia, Letoya Luckett, Tara Holt, Taylor Cole, Ryan Merriman, Brenda Koo, Peter Berg, Todd Allen Durkin, Dawn Soleri, Carlease Burke, Christine Bently, Patrick St. Esprit, Antoni Corone, Hakim Callender, Anabelle Acosta, Michael Sadler, Steve Guttenberg, Jared Kusnitz, Agnes Olech, Serinda Swan, Cheryl Ladd, Christopher McDonald, Brett Rice, Emayatzy Corinealdi, Mark Sivertsen, Lucas Neff, Valerie Azlynn, Radek Lord, Cody Renee Cameron, Cherin West, Carl McDowell, Laroyce Hawkins, Tyler James Williams, Laura Vandervoort, Clifton Collins Jr., Thad Luckinbill, Marlo Thomas, Michael Cudlitz, Amy LoCicero, Ryan Lopez, Brooklyn Sudano, Tuc Watkins, Caroline Wozniacki, Cedric Yarbrough, Rick Hoffman, Vera Nova, Jordana DePaula, Shalim Ortiz, Eddie George, Ndamukong Suh, Terrell Suggs, Adam Aalderks, Sonya Balmores, Matt McCoy, Ciera Payton, Phil Tyler, Jay Glazer, Jeffrey Wahlberg, Bunnie Rivera, Danny Machado, Jevon White, Hannah Rose May, Robert Small, Spence Moore II, Okieriete Onaodowan, Aina Dumlao
  • geklon

Umělohmotná pozlátka dostávají prý větší šmrnc, když na ně nachčije někdo známý, někdo v kurzu. Někdy to stačí, jindá bohužel. Tady v tomhletom jsou sice známý ksichty, ptáky rolující čubky, drahý káry, spousta velkejch svalů, drahejch vohozů a prázdnejch gest, keců a emocí. Nuda pane Skálo, nuda. Radši dej do držky nějakýmu jinu ultra narvanci, ať hnuskám a tupáčku vlhne a tuhne.(6.8.2015)

Ballers jsou drazí, styloví a pohodoví, nejsou však dost zábavní ani dramatičtí na to, aby se daly považovat za něco víc, než nenáročný bonbónek k odreagování. A to je s přihlédnutím k štědré produkční záštitě poměrně málo. Obzvlášť zaskočí hvězdně obsazený The Rock, jeho příběhová linka je totiž tím, co celý seriál nejvíc brzdí, třebaže všechny ostatní postavy právě on spojuje. Stejně jako v Pain & Gain jsou zde totiž jeho pokusy o vtip nemotorné, a ani jako všemu a všem rozumějící sympaťák nedokáže svůj čas na scéně utáhnout. Přitom když dojde na ostatní fotbalisty, především na showmana Rickyho nebo šíleného Joea, dokážou Hráči výborně přenést do vysněného prosluněného světa plného excesu a slávy. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že nakonec skoro stejně dobře mohla sloužit i samotná výborná titulní sekvence.(30.8.2015)

• Georgex

Dwayna Johnsona mám rád a je až neuvěřitelné, že si v té záplavě akčních braků našel čas na hlavní roli v seriálu o americkém fotbale, bohužel se jedná o klasický příklad seriálu zaměřeného pouze na americké, chtělo by se až říci spíše pouze afroamerické publikum, ale i tak věřím, že těm třem fanouškům tohoto sportu a finančním poradcům se to bude celkem líbit, ale rozhodně ať na to nekoukají v českém dabingu, jelikož to celé dabuje asi pět lidí a to ještě otřesně. Moje hodnocení 40%.(19.4.2018)

Hlavním tahákem je Dwayne "The Rock" Johnson jako bývalí hráč, který pomáhá současným hráčům amerického fotbalu udržet se finančně nad vodou. .. Zatím to vypadá na průměrnou podívanou, ve které se dělá nepřímo humor na inteligenci hráčů amerického fotbalu + zde hraje The Rock a právě proto prostě musím dát o hvězdu navíc. :) .... HODNOCENÍ: 70% (4*)(24.7.2016)

Když jsem se dnes tak rozepsal,tak šáhnu ina tenhle seriálek,nečíst pročíst zaorálek.Děkuji.S plnou hubou člověk musí říct,hraje tam muskulatura The Rock,který si tohle vzal na svoje bedra a triko.Neznaboh asi jen neví,že Dwayne hrál dřív americký fotbal.The Rock je tu jako ryba ve vodě a je to hrozně znát.Komediální perly sviním se tu zrovna nekonají,sem tam kec na triko a za triko a jde se dál.Blesková stopáž jenom hraje všem do karet.Není to místo na nějaký komediální šarlatánství,zatím ani moc levoboček.Musí všem stačit,že The Rock hraje sám sebe.Musím říct.mě to zatím stačí.(24.7.2015)

• - V osmém díle první série Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) jede v autě a zpívá si píseň od Taylor Swift "Shake it off". Dwayne Johnson účinkoval v pořadu Lip Sync Battle (od 2015), kde zpíval právě tuto píseň a epizoda se stala snad nejpopulárnější z celé show. (tb_23)

• - Skutečný Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) pracuje na show jako asistent scenáristy Stephena Levinsona. Sám říká, že díky propůjčení svého jména hlavní postavě získal značnou anonymitu na internetu, jelikož ho není prakticky možné vygooglit. (scharkan)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Spencer Strasmore) byl první a jedinou volbou na roli hlavního hrdiny. (Zdroj: IMDb) (Czexx)