Hráči (TV seriál)

Ballers

• Německo

Ballers

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2015 - 2018, 19 h 10 min (Minutáž: 30 min)

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Brittany S. Hall, Arielle Kebbel, Dulé Hill, Richard Schiff, Robert Wisdom, Andy Garcia, Letoya Luckett, Tara Holt, Taylor Cole, Ryan Merriman, Brenda Koo, Peter Berg, Todd Allen Durkin, Dawn Soleri, Carlease Burke, Christine Bently, Patrick St. Esprit, Antoni Corone, Hakim Callender, Anabelle Acosta, Michael Sadler, Steve Guttenberg, Jared Kusnitz, Agnes Olech, Serinda Swan, Cheryl Ladd, Christopher McDonald, Brett Rice, Emayatzy Corinealdi, Mark Sivertsen, Lucas Neff, Valerie Azlynn, Radek Lord, Cody Renee Cameron, Cherin West, Carl McDowell, Laroyce Hawkins, Tyler James Williams, Laura Vandervoort, Clifton Collins Jr., Thad Luckinbill, Marlo Thomas, Michael Cudlitz, Amy LoCicero, Ryan Lopez, Brooklyn Sudano, Tuc Watkins, Caroline Wozniacki, Cedric Yarbrough, Rick Hoffman, Vera Nova, Jordana DePaula, Shalim Ortiz, Eddie George, Ndamukong Suh, Terrell Suggs, Adam Aalderks, Sonya Balmores, Matt McCoy, Ciera Payton, Phil Tyler, Jay Glazer, Jeffrey Wahlberg, Bunnie Rivera, Danny Machado, Jevon White, Hannah Rose May, Robert Small, Spence Moore II, Okieriete Onaodowan, Aina Dumlao, Lisa Arturo, Eli Goree, Jeremy Tardy, Russell Brand, Nikiva Dionne, Andra Nechita, Joy Bryant, Kevin Durand, Katelyn Tarver, LisaRaye McCoy-Misick, John Eric Bentley, Ella Thomas, Lucas Steagall, Matt Mercurio, Cat Limket

Tak tohle je masakr ! Takhle podařenou seriálovou kombinaci sportovní seriálové komedie a lehkého drama, jsem dlouho neviděl. Rockovi je role šitá na míru a je to on, kdo je hlavním tahounem celého seriálu. Seriál pojednává o sportovních finančních poradcích v podání právě zmiňovaného Dwayne Johnsona a Robba Corddryho. Už od pilotního dílu je seriál nabitý tolika pozitivní energií, že se člověk od něj nemůže odtrhnout. Každý díl trvá přibližně 25 minut a příjemnou rychlostí uteče dříve, než se vůbec do dílu naplno zadíváte. Je zvláštní, že u jiných seriálů či sitcomů je kolikrát 25 minut možná až příliš, ale u Hráčů to prostě a jednoduše nestačí. Seriál se odehrává v Miami, ve světě NFL - amerického fotbalu a tudíž bych ho doporučoval zejména fandům sportu, nebo alespoň minimálně posilování či minimálně fanouškům Rocka. Jak jsem již zmiňoval, pro něj je hlavní role ušitá na míru a už teď se nemůžu dočkat druhé série, která dorazí letošní rok.(2.3.2016)

• geklon

Umělohmotná pozlátka dostávají prý větší šmrnc, když na ně nachčije někdo známý, někdo v kurzu. Někdy to stačí, jindá bohužel. Tady v tomhletom jsou sice známý ksichty, ptáky rolující čubky, drahý káry, spousta velkejch svalů, drahejch vohozů a prázdnejch gest, keců a emocí. Nuda pane Skálo, nuda. Radši dej do držky nějakýmu jinu ultra narvanci, ať hnuskám a tupáčku vlhne a tuhne.(6.8.2015)

• Necrotongue

Seriál, který je pro mě v podstatě zbytečný, protože přináší poznatek, že pro kolektivní sporty není inteligence nezbytně nutná (až na čestné vyjímky jako ruggby), že se úspěch měří za pomoci luxusních domů a sporťáků, že ženy v blízkosti bohatých sportovců touží pouze po mužích, kteří jsou inteligentní a tolerantní a že černoši si připomínají časy otroctví tím, že se omotávají těžkými řetězy, jenže tohle všechno jsem už věděl. Skoro všechny postavy mi připadaly krajně nesympatické, na rozdíl od Barneyho Stinsona nejsem fanouškem umělých oblin, kterých tam bylo opravdu nepočítaně, americký fotbal je pro mě nejstupidnějším stádním sportem a Dwayne Johnson rozhodně nepřekonal svůj výkon z filmu Be Cool. Potěšila mě stopáž a obsazení Arielle Kebbel a Richarda Schiffa, který už pro mě vždycky zůstane agentem Fisherem.(8.2.2017)

Když jsem se dnes tak rozepsal,tak šáhnu ina tenhle seriálek,nečíst pročíst zaorálek.Děkuji.S plnou hubou člověk musí říct,hraje tam muskulatura The Rock,který si tohle vzal na svoje bedra a triko.Neznaboh asi jen neví,že Dwayne hrál dřív americký fotbal.The Rock je tu jako ryba ve vodě a je to hrozně znát.Komediální perly sviním se tu zrovna nekonají,sem tam kec na triko a za triko a jde se dál.Blesková stopáž jenom hraje všem do karet.Není to místo na nějaký komediální šarlatánství,zatím ani moc levoboček.Musí všem stačit,že The Rock hraje sám sebe.Musím říct.mě to zatím stačí.(24.7.2015)

Po dvou dílech: Seriál funguje jak má. Dwayne ukazuje, že i v seriálu to zvládne. Ostatní herci mu zdatně sekundují, navíc je zde pro Američany oblíbený sport. Akorát jedna moje připomínka, mě to zatím moc komedii, jak je seriál podáván, nepřipomíná. S tím se pak odvíjí má druhá připomínka, přeci jen 30 minut je na drama málo.(1.7.2015)

• - Dwayne Johnson (Spencer Strasmore) je skutečně bývalý hráč amerického fotbalu. V úvodních titulkách je asi sekundová sekvence původních záběrů z doby, kdy hrál obránce za univerzitní fotbalový tým Miami Hurricanes. Bílooranžový dres s číslem 94. (scharkan)

• - Dwayne "The Rock" Johnson (Spencer Strasmore) byl první a jedinou volbou na roli hlavního hrdiny. (Zdroj: IMDb) (Czexx)

• - Skutečný Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) pracuje na show jako asistent scenáristy Stephena Levinsona. Sám říká, že díky propůjčení svého jména hlavní postavě získal značnou anonymitu na internetu, jelikož ho není prakticky možné vygooglit. Skutečný Joseph Krutel (Rob Corddry) je koproducentem seriálu. (scharkan)