Reklama

Reklama

Hráči

(seriál)
Trailer 9
Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2015–2019), 22 h 16 min (Minutáž: 25–33 min)

Tvůrci:

Stephen Levinson

Hrají:

Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon, Rob Corddry, London Brown, Brittany S. Hall (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(47)

V tomto novém komediálním seriálu si někdejší superhvězda Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) dává do pořádku svůj život po ukončení kariéry a radí jiným současným i bývalým hráčům, jak se orientovat ve světě fotbalového byznysu. Seriál Hráči od scenáristy Stevea Levinsona zkoumá životy skupiny současných i bývalých hráčů amerického fotbalu. Dwayne Johnson se představí v hlavní roli někdejší fotbalové hvězdy Spencera Strasmorea. Mezi další postavy patří vždy dobře naložený Charles, který ukončil kariéru vrcholového sportovce a hledá nové uplatnění; soutěživý a duchovně založený Ricky, současná senzace amerického fotbalu; finanční poradce Joe, který se zoufale snaží zapadnout; agent špičkových sportovců Jason; profesionální fotbalista Vernon, pro něhož je v životě nejdůležitější rodina; bývalá manželka špičkového atleta Julie; sportovní reportérka Stephanie Michaelsová, která je zamilovaná do Spencera, a vdova po jednom ze Spencerových nejbližších přátel, Tina.

Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) a jeho chlapci jsou zpět, aby to "roztočili" ve zbrusu nové řadě úspěšného komediálního seriálu z produkce HBO od Stevea Levinsona (Vincentův svět), který zkoumá extravagantní svět vrcholového amerického fotbalu ve floridském Miami. Druhá sezona se ponese ve znamení ještě větší soutěživosti a komplikací než kdy dřív, neboť v honbě za trvalým úspěchem a slávou se postupně začínají stírat hranice mezi profesním a osobním životem. Někdejší superstar amerického fotbalu Spencer, který se po ukončení kariéry snaží prosadit jako finanční manažer, je nucen čelit démonům ze své minulosti, když stane v boji muže proti muži s největším lichvářem Andrem Allenem. Spencerovi nejbližší přátelé a klienti se mezitím ze všech sil pokoušejí nalézt pevnou půdu pod nohama - ponížený Ricky zkoumá své možnosti volného hráče a poznává otce, který ho kdysi opustil, Charles musí coby čerstvý rodič sladit rodinný život s profesionální kariérou a Vernon se vyrovnává s životem mimo hřiště. Na pomoc Spencerovi s lukrativními fotbalovými smlouvami a velkými osobnostmi opět přichází i jeho nestoudný obchodní partner Joe, pragmatický agent Jason a přítelkyně a sportovní reportérka Tracy. Spencer a jeho skupina záhy pochopí, že uspět v byznysu, kde platí: "Dej do toho všechno, nebo se na to vykašli," ve skutečnosti obnáší být neustále připraven bojovat o větší množství dolarů, kontraktů i respektu. (HBO Europe)

(více)

Videa (30)

Trailer 9

Recenze (75)

hroubek 

všechny recenze uživatele

Baller S01 - Velmi povedená oddychová podívaná. Trailer na tento seriál mě zaujal, ale teprve až poté co jsem si přečetl jednu velmi oslavnou recenzi jsem dal seriálu šanci a byla to správná volba. Seriál se po pár dílech parádně rozjede a během první třech dílu si oblíbíte všechny důležité postavy včele s věčným sympaťákem Dwaynem Johnsonem, který si užívá každou scénu a svým herectvím baví i nás diváky. Jedinou nevýhodou je, že příběhová kostra nedrží, tak jak by měla a většině epizod se řeší epizodní pod zápletky, které se pak během chvilky vyřeší. První řada mě chytla a těším se na další. ()

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Hráči se drží těsně u čtyřech hvězdiček. The Rock je skvělej, ostatní malinko ztrácejí! Osobně si myslím, že seriálu zrovna neprospívá krátká 30-ti minutová stopáž. Spoustu věcí, je jen nastíněno a přitom by tam toho mohlo být od dost více! Třeba se poštěstí v druhé sezóně. První sezóna slušná, ale rozhodně nejede na plné obrátky, ale i tak baví... ()

Reklama

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dwayne Johnson, životy sportovní smetánky, milionové smlouvy, vyjednávání o nich, nejluxusnější auta a ještě luxusnější ženy. Ballers mě hlavně v prvních sezónách bavil královsky. Je proto škoda, že ve svý druhý polovině trochu ubral z nadhledu, vtipu, aut, drog a sexu a začal být víc konzervativní a dramatický. Na hráče ale i tak budu vzpomínat v dobrým. Je to skvělá jednohubka (díly mají po půl hodiny) se skvělým obsazením. Doufám, že Tenet vystřelí Washingtona mezi áčkový herce, ten kluk si to zaslouží. ()

Raziel811 

všechny recenze uživatele

2 sezony zhlédnuté za 2 dny - to si myslím mluví za vše. I když mne americký fotbal vůbec nezajímá, seriál je zajímavou sondou ne za oponu, ale na dění kolem a ukazuje víceméně drsný svět byznysu, který dokkáže převálcovat každého. Výborného Johnsona doplňuje skvělý Corddy a tato ústření dvojka je tahounem napříč celým příběhem. Dejte tomuto seriálu šanci a nebudete litovat. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Když jsem se dnes tak rozepsal,tak šáhnu ina tenhle seriálek,nečíst pročíst zaorálek.Děkuji.S plnou hubou člověk musí říct,hraje tam muskulatura The Rock,který si tohle vzal na svoje bedra a triko.Neznaboh asi jen neví,že Dwayne hrál dřív americký fotbal.The Rock je tu jako ryba ve vodě a je to hrozně znát.Komediální perly sviním se tu zrovna nekonají,sem tam kec na triko a za triko a jde se dál.Blesková stopáž jenom hraje všem do karet.Není to místo na nějaký komediální šarlatánství,zatím ani moc levoboček.Musí všem stačit,že The Rock hraje sám sebe.Musím říct.mě to zatím stačí. ()

Galerie (490)

Zajímavosti (16)

  • Skutečný Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) pracuje na show jako asistent scenáristy Stephena Levinsona. Sám říká, že díky propůjčení svého jména hlavní postavě získal značnou anonymitu na internetu, jelikož ho není prakticky možné vygooglit. Skutečný Joseph Krutel (Rob Corddry) je koproducentem seriálu. (scharkan)
  • Hosté si v domácím kině pouštějí film Ona (2013). (Hovadin)

Související novinky

Film Christophera Nolana našel hvězdu

Film Christophera Nolana našel hvězdu

20.03.2019

O novém filmu Christophera Nolana (Interstellar, Dunkirk) až doposud nebylo moc co psát. Některé zdroje snímek přirovnávaly duchem k Na sever severozápadní linkou a Počátku, tahle porovnání už ale… (více)

Bourneovský The Rock

Bourneovský The Rock

11.07.2014

Dwayne „The Rock" Johnson je momentálně na vrcholu kariéry. Letos ho sice uvidíme jen v Herculovi a seriálu Ballers, v příštích letech se ale vrátí jako Hobbs v Rychle a zběsile 7 i jako Roadblock v… (více)

Reklama

Reklama