Já jsem Groot

Série(2) / Epizody(10)

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Algernons

Jednoduchá, velmi krátká, pěkně naanimovaná blbůstka pro děti, která neurazí ani dospělého, pokud chce vidět něco milého a úsměvného, co mu vyplní čas u jídla. Opravdu tu není nic víc a ani být nemělo, jedná se prostě o rozšíření pro děti u kterého dospělí nebdue trpět, ať už skrze roztomilost a milost Groot nebo skrze pár pěkných vtipných nápadů. ()

Likan7

Marvel to zkouší fakt všude a "seriál" si vysloužil i nejroztomilejší (když nepočítám Olsenku) Avenger. Seriál v uvozovkách proto, protože to není zrovna dlouhý seriál, za 20 minut máte hotovo. Je to spíš 5 kraťasů o tom jak Groot...bojuje s robotem na lodi...takovým tym robotem, co třeba myje okna, najde louži bahna a vykoupe se v ní, nebo najde pod kamenem minicivilizaci. Jestli je to pro nejmenší nevím, na ně je dílů málo a jsou krátký a pro dospělýho diváka je to o ničem. Je to to spíš takový doplněk to MCU, pro někoho zbytečný, pro skalní fanoušky další střípek do mozaiky. Animace je parádní. ()

HanzoBureshi

Malé děti si tohle zamilují. Když se o tom mluvilo několik měsíců, nečekal jsem že se bude jednat ani ne o 20 minut... Mě to celkově vůbec nesedlo. Koupačka byla jedním dobrým vtipem, který na konci totálně rozsekal, ale ty ostatní díly byly... vlastně ani nevím o čem byly. Pro tříleté děcka ale dobré. Mé hodnocení: 4/10 ()

Knifeos

Co Marvel slíbil, to jsme dostali. Zábavnou svěží jednohubku s pěknou animací, milým Grootem a příběhy s několika zajímavými nápady. Cílová skupina je zde jasná, děti budou nadšené a sjedou to několikrát, my odrostlí z toho máme příjemnou odreagovačku. Za mě nejlepší druhý díl, pointu jsem nečekal :) 6/10 ()

honajz2

Viděl jsem asi tři epizody a je to taková hodně nenáročná záležitost, vyloženě pohádková a určená pro malé děti. Proto potom nechápu, proč se to snaží tvářit, že to není jenom pro děti a skalní fanoušci Marvelu jsou z toho opět nadšení jako ze všeho nového od této značky. Když nebudu brát ohled na pravděpodobnou cílovku, jsou ty epizody unylé, bez nápadu a i za těch 5 minut dokonce nudné. Co taky čekat, když tu u každé epizody zaberou většinu času titulky (!!!) než děj... Slabé 2* ()

• Děj epizody je velmi podobný ději epizody The Little People (1962) seriálu Twilight Zone (od r. 1959). V této epizodě lidský astronaut při opravě své lodi na vzdálené planetě objeví rasu malých lidí a rozhodne se, že je jejich bohem. (KGBelik)
  • V této epizodě se název seriálu objeví až na konci. (LUKICKK)
  • Kevin Feige během Investorského dne Disney 2020 oznámil, že je ve vývoji krátký seriál pro Disney+ s Grootem (Vin Diesel) a několika novými a neobvyklými postavami. (Kubaaa97)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér