Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Recenze uživatele tomik99 k tomuto seriálu (5)

Chafa (2024) (E01) 

Líbí se mi ta vážnější atmosféra a hned jsem na to tvůrcům skočil. Akční scény prošly zásadní obměnou a konečně se na to dobře dívá. Že by se Marvel poučil? Byl už čas. Možné celé epizodě nejvíce škodí otrocky převyprávěný příběh z Hawkeye, který nás zdrží na půlku epizody. Seriál bude mít volnější ruku až teprve ve druhé epizodě. ()

Lowak (2024) (E02) 

Dobře, Maya chce oslabit Kingpina, ale co dál? Zatím v seriálu postrádám nějaký hlubší význam a nové (vedlejší) postavy jsou krajně nesympatické. Je ale fajn, že se vrátila banda vlkodlaků z Twilightu. ()

Tuklo (2024) (E03) 

Stále mi přijde, že se to děje v seriálu proklatě málo. Nicméně pojďme si shrnout to dobré - akční scény jsou na slušné úrovni, pochválit lze i vkusně vybranou hudbu a máme tu pár dobrých dialogů s Echo. Stále tomu ale nemůžu úplně přijít na chuť. A Kingpin v závěru? Jsem rád, že tam je, ale přišlo to jenom mě, nebo byl celý nějaký digitální (možná kvůli postavě)? ()

Taloa (2024) (E04) 

Kingpin tomu dodával šťávu. U toho ale začínám a zase opět končím. Seriál si vůbec neobhajuje svou existenci. Nerozšiřuje to ničím svět Marvelu, nejsou tu nabídnuty nové nápady či myšlenky. Je to seriál bez duše. ()

Maya (2024) (E05) 

Ještě bych zkousl ty naprosto nepochopitelné a zbytečné schopnosti, ale vlastně vůbec nerozumím, co chtěl autor tímto seriálem říci. Přijde mi, že se tam nic nestalo od A do Z. A možná nejlepší epizodou byla vůbec ta první / rekapitulační. Opravdu zvláštní počin, který bohužel nijak neobhajuje existenci tohoto seriálu. Když už nemá Echo svou vlastní komiksovou sérii, tak tenhle seriál tomuto tvrzení spíše nahrává. ()

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Reklama

Reklama