VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Trailer 2

T2

║Rozpočet $-miliónov║ Premohol som sa že dám Marvelu ešte šancu. Však sa to napája na Daredevila, je tam dokonca aj Kingpin a ten vie upútať. No ale zas sme narazil hlavou o múr. Strašne ustrelená povrchná haluz stvorená asi na nejokom riadnom tripe, úplne mimo až dosť otravné ešte aj na danom malom priestore. Nesympatická herečka v hlavnej úlohe vedie. /25%/ ()

Cermbo

Na poměry Marvelu Echo vyloženě neuráží, ale hlavní hrdinka není moc sympatická, respektive její charakter se dá označit jako arogantní, nemastný a neslaný, což je i vlastně celý příběh. Chybí napětí a celé to vlastně táhne pouze úžasný Kingpin. Jako celek opravdu slabota a kdyby Echo nevzniklo, tak by se asi nikdo nezlobil. Prosím Marvel, nezklamte nás u Daredevila! ()

Chen

Nelžeme si do kapsy, některá negativní hodnocení se netýkají kvality seriálu, ale toho, že někdo už nehodlá pochválit Marvel, i kdyby natočil něco, co se zlatým písmem zapíše do historie. Je jedno, že je Echo dospělou podívanou, kterou MCU potřebovalo. Je jedno, že je hlavní postava skvělá. Je jedno, že je atmosféra intenzivní a souboje fajn, někdo potřebuje ukázat, že nad Marvelem zlomil hůl a tečka. A je to vůči Echu nefér. ()

Nykrous

Někdo se uklikl a omylem ustřihl 5 epizod mezi 4. a 5. dílem. Tak nějak jsem zapomněl, že kvůli problémům to museli zkrátit na 5 epizod a u 4. jsem si říkal, že to není až tak špatný rozjezd, jak jsem očekával a zničeho nic konec. Finále byla naprostá tragédie. Kde v předchozích epizodách byla za mě dost atraktivní akce tak ve finále jen bezhlavé sestřihy užitečné tak maximálně na zabití epileptiků. Dále poměrně příjemné vyvíjení vztahů a ve finále vůbec nic z toho využito. Prostě finále pro mě udělalo z průměrného seriálu fakt enormní hovno. Ty mytologické prvky tam neseděli za celý seriál ani jednou hudební témata domorodců byla až příliš kýčovitá, ale nemůžu posoudit přesnost, protože se v tom období nijak nevyznám. Pár fajn epizod tam tedy určitě bylo, ale jako celek to nefunguje téměř vůbec. 35% ()

William_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Marvelácké zadostiučinění indiánské komunitě Čoktů. Trend za velkou louží nezastavíte, a tak se i pohlaváři z Mrvelu museli omluvit za ty léta utiskování a nesnášenlivosti vůči této komunitě. Jen místo toho mohli udělat 3 nabité díly nebo rovnou 90 minutový film, a ne tento uměle vyhajpený seriál, který se pyšnil jak drsnej a krvavej je - kecy v kleci. Je to prachobyčejný průměr, který se ani nepřibližuje Netflixáckým peckám jako Punisher či Daredevil, který i tady dostal svůj naprosto zbytečný pársekundový "štěk". Ale Charlieho Coxe si odškrtli, fanboyové dostali nažráno a Mrvel se opět dostal do fáze, kdy hledá sám sebe. Loki byl jen zázrak z nebes, co se už (asi) nebude opakovat. Velké zklamání a nebál bych se to označit jako ztrátu Vašeho času. Pokud hledáte fajn snímek s touto tématikou, tak si raději pusťte Scorseseho Zabijáky rozkvetlého měsíce. Časově to vyjde na stejno a kvalitativně dostanete nesrovnatelný zážitek s tímto počinem. ()

• Jedná se o první MCU projekt s přístupností TV-MA (mládeži nepřístupno). (Kukelnik)
  • Během Dne Disney+ 2021 bylo oficiálně oznámeno, že je seriál Echo ve vývoji. (Kubaaa97)

Související novinky

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)