Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (113)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Já sem asi spokojenej. Sice velmi opatrně, protože z traileru Echo slibovalo mnohem víc, ale i tak mě tahle minisérie bavila. Velkým plusem je že jde po delší době o dospělejší kousek (i když třeba s Daredevilem se nemůže měřit) a osobně mě bavila jak hlavní hrdinka, tak hlavně zasazení do prostředí původních obyvatel a jejich tradic (hudba skvělá). Mínusem naopak konec, který tak nějak prošumí a působí odfláknutě a taky degradace Fiska z ultra mafiána na strejdu co si neporadí s jednou hluchou holkou a její kamarádkou. Ty čtyři tomu nakonec dám proto že Echo i přes mínusy patří k tomu lepšímu co z Marvelu v poslední době vypadlo a byl bych celkem rád kdyby se nebáli jít touhle cestou…70% ()

mcb 

všechny recenze uživatele

Mohl z toho být fajn devadesátiminutový televizní film, místo toho jde o vyprázdněnou a unavenou nápodobu Defenders univerza. Která je o to nesmyslnější, když jako eRková podívaná navazuje na rodinný vánoční seriál Hawkeye. Další důkaz pokračujícího (završujícího se?) kreativního krachu Marvel Studios ()

Reklama

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Za mne velmi nezáživný počin. Bylo mi úplně putna, kdo koho zabije a proč. Nesympatická komunita a nijak zvláště výrazná hlavní asi hrdinka mne nijak zvlášť nenadchly, spíše naopak. Flashback s Daredevilem bylo to jediné zajímavé a první díl sliboval zábavnou akční jízdu, což se nestalo. Upřímně po třetím dílu, už mne to tak nebavilo, že jsem to odpískala. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

První díl dává vzpomenout na zlaté časy netflixovského Daredevila, pozor, z produkce mé oblíbené zrušené divize Marvel Entertainment, bohužel a nepřekvapivě s horší choreografií, ale aspoň s krví a potem. Obecně iniciativě Marvel Spotlight mimo kánon MCU fandím a jsem rád, že tihle pouliční hrdinové se do budoucna nebudou dokola vypořádávat s Thanosovým lusknutím a budou si řešit vlastní příběhy bez záchrany světa, zpětně tam řadím i Moon Knighta například. Bohužel mě však indiánská tématika vůbec nezajímala a od prvního dílu, který mě nakonec bavil nejvíce, jsem doufal, že se vyšvihneme výše, ale tvůrci možná pořádně nevěděli kudy kam a v postprodukci se asi dost čachrovalo, dokonce i s počtem dílů. Echo jako taková mi nakonec tolik nevadila (leč ty magické schopnosti si mohli odpustit, byť samozřejmě mají svůj komiksový základ, ale kdo její komiksy zná?), návrat Kingpina ve větší roli jsem hodně ocenil, i když mi pořád nějak přišlo, že se drží zkrátka a výsledných 5 dílů je tak akorát. A teď už mi hoďte tu čtvrtou sérii Daredevila a budu nejvíc spokojen. ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Marvelácké zadostiučinění indiánské komunitě Čoktů. Trend za velkou louží nezastavíte, a tak se i pohlaváři z Mrvelu museli omluvit za ty léta utiskování a nesnášenlivosti vůči této komunitě. Jen místo toho mohli udělat 3 nabité díly nebo rovnou 90 minutový film, a ne tento uměle vyhajpený seriál, který se pyšnil jak drsnej a krvavej je - kecy v kleci. Je to prachobyčejný průměr, který se ani nepřibližuje Netflixáckým peckám jako Punisher či Daredevil, který i tady dostal svůj naprosto zbytečný pársekundový "štěk". Ale Charlieho Coxe si odškrtli, fanboyové dostali nažráno a Mrvel se opět dostal do fáze, kdy hledá sám sebe. Loki byl jen zázrak z nebes, co se už (asi) nebude opakovat. Velké zklamání a nebál bych se to označit jako ztrátu Vašeho času. Pokud hledáte fajn snímek s touto tématikou, tak si raději pusťte Scorseseho Zabijáky rozkvetlého měsíce. Časově to vyjde na stejno a kvalitativně dostanete nesrovnatelný zážitek s tímto počinem. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (8)

  • Alaqua Cox prezradila, že členovia hereckého obsadenia ako aj štábu sa naučili posunkovú reč. Režisérka a výkonná producentka Sydney Freeland taktiež povedala, že všetci, ktorý boli súčasťou show, si vzali lekcie posunkovej reči. [Zdroj] (drake31)
  • V této epizodě je k vidění mezititulková scéna. (Rominator)

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Reklama

Reklama